Jump to content

idoc

חבר/ת צוות בדימוס
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About idoc

 • Rank
  רכז מערכת הפורומים
 • Birthday 09/22/1985

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/IGYIsrael
 • אתר הבית
  http://igy.org.il/

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  בתולה

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. למה אין קבוצה של רמת השרון?

  1. idoc

   idoc

   היי, קיים פורום לאיזור מרכז ואפשר להשתמש בו בכיף :)

   לגבי קבוצה לרמת השרון - כרגע אין שם פעילות אך אולי בשנה הבאה תפתח אופציה, מזמין אותך להצטרף לקבוצות באיזור

 2. idoc

  האתר עושה בעיות

  היי חברים, נכון יש כמה באגים לצערי אבל אנחנו פועלים לטפל בהם... סליחה על חוסר הנוחות הזמנית
 3. היי אורחת, קודם כל קבלי חיבוק חם ממני ומכל החברים והחברות פה. החוויה שלך נשמעת קשה ממש ואני מנסה לחשוב איך אפשר לעזור לך. כמו שאירית אמרה, כארגון נוער אנחנו נותנים מענה לגילאי 13-23 אבל אני רוצה לבדוק מה ניתן לעשות. חשוב לי להגיד שיש הסדרי דיור אבל הם קיימים לנוער עד גיל 18. איפה את כרגע? האם יש חברים/ות שתוכלי לישון אצלם בימים הקרובים? אולי קרובי משפחה אחרים? סבא/סבתא? תוכלי לשלוח לי מייל ido@igy.org.il כדי שאוכל לנסות להבין מה ניתן לעשות בצורה פרקטית. שיהיה ערב שקט וטוב.
 4. היי, היתה לך בעיה בהגדרות אבל סדרתי את זה :) תהני
 5. היי אורחת יקרה, תודה רבה שפנית ותודה ל @Harrys על התגובות החשובות והעוזרות אני מבין את הרצון בדיסקרטיות, אבל לצערי אין באפשרותנו למחוק שרשורים. כל מי שנכנס לפורומים חשוף לחוקים ויודע.ת שהתכנים שמועלים לפה הם באחריות הגולשים. כל עוד אין פגיעה כאן אקט של פגיעה ברורה באנונימיות של המשתמשים אנחנו לא יכולים לבצע מחיקה. זה גם עניין משפטי של הארגון שמחייב את התיעוד של השיחות פה לכל מקרה עתידי. את יכולה להיות בטוחה שהשיח כאן לא מגיע לאף גורם. מוזמנת להרשם באופן קבוע ולקחת חלק בפעילות. שיהיה סופש נעים!
 6. היוש, מעביר לכםן הודעה שכתב נדב מדריך קבוצת חדרה :) *ההודעה מנוסחת בלשון מעורבת כי כאלה הם החיים! חניכים וחניכות יקרות! אנחנו שמחים לבשר שקבוצת איגי חדרה צעירה פותחת שנה! הקבוצה מיועדת לכל הנערים והנערות (ט'-י"ב) מחדרה והסביבה (מ.א עמק חפר, מ.א מנשה, פרדס חנה וכל מה שתרצו). אתן יותר ממוזמנות ליצור איתנו קשר ואנחנו נספר לכן עוד על הפעילות ועל הקבוצה. המדריכים המהממים: עופר ארובס: 052-5118981 נדב גורדון: 054-2227738 עדיף שתתקשרו/ תשלחו הודעה, קצת יותר קשה לנו לעקוב אחרי ההודעות בפורום... כמובן שבפורומים פעילים הרבה מדריכים של איגי שזמינים אליכם. ולכן החניכות בפורום- שתהיה שנה מהממת של אהבה וגאווה!
 7. היי חבר, אני מבין שחווית חוויה לא נעימה ודווקא במקום הכי אינטימי שלך, בפעם הראשונה שלך עם מישהו, יצאת עם תחושה קשה. בטח חיכית לזה הרבה זמן וזה לא בדיוק מה שחשבת שיהיה או איך שחשבת שתגיב. בהחלט מדאיג אותי עניין המין הלא מוגן, בקיום יחסי מין ללא קונדום אתה חשוף להדבקה במחלות מין. במידה וחלילה תחווה אי אילו תסמינים, מומלץ לראות רופא בהקדם האפשרי על מנת לקבל טיפול - חשוב שתרגיש בנוח מול רופא המשפחה שלך, אתה לא חייב לפרט. אני כן ממליץ בחום ללכת להבדק אצל רופא בעוד שלושה שבועות בדיוק (תבקש בדיקות HIV ו-STD - אלה בדיקות לגילוי נגיף ה-HIV ומחלות מין אחרות). אם אתה מרגיש לא בנוח ואתה יכול להגיע לתל אביב - יש במרכז הגאה בגן מאיר בדיקות דיסקרטיות מדי רביעי. אם אתה גר בב"ש או בחיפה, גם שם יש מקומות שבהם ניתן להבדק באנונימיות. אני מעריך שאתה חושש בעיקר מ-HIV/AIDS. מדובר בנגיף שבהחלט עלול לעבור בקיום יחסי מין אנאלים לא מוגנים במידה ואחד מהצדדים נשא ולא מטופל. יש היום טיפול מונע שניתן לקחת עד 72 שעות מרגע המגע הלא מוגן, אבל לפי השעה שאני רואה שהעלת את הפוסט אני חושב שזה כבר לא רלוונטי. אני כן יכול להציע בחום לגשת בכל זאת למיון בבית החולים, לספר לרופא מה קרה ויכול להיות שהוא יחליט לתת לך טיפול. המלצה נוספת היא לדבר עם הבחור ששכבת איתו ולשתף אותו בתחושות שלך, לנסות להבין ממנו האם הוא נשא או מתי הוא נבדק לאחרונה ולקבל ממנו אינדיקציה כדי להבין מה הסכנות. האם תוכל לכתוב לי היכן אתה גר? אני אשמח לעזור לך ולהסביר יותר בשיחה או בהתכתבות מה צריך בדיוק לעשות, אתה פשוט לא חבר בפורומים. תוכל לשלוח לי מייל ל- ido@igy.org.il אם אתה רוצה להמשיך לדבר שם בצורה יותר ברורה ואולי נעבור גם לשיחה טלפונית אם תרגיש בנוח. אני כן רוצה שתצא מהמקרה הזה מחוזק ומבין יותר - אתה לא אשם, הוא מבוגר ממך וזו הפעם הראשונה שלך אז הגיוני שהושפעת ושפעלת בצורה כזו. אני לא רוצה שתצא מפה במחשבה שמעכשיו לא תפגש עם אנשים למטרות כאלה. אני כן רוצה שתלמד מהמקרה הזה להבא, תדע שיש לך אחריות על עצמך ושזה ממש ממש בסדר להגיד לא אם אתה מרגיש לא בנוח. זה לא אומר עליך כלום פרט לזה שאתה דואג לעצמך. אני כן מציע להבא להפגש עם אנשים שאתה סומך עליהם, אולי אנשים שקרובים יותר לגילך - וכמובן להגיע לפעילות באיגי, יש קבוצות בוגרות בכל הארץ ותוכל להכיר אנשים שם במרחב שהוא יותר בטוח. זכור שסקס זה משהו נפלא שאנשים צריכים לעשות בחדווה ובהסכמה מלאה. בכל מקרה אנחנו כאן כדי לתמוך ולהתייעץ. חיבוק גדול, עידו
 8. היי חברים, יוזמה מקסימה ואני קצת לא רוצה להיות המדריך הזקן והלא כיפי :) אבל אני מזכיר את הסכנות בהחלפת מספרי טלפון עם אנשים שאנחנו לא מכירים. כבר היו מקרים של חלופת מספרים או פייסבוק או קיק וכד' בין משתמשים שלא נגמרה בצורה אידיאלית. האחריות שלנו כאן היא על מה שקורה פה בפורומים אבל לא מחוצה לו. אז רק תחשבו לפני שאתם עוברים לפלטפורמות אחרות שלא מפוקחות ע"י מדריכות ואנשי מקצוע באיגי, ואתם כמובן מוזמנים להגיע לפעילות החברתית בקבוצות שלנו שנפתחות בימים אלה :) שיהיה חג שמח!
 9. idoc

  דיור לגילאי 18+

  היי, אני מכיר באמת את הדירה הטרנסית בתל אביב את במכירה בקשר עם מישהו/י מהצוות הטרנסי באיגי? אני חושב שהם יוכלו לעזור לך.
 10. idoc

  משתגעת כאן

  היי חברה, מבאס אותי לשמוע שזו התחושה שיש לך מהמקום במיוחד כי גם את ביקשת להתאשפז שם. הגעת כדי לטפל בעצמך ואת מרגישה שזה לא מה שאת מקבלת מהמקום. האם משהו השתנה מאז? אני יכול לבדוק אופציה שנערב עו"סית שלנו שאולי תדבר עם המטפלים שלך ותעזור להזיז עניינים אבל אני צריך להבין אם זה משהו שאת רוצה ואם יש שינוי כלשהו במקום? אגב, עכשיו כשהחופשים מסתיימים הפעילות באיגי חוזרת אז אולי תקפצי לקבוצות שלנו בזמנך הפנוי? יש מצב שיהיה לך יותר נוח ובטוח במרחבים השונים שלנו. שיהיה חג שמח :)
 11. היי חבר, החוויה שאתה עובר נשמעת ממש מתסכלת וקשה, והאמתי שאני לא ממש יודע מה להגיד כי אמנם חוויתי את הקושי שלי ביציאה מהארון אבל לא קושי כפול כמו שאתה מתאר. אני כן יכול להגיד לך שהשנה הקבוצה לעדה האתיופית נפתחת בצורה חדשה ממש בתחילת דצמבר ואני אשמח לקשר אותך עם המדריכים. לקבוצה השנה יקראו "אלנה" ("אנחנו כאן" באמהרית) ואני מצרף את הטלפונים של המדריכים. כמובן שהם דיסקרטיים אותה יכול להרגיש בנוח ליצור איתם קשר. אם אתה מרגיש לא בטוח, זה ממש מובן ואפשר יהיה לנסות לשוחח דרך מייל אולי, או שאתה מוזמן להתחבר לכאן כמשתמש קבוע ולשלוח לי הודעה פרטית וננסה להבין יחד מה אפשר לעשות. שרה - 054-4439677יוני - 054-9206650איל - 052-5969964 שיהיה חג שמח :)
 12. היי חבר, החוויה שאתה עובר נשמעת ממש מתסכלת וקשה, והאמתי שאני לא ממש יודע מה להגיד כי אמנם חוויתי את הקושי שלי ביציאה מהארון אבל לא קושי כפול כמו שאתה מתאר. אני כן יכול להגיד לך שהשנה הקבוצה לעדה האתיופית נפתחת בצורה חדשה ממש בתחילת דצמבר ואני אשמח לקשר אותך עם המדריכים. לקבוצה השנה יקראו "אלנה" ("אנחנו כאן" באמהרית) ואני מצרף את הטלפונים של המדריכים. כמובן שהם דיסקרטיים אותה יכול להרגיש בנוח ליצור איתם קשר. אם אתה מרגיש לא בטוח, זה ממש מובן ואפשר יהיה לנסות לשוחח דרך מייל אולי, או שאתה מוזמן להתחבר לכאן כמשתמש קבוע ולשלוח לי הודעה פרטית וננסה להבין יחד מה אפשר לעשות. שרה - 054-4439677יוני - 054-9206650איל - 052-5969964 שיהיה חג שמח :)
 13. היי Silth קודם כל אתה נשמע כמו חבר ממש טוב שדואג ככה וזה מקסים בעיני. לצערי לפי מה שכתוב בפרופיל, הוא לא התחבר לפורומים מאז ינואר השנה ככה שאין לנו איך לדעת מה איתו היום. אם תרצה לשלוח לי בהודעה פרטית את הפרטים שלו שאתה יודע, כמו למשל האם הוא הולך לקבוצה באיגי או בן כמה הוא אני יכול לבדוק. חשוב גם לזכור שמדובר באדם פרטי שאולי לקח צעד אחורה ורוצה ספייס ולכן הם לא מתקשר עם אנשים. זה לא נעים לפעמים במיוחד כשאתה כל כך דואג לו אבל צריכים גם לכבד את הפרטיות שלו. שיהיה חג שמח :)
 14. היי אורחת ברוכה הבאה :) את מוזמנת להצטרף אלינו בכיף, להתעדכן ולהעלות נושאים שבא לך לדבר עליהם. חשוב להסביר שעל פי חוקי הפורומים אין לפרסם מספר טלפון או פרטים אישיים כאן ברחבי הפורום. אבל את לגמרי מוזמנת להרשם כמשתמשת ולהיות חלק מאיתנו! סוכות שמח :)
×