Jump to content

shac2027

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

About shac2027

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 12/12/1994

Profile Information

 • מיקום
  ראשון לציון ..
 • תחביבים
  להמשיך ולחפש את עצמי .
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  קשת
 1. חדש פה... שוב

  1. roidolev

   roidolev

   ברוך הבא... שוב! :)

 2. באסה שאני לא יודע מה נסגר איתי ... בין אם זה משפחה , חברים ושאר האנשים שסובבים אותי אני מוצא את עצמי רק נכנס עמוק ועמוק לארון .. לא הייתי כאן שנתיים נראה לי .. שמחתי לראות שיש פה פורום קל"א אש עליכם באמת ... אבל אני חייב להגיד שזה פשוט נראה לי בלתי אפשרי .. מיואש כבר לא יודע מה לעשות ... ההוא שיצא , שאפו , בינינו ... אני לא יודע איך אני עושה את זה בארץ .. באמת..
 3. אני מסיים למצות את התקופה שלי בפורום הזה ... יש כאן אנשים מדהימים אבל .... זה לא בשבילי ...

  1. Show previous comments  2 more
  2. shac2027

   shac2027

   יש כ"כ הרבה סיבות למה . ...

   "נכחדים" ... ניראה לי טיפה עפנו על עצמנו אהה ;)

  3. אירית מור

   אירית מור

   הי חבר, אשמח לשמוע ממך ולהבין ואולי אוכל לסייע?

   חיבוקקקקק

  4. אירית מור

   אירית מור

   הי חבר, אשמח לשמוע ממך ולהבין ואולי אוכל לסייע?

   חיבוקקקקק

 4. שם בהרים שמעל הכפר שלנו יש שם גן של שושנים מחר אצא לי השכם בבוקר עם ציוץ הציפורים אביא לאהובי משם פרח משדה האדומים אדע, אני שלו והוא שלי לעולמים.

 5. אז יש לי אלטר אגו ... והחלטתי לקבל אותו בברכה ... ולהפסיק לריב איתו ...,והוא בי .. כמוני .. :)

 6. shac2027

  iPhone 4S VS Galaxy 3

  גלקסי 3 עדיף . לא סתם קניתי אותו !! והמצלמה שלו הרבה יותר טובה משל האייפון . ! מדובר במכשיר עם מעבד מרובע ליבה , לשמוע איתו מוזיקה זה מצויין ,יש לו צ'יפ לניגון אודיו שעובד עם אקולייזר מובנה , שעשו השוואה בינו לבין הוואן X עם הביטס והוא עקף אותו ביכולות ואין מה לדבר על המסך HD, האיכות הגבוהה שלו , ותכלס , לראות קליפים וסרטים זה תענוג עם כזה גודל של מסך . כול מי שאומר שהמכשיר ענק , הוא מדבר שטויות . בשימוש רציף איתו תבין שהגודל שלו לא קריטי , הרי רוב הפלאפון הוא בעצם המסך , . (לעומת הגלאקסי הקודמים , או האייפון , שבהם מסביב למסך יש מסגרת גדולה שמנפחת ת'מכשיר . ) בתכלס ,הגלקסי 3 מול 2 , כמעט באותו הגודל . המסך לעומת זאת , זה משהו אחר לגמרי . ומבחינת שימוש רצוף אני אומר שהגלקסי 3 הרבה הרבה הרבה יותר נוח לתפעול , והממשק שלו הרבה יותר נוח ! ו וא גם מגיע עם מלא מלא מלא פיצ'רים כאלה , שאתה יכול להתרברב שיש אותם כמו הניגון וידאו ברקע ועוד כול מיני ... כול האייפוניסטים למיניהם ינסו לטעון אחרת , אבל אין מה להשוות בכלל . מדובר בסמארטפון החזק בעולם . במיוחד עם העדכון גרסא שלו מתחילת החודש .!
 7. אז , חייכתי . פשוט חייכתי . הייתי בחוץ , הלכתי לי , בדרך לבית .וחייכתי , חיוך אמיתי . והרגשתי שאני , מועצם . נשבה רוח נעימה , הייתה שמש חמימה . ואני הולך לי בדרכי לבית מעבודה ,ואני מחייך . ופתאום , הבנתי משהו . אני מתיימר להיות בן אדם שאני לא צריך להיות . אני ניסיתי להחזיר אלי יכולות שאבדו לי , אני העדפתי להתעלם מהרבה דברים כואבים שקרו לי בעברי , רק ובגלל שהנחתי שככה אני אתגבר . חשתי שאני יצור נחות , מכוער , שמן , מגעיל , שקרן ואינטרסנט אבל הבנתי שרק להתמודד איתם אחת אחת זה הפתרון . אז , החלטתי לחזור לאכול , לאט לאט , והחלטתי לנקות את החדר ,. (השארתי את החדר שלי הפוך ומלוכלך בכוונה בחודשים האחרונים , חשתי שהחדר שלי מהווה מדד למצב הנפשי שלי , כי שמה אני גר , ואמרתי לעצמי שרק שאנקה את החדר , אתחיל לטפל בעצמי ,ופשוט , דחיתי את זה שוב ושוב ושווווב ..) החלטתי להפסיק להתחמק מההורים ומהחברים שלי , ופעם אחת להתמודד עם הדברים שאני צריך לטפל בהם . החלטתי כן , לחזור לאוניברסיטה הסמסטר , זה יעשה לי טוב להפעיל כמה גלגלים אפורים שמה מאחורה בקופסה . והייתי כ"כ מועצם בתחושות הללו , והבנתי ש , טוב , אני לא מפלצת , בפעם הקודמת שניסיתי לעבור כזה שינוי בחיים , הכול נהרס בגלל שהתחלתי לפתח רגשות כלפי מישהו אחר . והייתי מבולבל מאוד ומוסח בקלות ודפקתי את עצמי לגמרי ... אבל לא שוב , הבנתי שאני בי . ושהסקלה המטופשת הזאת של גיי - - - סטרייט , מעמידה אותי באזור האמצע . התחושה המועצמת הזאת נתנה לי את תחושת ה - אני "עושה הכול או כלום" . כנראה שבנושא הנטיות אני נוטה לכיוון ה-הכול ... ויש עוד מספר נושאים שהם יותר אישיים , אבל דבר בעתו . וככה אני הולך לי , ונכנס לבית , והחדר שלי מצוחצח .! ואז הבנתי , שהצירוף מקרים המוזר הזה הוא תודות לאמא שלי . והחל מאז , התחלתי לטפל בהרבה נושאים , ואני כבר מרגיש שמתחילה אצלי תקופה טובה . ואני מחייך לי . ולמרות שעשיתי גם דברים לא יפים . ופגעתי עד עכשיו במספיק אנשים . זה לא יסתיים כאן . אני חייב לשים עצמי בראש סדר העדיפויות שלי . כי האושר שלי , יגיע ממני . ואני מחייך . וזה היה סתם ככה , בשביל לשתף למי שמתעניין לשלומי
 8. וואי זה כאילו לא הייתי פה נצח ...!

  1. justw88

   justw88

   באמת הרבה זמןןןןן ,דבר איתי (:

 9. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 10. בוא לסקייפ

 11. אני. מוקף. באנשים. טיפשים. אייי איי איי .. למה הוו למה נולדתי איינשטין קטן ? חחחחחחחחחח

 12. יש לי מלא מלא מלא אגרסיות להוציא..

  1. Show previous comments  1 more
  2. shac2027

   shac2027

   או אחים קטנים חחחחחחחחחחחחחחחח

  3. danielx94

   danielx94

   חחחחחחחחחח גם אופציה לא רעה בכלל

  4. shac2027

   shac2027

   כן אהה ....

 13. איך זה הגיוני שפוף קפץ לי המספר צפיות .... ואני לא רואה מי נכנס לי לקיר .. מי אלה אותם האנונימיים המסתוריים ? חחחח

 14. לא יודע מה נסגר איתי כבר ..... קיצ' .. סיפור סיפור ..
 15. מסתכל ולא מגיב=]

  תרשום לי בשירשור:P

×