Jump to content

Loren

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  2,063
 • Joined

 • Last visited

About Loren

 • Rank
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה
 • Birthday 02/13/1996

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון מעורבת

Recent Profile Visitors

18,422 profile views
 1. בוקר, ההתנשאות שאני מדברת עליה נכנסת בכל וכל תגובה שלכםן, זה לא ייאמן. שימו לב איך אתן פונים אליי בדרך כלל. "אתם" זה לא את וירדן וזה וזאת וההוא, יש כאן לא מעט אנשים לדעתי שנכללות בנושא, שאפילו לא לקחו חלק בדיון. לא הצבעתי על אנשים ספציפיים, לירדן הפניתי חלק מהשאלות וחלק מהדברים שאמרתי כי הוא היה נורא זקוק לדוגמא להתנהגות המדוברת אז נתתי לו את הדוגמא הכי קרובה לו. המטרה היא לא להאשים, המטרה היא לדבר על מה שמפריע. אני בטוחה שאני לא צריכה אישור ממכםן על איך להרגיש ועל מה לדבר. אני לא תוקפת אף אחד, שימי לב שהיחיד שתוקף כאן בעצם הוא ירדן ונשמע שזה ממש אישי כלפיי כי הוא לא מסכים איתי ואני בוחרת להתעלם מהרמה שהוא ירד אליה ולכבד אותו למרות הדיבור הנגוע שלו. אני מקבלת את זה שהוא לא מסכים איתי, אבל את לא יכולה להגיד לי שתקפתי כאן מישהו. אני ממש לא מתייפייפת ולא צבועה ולא שיט, אני מדברת איתכם בגובה העיניים ובשיא הכנות. לא התנשאתי עליכםן ולא כלום, הבנתי שכל אחד רוצה לצאת כאן יפה מהסיפור. דעתך היא דעתך ואת לא מסוגלת לראות את מה שאני ומשתמשות נוספים רואים, אני כן מצליחה להבין מה שאת אומרת ולכן אני כן רואה הגיון במה שאת אומרת, אבל אי אפשר להתעלם מאיך שזה תופס חלק רחב על גבי הפורום, הבריונות מצד אותם אנשים שתופסים חלק מרכזי, מזה שהמקום הזה פחות פעיל כי הוא לא נעים ולא כי בהכרח לא מעניין, בזה שזה נראה כאילו יצרו אתר במיוחד לאותן קבוצות ואין מקום לא.נשים אחרים שנמצאות כאן. אתם מתעקשים להאמין שהבריונות היא חלק נפרד מהנושא של הקבוצות וזה לא נכון, אותן קבוצות בזמן האחרון מאמינות שיש להן את הלגיטימציה להתנהג בצורה מזלזלת כלפי א.נשים אחרים שלא נחשבים בעיניהן רק כי אין להן משהו במשותף. הם מאמינים שמותר להם להרגיש טוב עם ההתנהגות המזלזלת כי יש להם חיפוי ממי שכן במשותף איתם, יש מי שישב בצד עם ראש מהנהן ולשון בחוץ של "כן זה בסדר, כל הכבוד תמשיך" כי ככה זה חבר שתומך בחבר. לא נולדנו אתמול וזה המצב, לא משנה כמה תנסו להוציא אותי מאשימה, צבועה או מבלבלת בשכל. אני מדברת על אותו נושא כבר שמונה הודעות וכל מה שאני שומעת זה שאני לא הגיונית כשאני דווקא מאוד הגיונית ונשארת על אותו נושא בדיון. זו לא בעיה של חוסר ביטחון שיש או אין, ואני לא יכולה להאשים משתמשות שמרגישות לא קשורות לפורומים כי לא מרגישים כך סתם, יש סיבה והסיבה היא הקבוצות הבריוניות והבריונות הנוספת מצד מטרידים אנונימיים. אין שום בעיה ואין לנו בכלל זכות להתערב לכם במערכת היחסים החברית שלכם מחוץ או בתוך הפורומים, אני רק אומרת מה שאני רואה ואיך שזה מתבטא כאן.
 2. ועכשיו תבואי לבקר אותי? נשב לקפה שחור כמו שאת אוהבת בגינה הסופר מכוערת שלי ותספרי לי איפה את עומדת לשם שינוי. או שלא נדבר בכלל אם זה מה שנוח לך. אנחנו מרשימות בשתיקות. אגב העזרה המהלכת לא עושה צרות, הוא אפילו מדבר שטויות, אם את שומעת את נופלת מצחוק. אוהבת יותר מידי
 3.   אם כמה שאצלי זה הכי יחס גורר יחס, אני מעדיפה להמשיך לכבד אותך. זה יכבד גם אותך על הדרך. מעוניין? אני אשמח אם תפסיק לקרוא לי חמודה, ההתנשאות הזו לא נעימה לי. על זה אני בדיוק מדברת. אתה מתעצבן על התחושות והדעות שלי ומבטל אותי בזה שאתה טוען שהראש שלי בקיר ושאני אדם אטום, כשאני בעצם אדם נורא חכם ופתוח ואני אפילו לקחתי את התגובות שלכם לתשומת ליבי, וכמו שאמרתי בסטטוסים אגיד גם פה, יש הגיון במה שירדן אומרת, ויש הגיון לתחושות שלי ושל שאר המשתמשות שמזדהות איתנו. זה לגיטימי ומותר. בשביל טנגו צריך שניים, אין כאן רק אתה ואת וזה אשמים. זה בכלל לא דיון מאשים, אני לא מבינה מה נתפסתם על זה כל כך חזק..   הסטטוס שלך, יחד עם כל ההומור שלך, מתנשא וילדותי. ושוב, אתם מתאספים כקבוצה על סטטוס אחד, על דעה אחת שמשותפת לכם והולכים עליה עד הסוף. בצורה הכי צינית ומתנשאת שיש, הכי תת רמה. אתה אוהב את המילה הזו, תת רמה.  אתם רק מחזקים את מה שאמרתי כאן מלכתחילה, על זה בדיוק דיברתי. כל ההתנשאות והירידות שלכם על א.נשים שחושבים ומרגישים שונה ממכם. זה שאתם בטוחים שהפורומים שייכם לאמא שלכם ושרק את נמצאים כאן ועודפים משתמשות שונות שהן אשכרה שונות ממכן. אתם לא מסוגלים לקבל את זה. מצטערת, אין כאן שום עניין של "הקבוצה שלכן מאיימת עליי כי אני חסרת ביטחון", לא משנה כמה תחשבו כך.   אני קוראת גם כאן וגם שם, ובכל מקום ואיפה שמתאים, תפסיק לדאוג לי.
 4. אז..עוד שבועיים מאתמול? :O את הכי מאתגרת שיש לי לאחרונה, אם כמה שזה נשמע רע
 5. חברים, כל אחד ומה שהוא מרגיש. לא מבטלת אף אחד, דעתו ותחושתו. לי אישית לא נעים וזה לא קשור לרמת היכולת החברתית שלי ועל החוסר ביטחון שיש לי או אין לי, זה עניין שרץ כאן כמה חודשים והיה חשוב לי לדבר עליו, לא משנה מתי הוא קרה, זה לא הופך את זה לבסדר. העניין הוא לא רק על הבריונות שמתרחשת כאן, היא על חלק נוסף של א.נשים מתנשאים שמקבלים חיפוי אחד מהשניה על ימין ועל שמאל שגורמים לשאר הא.נשים להרגיש לא בנוח בגלל שהם קבוצה סגורה ומקבועת שאם אני לא טועה, בזה הרגע מתאספת אי שם בסטטוסים ועושה בדיוק את מה שדיברתי עליו מתחילת השרשור. אתם רק מחזקים את התחושה והנושא שדיברתי עליו, שהתכוונתי אליו.   היה נעים לקרוא את כל הצדדים, את אלה שחושבים שמאשימים אותם ואלה שמסכימים באופן מסויים ומרגישים כמוני וכמו פותח השרשור. אשמח לראות עוד השתתפות של א.נשים. לא זכור לי שלא כיבדתי אתכן לאורך כל הדיון, אני דווקא נורא רגועה ואני לא מאשימה, אני מעוניינת שא.נשים יראו דברים שהם בדר"כ לא רואים שצד שני\שלישי אחר כן רואה. לקחתי את התגובות שלכם לתשומת ליבי, אני אפילו יכולה אני להסכים עם חלקן, אבל הדעה שלי היא אותה הדעה והתחושה היא אותה תחושה.
 6.   זה נורא מקסים שטוב לך כאן, אני שמחה לקרוא. :)
 7. לטעמי הוא לא מיותר אבל אין עם מי לדבר והפואנטה כאן לא מועברת ומובנת לא משנה כמה פותח השרשור ינסה להסביר מהראייה שלו ולא משנה כמה אני אנסה להסביר מהראייה שלי, זה לא יהיה מובן.   תודה על התגובות של כולכןם, אני פורשת מהדיון 
 8.   אוף ירדן, אתה יכול להפסיק עם הביצ'י ביצ' שלך ולכבד אותי כמו שאני מכבדת אותך. אני לא מנצלת שום במה, הנושא עלה, אני ממשיכה לדבר על אותו הנושא ולא מערבת מחט ותחת למרות שאתה וירדן בטוחים בכך, זה לא אישי, זה משהו שקורה כבר המון זמן והוא מציק, הוא לא נעים, הוא לא גורם לאנשים שמחוץ לקבוצה הזאת להרגיש בנוח. זה בנוסף לבריונות שהולכת כאן. זה משדר משהו אחר ולא בטוח. כולנו חווינו את זה בשלב מסויים במקום חדש\ישן.   חחחחח אני ממש לא רובין הוד לורן, האמת שזה די משעשע ואני צוחקת כאן מול המסך על התפקיד שחילקת לי. אם כבר אתם לא מפסיקים להגיד לי שאני סוטה מהנושא, אני חושבת שדווקא אתה זה שסוטה מהנושא ומעביר את זה אישית אליי. מקבלת באהבה את הביקורות, אין בעיה בכלל.   זה לא מצחיק, מה כל כך מצחיק בלרדת על אדם שלא מרגיש טוב? זה כמו שתצחק על ההגדרה "חולת נפש". יש בזה משהו מצחיק? באמת מנסה להבין. ההומור שלכם פח.   אני לא מנצלת את הבמה, אין לי שום דבר אישי נגדך ונגד ירדן. אני נורא מחבבת את ירדן והנוכחות שלך בקבוצה בוואצאפ דווקא די הצחיקה אותי, במובן הטוב.  אני לא אחזור על עצמי שוב, לא מנצלת שום במה, אין לי משהו אישי, אני מנהלת דיון, ואני ממש לא מתבלבלת ומבלבלת מחט לתחת.
 9.   ירדן, אני לא מתבלבלת ולא מסבנת שום דבר, נמאס לי לחזור על אותם הדברים רק בגלל ההתלהמות שלכםן וחוסר הרצון בלהבין את הפואנטה ואת מה שכותב השרשור דיבר עליו, ועל מה שאני מסכימה איתו.   כשיש קבוצה בולטת ששולטת בפורומים והיא מרכז העניין כאן, כן זה די מאיים על א.נשים ישנים חדשים שמעוניינים לקחת חלק. כן, זה גורם לך לסגת ולחשוב פעמיים, "וואלה, יש כאן קבוצה שהיא "שולטת" בפורומים". תיכון או לא תיכון או כמה דפוק שזה לא יראה בעיניכן, זה המצב. אם כבר ירדן הזכיר תיכון, קחו לדוגמא חבר'ה מקובלים בתיכון שגורמים אי נוחות לחבר'ה חדשים שהם לא חלק מהקבוצה. נו, מובן יותר? הא ותוסיפי לזה בריונות כמובן, כי אי אפשר לתת לבריונים להתנער מהאחריות. איך אני עוד יכולה להסביר שזה יהיה יותר מובן על מה מדובר? הבריונות מגיעה מהקבוצות האלה וממטרידים אנונימיים נוספים, זה לא עניין של אף אחד איך הקשר שלכם עובד מה ולמה, אבל זה מתבטא בצורה לא נכונה לדעתי. הנושא הוא לא רק בריונות בפורומים, הוא על מה שהפורום נהפך בגלל א.נשים מסויימים שאימצו את הפורום למקום הפרטי שלהם ועל איך שזה גורם לאחרים להרגיש.
 10.   אתה ממשיך להגיד לי שאנחנו נעלבים מזה שלא מגיבים לנו בפורום יצירה כשאני ממשיכה להגיד לך שזו לא הפואנטה.   "אם הייתם אומרים לנו יפה"? חחח תגיד לי, מה, אני צריכה להגיד לך יפה לא להיות בריון? לבקש ממך ממש ממש בנימוס לא להתנהג כך ולהפסיק לרדת על אחרים? מה נסגר, למה זה אמור להיות ככה מלכתחילה? לא מבינה. זה שזה היה לפני חודש לא אומר שזה בסדר ושזה עבר כאילו כלום. הייתי ממליצה לך ולחבר'ה שלך לשלוח הודעה לאותו הבחור ולשאול אותו לשם שינוי איך הוא מרגיש על מה שקרה לפני חודש ואולי אפילו להתנצל. אגב, אותם משתמשות עדיין נמצאים כאן חופשי, לא שיש לי בעיה עם זה, לא על כל דבר צריך לחסום ולהעיף אבל אל תתנערו מאחריות. זה לא היה בסדר, נקודה.
 11.   על אותו בסיס של הרחמים עצמיים, אין כאן שום דרמה. מנהלים דיון הכרחי. אין לי מושג מה הולך בינך לבין פותח השרשור, הגבתי כי זה נראה לי לנכון לתת את הקול שלי כאן. זה משהו שמפריע לי, ולא רק לי ממה ששמעתי\קראתי ממשתמשים שונים.   אין לך מושג כמה פעמים הייתי צריכה לפנות לאיציק על הבעיות שקורות כאן לאחרונה. לא מספיק רק להסיר את מה שנכתב כאן על אחרים. יש לצוות הטכני את האפשרות לזהות כתובת IP ולחסום ולעשות כל מה שמתחשק להם. אני לא הולכת להתחנן לאף אחד, הערתי על המצב יותר מפעם אחת, אין התייחסות מיוחדת, אני עדיין רואה את אותם הבריונים מסתובבים כאן. אי אפשר להגיד שלא עשיתי כלום בנוגע לזה.   בנוגע לפינת יצירה. אין כאן דרישה של "תגיבו לכולם, זה לא פייר". העניין הבולט הוא שא.נשים לא מפרסמות יצירות שלהם בגלל החוסר עניין, ביקורות, פרגון, וכו'. אותם אנשים מגיבים לאותם אנשים, אותם אנשים מפרסמים בפינת יצירה וזה נהפך למקום "שלהם". מעוניין בדוגמא יותר טובה ממה שאני מנסה להסביר פה כבר שעה? כנס לפינת יצירה: אותם אנשים, אותם חברים שמגיבים, זה ברור שזה לא כי זה בהכרח מעניין ומתחבר אליהם, יכול להיות שכן, אבל בזמן האחרון זה רק חבר בעד חבר. רק אותם א.נשים מקבלים את הבמה והמקום, בעוד שיש א.נשים שהם באמת טובים ושיש משהו במה שהם חושבים. ברור שכל אחד מגיב למה שנראה לו לנכון, מתי שיש לו כוח פיזי ומנטלי, ומצב רוח. אבל כשזה על בסיס קבוע, שוב ושוב, אז רואים שזה מכוון ושמשהו פה מסריח. פינת היצירה היא רק דוגמא נוספת, בבקשה תתייחס לשאר הדברים שאני מדברת עליהם.   כשאדם *מסויים מאוד* כותב שהוא מרגיש צורך שירו בו, ובא אדם אחר בתגובה הבאה "מתי ואיפה?" איך זה מרגיש לך ונראה לך? סתם שאלה.   אני מניחה שאני אתה ושאר הא.נשות כאן לא נמצאות בנעליים אחד של השניה. אין לי מושג מה ההוא עובר ואין לך מושג מה אני עוברת ואותו דבר לגביי. אז רציני, מאיפה יש לנו את הזכות לבוא ולשפוט אדם, להתלונן על עצם העובדה שהוא מתלונן, לזלזל בו, לא לכבד את המקום הכואב שלו, להשליך עליו את מה שכנראה הסביבה המחורבנת שלו משליכה עליו בדר"כ כבר שנים. כאילו, בשביל מה להכביד על אדם שבכל אופן אתה רואה שמשהו לא בסדר בעולם שלו? כי זה מציק לך שזה קורה יותר מידי? הנה האמת - אחלה, אז יפה שזה מציק לך, אבל אתה לא מה שחשוב בעניין הזה, ויותר מזה, אתה לא קשור בכלל. כנראה שיש לו את הסיבה שלו ואתה לא יודע מה הסיבה וזה בסדר, זה בסדר לקטר, זה בסדר להתעצבן מזה, זה בסדר לרחם על עצמך. כל אחד מקבל את ההפתעה שלו. זה לא שאין א.נשים שלא זקוקות לפרופורציות, ברור שכן. אבל יש דרך להגיד, יש דרך לעזור, ויש דרך להקשיב, או לא בכלל. הרי מה מקשיב ב"אתה מרחם על עצמך"? זה או שאתה מעוניין לעזור, או שלא. מי שמתייאש מתייאש, ומי שלא, לא. כל אחד ומה שהוא מסוגל. תאמין לי שהוא לא מרגיש יותר טוב עם ה"פקיחת עיניים" שאתם מנסות לעשות לו כבר חודשים על גבי חודשים.    זה נורא קשה, אבל שימו את עצמכןם בצד השני, תנסו
 12.   ירדן כתבה "בחרנו" אז הגבתי לה בהתאם. ואתה אפילו ציטטת את זה ב"That" אז לקחתי את זה כאישור. אין סיבה להתעצבן, קודם תקרא.  לא מדובר רק על פינת יצירה, זו הייתה עוד דוגמא למה שהולך כאן. ומה שהולך כאן הוא לא נעים.  ואף אחד לא שם אצבע עלייך ועל ירדן, אתה אמנם חלק מאותם א.נשים ממה שראיתי אבל אתה לא העיקר כאן.   לא הבנתי, אם אני מדברת על מה שמפריע לי זה אומר שאני מתבכיינת? זה בדיוק מה שחלק גדול עושה כאן לאחרים שרוצים לשתף על הבעיות שלהם. קוראים להם בכיינים וישר שולפים את המשפט הידוע שכל המתנשאים למיניהם נתפסו עליו: "רחמים עצמיים." כאילו שאף אדם בכל העולם הזה לא מרחם על עצמו מידי פעם, או תמיד. כולנו בני אדם, זה חלק מהטבע שלנו, לאהוב לשנוא לקטר לרחם, זה מה שיש, מעצבן? אל תגיבו, תדלגו.   אם היית שם זין גדול, לא היית כל כך כועס. מה שהולך בהודעות הפרטיות שלך זה לא עניין שלי, ואם אתה לא מרגיש בנוח ממה שא.נשים כותבים לך, תשלח דיווח וגם הודעה למנהלים כאן. ואם אתה מעוניין לעזור ולהקשיב, עשה זאת. אני באה בטענות לזלזול ולהתנשאות שיש כאן כלפי חברים אחרים.    כולה פורומים, אבל עובדה שיש כאן א.נשים שזה המקום היחיד שלהם. שאולי הם לא מספיק מרגישים בנוח לצאת לקבוצות ולדבר בטלפון עם המדריכים, הם צריכים את המסך הזה שיגן עליהם כרגע, כי הם בארון או מכל סיבה אחרת. למה שגם המקום הזה לא יהיה נעים? כי זה רשת ומותר לעשות מה שרוצים? אז לא, לא מותר לעשות מה שרוצים. כבוד בסיסי, לא יותר מזה. כמו שהיית מכבד אדם פנים מול פנים, כבד גם כאן, גם אם אתה לא מת על מישהו מכאן. כל משתמש עושה כבר מה שהוא רוצה, עובדה שיש כאן בעיה שצריך לטפל בה.   אל תקרא לי חמודה ירדן ורד לי מהמצב הבריאותי
 13.   תקראו שוב, מההתחלה. יש כאן התנהגות מתנשאת ובריונית שגורמת לחברי פורום אחרים להרגיש פחות בנוח כי יש כאן אנשים שהתאגדו יחד ותפסו כאן מקום מאוד מרכזי ובולט בפורום. אי אפשר להתעלם ולהתכחש ל.מזה יש כאן חבר'ה שמתייחסים רק לחבר'ה שלהם במקום להתייחס לפורום כפורום כולל שלא שייך רק לקבוצה שלהם. פוגשים את הזלזול בסטטוסים, בהודעות פרטיות, בתגובות על גבי הפורום, בכל איזור כאן באתר. שכחתם את "קוטל ההומואים" שהפיץ שנאה על חברי הפורום, את החבורה שהתאספה נגד הסטטוסים של תומס וחיקתה אותו באופן נורא מזלזל ולא מכבד בעליל, אפילו לא אתכם (את במקרה הזה, לא). יש כאן את פינת יצירה שזה מקום מאוד נחמד שהפך לאחרונה למן מקום מפגש של א.נשים מסויימים שהחליטו שהם קוראים רק את חברים שלהם כי זה חברים שלהם, לא נותנים כאן אפילו מקום לא.נשים חדשים ישנים שנמצאים כאן ורוצים להרגיש חלק. אין שום בעיה עם העובדה שאתם מכירים ונהנים ושיש לכם דברים במשותף ושאתם מדברים מחוץ לפורומים, יש בעיה באיך שזה מתבטא בפורום עצמו.   אנחנו לא מנסים להיכנס לקבוצה שלכם, ואנחנו לא באים בטענות כי לא מחבבים אותנו, זה לא זה. בכל מקום חלק יחבבו וחלק לא, אפשר לחיות עם זה ואפילו באהבה. אתם מתעלמים ממה שהוא טען מלכתחילה ומתייחסים לעניין אחר שבכלל לא קשור, וזה באמת לא קשור. אני מציעה שתקראו שוב וגם אם הבנתם נכון, תנסו להבין איך הצד השני מרגיש. אתם לא יכולים להתכחש לעובדה שלא נעים כאן, עובדה שהמון א.נשים פורשים בדיוק מאותה הסיבה שעליה נפתח הדיון מלכתחילה, וחלק חוזרים כי אנחנו צריכות את המקום הזה בסופו של דבר.
 14. ירדן וירדן, לא הבנתם על מה הוא מדבר.
×