Jump to content

מאמינה

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  1,360
 • Joined

 • Last visited

About מאמינה

 • Rank
  לשעבר מנהלת פורום דתיות ודתיים
 • Birthday 08/01/1991

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  אריה

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מאמינה

  פרידה מהפורום

  ואוו איזה מרגשים אתם. דחיתי הרבה זמן את הפרידה והעזיבה הזו כי היה לי קשה לעזוב בית ואנשים ונשים שליוויתי ושליוו אותי. אין ספק שמה שאני החלטתי מתאים ויתאים לאנשים מסוימים, וכמובן שיש אנשים ונשים שיתאים להם משהו אחר. ויש לכם צוות מיומן ומקסים שיישאר איתכם וילווה אתכן. אני בטוחה. אתגעגע אליכם. אני רואה שיש עדיין שאלות ותהיות אתם מוזמנים ומוזמנות לכתוב לי בפרטי ומישם נמשיך לדרכי התכתבות חלופיות למי שיתאים כמובן. להתראות לכולן\ם. שאו ברכה :air_kiss:
 2. מאמינה

  פרידה מהפורום

  תודה לכולכם\ן. יש מדריכים כלליים ורכזי פורומים שעוברים בין הפורומים ומייעצים למי שאפשר ולמי שצריכה, מלבד זאת, רכזי הפורום מחפשים מנהלי פורום לפורום הדתיים על מנת שיהיה ייעוץ והכוונה  המתאימים לרוח ולצרכי הגולשים והגולשות הדתיים\ות.   למי ששאל לגבי עזיבתי את הפורום אז יש לכך כמה סיבות, ביניהן טובות וביניהן פחות. הראשונה היא שסיימתי לימודי תואר ראשון ואני מתעתדת להיות מורה כבר בספטמבר הקרוב, נראה לי לא ממש רציני שמישהי שהיא מורה ומחנכת תנהל פורומים, למרות שאני רואה בכך חשיבות מאוד גדולה, אבל אני מרגישה שלי זה לא מתאים.   הסיבה השנייה היא שהחלטתי שאני לא מצליחה\ לא יכולה\ לא רוצה לשלב בין הדת לבין הנטיה המינית שלי. אני יודעת שזה לא מה שציפיתם ממנהלת הפורום לכתוב וזה ממש לא מה שחשבתי במהלך שהותי כאן בפורומים. באמת חשבתי והאמנתי שזה אפשרי, שאפשר לשלב, שצריך לשלב, שאפשר להראות יהדות אחרת, אבל נורא קל לדבר ולהיות עם אידיאלים כאלו חשובים וגבוהים, אבל כשזה מגיע לחיים שלך ואת אוטוטו  בת 24, אין מנוס מבחירה בין השניים. לפחות אצלי. אז החלטתי לבחור בין השניים, והבחירה שלי הייתה בדת ובאמונה שלי, שלפיה אין ממש אפשרות לשלב בין השניים לצערי. אני עדיין לא יודעת ולא יכולה לדעת לאן החיים יובילו אותי, אבל הפסקתי להיות עלה נידף, לחכות שמשהו יקרה ושהחיים  יקחו אותי למקום הנכון לי.  אני יודעת שזה 'סוף' (אולי לא סוף כי אין לדעת מה יקרה, אבל אם זה תלוי בי אז זה כן סיום וסיכום שלי  עם הקהילה הגאה) קצת לא מעודד. אבל אני מקווה שכן תהיו מעודדים ובעלי כוחות, יכולות ואומץ.
 3. שלום לכולן\ם, רציתי להיפרד מהפורום שליווה אותי בכמה שנים האחרונות ולחברי וחברות הפורום היקרים  והמקסימות שהיו חלק בלתי נפרד מעולמי בזמן שהייתי כאן בפורומים ולא רק. החדשים כאן אמנם פחות מכירים אותי, אבל הייתי גולשת פעילה בפורום, מנהלת הפורום ואף חניכה בקבוצות של איגי. החלטתי שהגיע הזמן להמשיך הלאה ולפרוש כנפיים.  שיהיה לכולכם ולכולכן בהצלחה רבה בהמשך. אוהבת מאוד   
 4. הי הסרתי את הקישורים. יש בעיה עם פרסום סקרים ומחקרים כאן בפורומים, יש לבקש אישור מהמנהלים. האם קיבלת אישור כזה?
 5.   היי, שלום לך, הפורומים מיועדים לצעירים בגילאי 13-23. את אינך בגיל המתאים לפורומים. יש אתרים שונים שמתאימים לקהילה הדתית גאה- לצעירים ולמבוגרים מעל הגילאים המתאימים. בהצלחה
 6. מאמינה

  קבוצת איגי כרמיאל מכה שנית!

  היי לך פרטים ספציפיים על מיקום המפגשים יימסרו בצורה פרטית ולא בגלוי על פני הפורומים. לשם כך יש לפנות את המדריכים. הגבת בשרשור ישן, בבקשה שים לב לא להקפיץ שרשורים ישנים מצד אחד ומצד שני שים לב לפנות למדריכים הרלוונטיים. בהצלחה
 7. מאמינה

  כי גם לעמק מגיע- איגי בעמק יזרעאל

  בשעה טובה ובהצלחה :)
 8. מאמינה

  מצב מביך

  ברור שיש התייחסות הלכתית לשמירת נגיעה... ונכון, רוב הדתיים לאומיים (נראה לי, ואולי זאת רק אני) נותנים מקום לכיבוד אפשרות הבחירה של האדם, כפי שציינת.
 9. מזמינה אתכןם לקרוא:   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4637139,00.html   אתם גם חושבות כך.? שיש יותר חיבוק בקרב הקהילה הדתית מאשר היה בעבר? שהומואים ולסביות דתיים יכולים להיות שותפים בסעודת שבת משפחתיות וכן הלאה?   אני שמחה לקרוא את זה, אבל לא יודעת עד כמה דבר זה רווח ונפוץ בציבור שלנו.   אני כן מסכימה עם הטענה שהמנהיגות הדתית ברובה עדיין לא מספיק דואגת לקהילה הדתית גאה ויש עוד הרבה מה לעשות בעניין. מה דעתכםן?
 10. מאמינה

  מצב מביך

  זו באמת סוגיה מבלבלת ואפשר לומר שבגללה הפסקתי לשמור נגיעה. אני לא יודעת אם זה בסדר או לא ללחוץ יד למישהו שלא נמשך אליך, ולמישהי שכן נמשכת, ולטרנסגנדר/ית. זה מאוד בעייתי ולא ברור ובגלל זה הפסקתי באופן אישי לשמור נגיעה. אני מנסה כל הזמן לכתוב תשובה ואז מוחקת. לא בטוחה שיש לי תשובה לזה..
 11. מסכימה.  ההומופוביה משחקת פה תפקיד מרכזי. וגם עניין שמירה על הסדר הקיים שבו חי ומסתובב העולם. כידוע, דתיים מתקשים לרוב להתאים את עצמם לקידמה. אבל אני חושבת שברבות השנים לא תהיה להם ברירה והם ייאלצו להתיר דברים כאלו ואחרים , ופשוט להתעמת עם הנושא, לדון בו, להוציא הלכות שקשורות לנושא ועוד
 12. אצל האישה הזו - כל יום פורים. תקראו את הכתבה. מעניינת מאוד.     http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4633284,00.html   זה מראה שבכל ציבור זה נמצא, ושזה לא קשור בכלל לסביבה, כמו שאחרים טוענים, גם כשהסביבה היא הכי סגורה שיש קיימים וקיימות טרנסג'נדריםיות   חג פורים שמח לכולןם :)
 13. מאמינה

  לפרוק...

  ואוו, אופק, כתבת ברגישות מיוחדת מאוד. החיים בחברה דתית אינם פשוטים, בוודאי למי שמגלה פתאום ספקות בדרך הדתית או בזהות שלו. ההתמודדות שלנו היא התמודדות יומיומית, זה באמת לא נעצר באיזשהו שלב, תמיד נמשיך להתלבט, תמיד נמשיך לשאול שאלות, ואני חושבת שזה טוב- כי זה מניע אותנו- גורם לנו לחפש את התשובות בעצמנו. זה חשוב. אני שמחה שטוב לך איפה שאת נמצאת ומקווה שתמשיכי ללכת ולעשות דברים שרק עושים לך טוב. אל תפחדי לקחת החלטות אמיצות- כפי שלקחת לגבי הצבא, או לגבי קוד לבוש ומראה חיצוני באולפנא, וראית שזה איפשר לך להיות מי שאת ולממש את עצמך. מאחלת לך הצלחה רבה בכל אשר תפני. ברוכה הבאה לפורומים שלנו, כמובן שאת מוזמנת לכתוב עוד בפורומים, להתייעץ ולשאול שאלות, את יכולה גם  לדבר איתי בפרטי כמובן בכל דבר. :cool: בהצלחה רבה!
 14. מאמינה

  #912

  תפני בבקשה לפורום משוב, תכתבי שם אני מניחה שהעורך הטכני יוכל לעזור. בהצלחה
 15. אין למסור פרטים אישיים על גבי הפורומים. אבי, כדאי שתקרא את כללי הפורום לפני שאתה נכנס, מגיב לאחרים ופותח שרשורים לא ראויים לתכני הפורום.
×