Jump to content

QueenBi

חבר/ת צוות בדימוס
 • Content Count

  997
 • Joined

 • Last visited

About QueenBi

 • Rank
  מנהלת פורום ביסקסואלים
 • Birthday 06/18/1994

Profile Information

 • מיקום
  הרצליה
 • תחביבים
  לגעת באפים של אנשים.
 • פנו אלי ב
  לשון נקבה
 • מזל
  תאומים

Contact Methods

 • הקבוצה שלי
  הרצליה צעירה
  הבית הפתוח בירושלים

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. למי מכם שמסתדר עם אנגלית, היא אומרת המון המון דברים חכמים ונכונים. והיא מקסימה :) https://www.youtube.com/watch?v=doJjryFV8bU
 2. QueenBi

  שאלה

  מזל טוב! וסחטיין על האומץ!
 3.                 כמה תגובות תומכות ונכונות, כולכם נהדרים. זוהר היקרה, קודם כל נשמע שיש לכם מערכת יחסים כנה ושאתם מתאמצים לשתף אחד את השני במה שעובר עליכם. גם אחרי שנתיים ביחד זה דבר שהוא ממש לא מובן מאליו, וזה מדהים שיש לך בנאדם שאת מסוגלת לסמוך עליו ככה והוא מסוגל להבין אותך.    בעיני, גוף ומשיכה זה משהו אחד ורגשות זה משהו טיפה שונה. קשה לי להאמין שמהתנסות פיזית תסתנוורי לגמרי וזהו, נגמר עידן הבנים, לא תוכלי להיות איתם יותר ותאלצי להיפרד מחבר שלך. זה לא בדיוק ככה, הפיזיות היא לרוב שער ליצירת קשר נפשי עמוק. ואם כבר יש לך קשר חזק כל כך עם חבר שלך הוא כנראה לא יתערער על רקע של התנסות מינית.   מה שכן, זה נושא גדול ומפחיד וצריך הרבה אומץ כדי לגלות את עצמך. אצל רוב האנשים זה מסע ארוך שכולל כמה תחנות, ובדרך כלל התנסות אחת או כמה לא סוגרות את הסיפור- עדיין נשארים עם המון שאלות לא פתורות. אני פשוט חושבת שאת חייבת לעצמך את השקט הנפשי. נסי להיות כנה עם עצמך ולנסות להבין למה זה כל כך מפריע לך ולמה זה מפריע במערכת יחסים שלכם. אני מבינה שזה מפחיד אבל האומץ משתלם כאן מאד. את יכולה להרוויח אושר ושלווה בסוף :)   מוזמנת להמשיך לשאול שאלות ולעדכן איך הולך!
 4. היי, omer ms, התגובה האחרונה לשרשור זה מלפני חודשיים. נא לא להקפיץ שרשורים, אני מבינה שזה כנראה בטעות אבל לשם לב :) ננעל.
 5. אמיץ מאד וכתוב ממש טוב! נראה לי אבל שאת חייבת להתייחס לעניין שיש לה חבר, או לפחות להבהיר שיש לך ציפיות רומנטיות מהקשר הזה... וואלה יש הרבה יתרונות בישירות כי אז אם זה לא מנט טו בי אז אפשר יהיה לחתוך מההתחלה ואם יש סיכוי אז כל הקלפים על השולחן ולא מסתובבים סביב הזנב של עצמינו. אני בעד אבל תזכרי שהיא גם יכולה להירתע וזה חלק מהסיכון!
 6. אמיץ מאד וכתוב ממש טוב! נראה לי אבל שאת חייבת להתייחס לעניין שיש לה חבר, או לפחות להבהיר שיש לך ציפיות רומנטיות מהקשר הזה... וואלה יש הרבה יתרונות בישירות כי אז אם זה לא מנט טו בי אז אפשר יהיה לחתוך מההתחלה ואם יש סיכוי אז כל הקלפים על השולחן ולא מסתובבים סביב הזנב של עצמינו. אני בעד אבל תזכרי שהיא גם יכולה להירתע וזה חלק מהסיכון!
 7. כי זה מה שהרגיש הכי נכון. בשבילי זה קצת מוזר להגדיר את זה כמשהו שונה, כי אני בחיים לא אבין איך אפשר להימשך רק למין אחד. אני לא זוכרת אף תקופה בחיים שלי שבאמת יכולתי להסתכל ולהימשך ולרצות רק מין אחד. אז מבחינתי אני בנאדם לחלוטין רגיל, וכל השאר הזוי שהם מצליחים לסנן אנשים ברדאר שלהם בגלל שהאנשים האלה לא במין המתאים..
 8. פנים אל פנים הרבה יותר טוב, זה עוזר למנוע אי הבנות ובעיות. העיקר שרק תרטבי קצת ולא תטבעי :P
 9. ממ חשוב שלא תפלי מהרגליים בגלל זה.. כל בנאדם שנמצא בתקופה עמוסה או לחוצה קשה לו להתפנות למערכות יחסים מסובכות, בטח אם היא כבר תפוסה. זאת הודעה ממש אמיצה מצידך לשלוח! את יכולה לנסות לשלוח הודעה יותר ברורה לגבי הכוונות שלך ומה שאת מרגישה לגבי הקשר שלכן, אבל בעיקר אני הייתי ממליצה לא לשקוע לזה יותר מידי כי זה נשמע כמו משהו שעלול להכאיב לך בסוף. אז תשמרי על עצמך!
 10. כן הוא מקסים לגמרי. יש סרטון שלו עם מירנדה סינגס- קורע מצחוק. :)
 11. אני לא חושבת שיש באמת סימנים קונקרטיים שמראים על הבן אדם שהוא ביסקסואל. אבל אני מבינה את הצורך להדגיש את השוני והייחודיות בזהות הזאת. אנשים נוטים לטשטש אותה, או למחוק לגמרי. אני חושבת שכדאי לך לעשות את הסימנים של עצמך. כלומר, אם את מרגישה שאת צריכה לענוד שרשרת עם הסמל הביסקסואלי (דגל סגול- ורוד- כחול), או לקנות חולצה עם משפט כזה וכל דבר בסגנון. אני לא אוהבת שמגדירים אותי לפי איפה אני שמה את הטבעת או את הפירסינג, ואני חושבת שכדאי ליצור סימנים שיחזקו אותך אבל שיהיו גם אמיתיים וישקפו משהו שנכון כלפייך.
 12. QueenBi

  בן,בת או לא משנה?

  בן! כדי לדעת איך זה להיות בן חח. לאפות עוגה עם?
 13. היי SHAHAR123, אסור להקפיץ בפורומים. יש לבדוק את תאריך השרשור ולוודא שהוא לא ישן מידי בשביל להגיב עליו כמו כאן. ננעל.
 14. QueenBi

  בן,בת או לא משנה?

  בת ברור! לפתור תשבץ עם?
 15. בסדר, שאנשים יחשבו מה שבא להם, העיקר שלך טוב.
×