Jump to content

lior1020

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About lior1020

 • Rank
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 1. כן אני יודע ש "הפתרון" הוא להתגלח לעיתים תכופות יותר כי שאני מגולח עד אאיזה 5 ימים אחרי לא מגרד אבל אני יותר אוהב את המראה שלי עם זיפים אז אני ניצב םפה בדילמה חח D: ושעווה בפנים לא נראלי כי אני גבר ..
 2. כשאני לא מתגלח שבוע בערך הזיפים שלי ממש אבלל ממש מגרדדייםם למה זה? מה אפשר לעשות או לשים שיהיה פחות מגרד?
 3. lior1020

  שפיך

  לפי היהדות אסור לך לקים יחסי מין עם גבר ואני בטוח שאסור לך למצוץ לו אז כשרות אתה שומר? איפה ההיגיון פה ?
 4. lior1020

  שאלה|קשר בין אוננות לאקנה?

  ווואו שוב ממש תודהה רבה וואו איך עזרתה לי עכשיו באמתת היה לי כל פעם רגשות אשדם אחרי האוננות חח וואו ממשש תודה לך עזרתה לי ממש !!!
 5. lior1020

  שאלה|קשר בין אוננות לאקנה?

  תגדיר תדירות נורמלית D: בפעם ביומים -שלושה זה בסדר?
 6. שלום אני לוקח כבר כ - 3 חודשים מינוציקלין . דבר ראשון המצב של הפנים שלי ממש השתפר ! אינלי יותר פפצעים כמעט ולא גדלים לי פצעים אולי איזה אחד פעם בשבועים .. עכשיו ישלי מס' שאלות 1) מותר לישתות בירה פעם בשבוע? בקבוק בירה לבנה 5 % אלכוהול זה לא יפריע למהלך הטיפול ? או משו כזה ? 2) שמעתי שאחרי מסיימים לקחת תמינוציקלין ז אחרי שבוע שבועיים ככה חוזרים הפצעים S: זה באמת ככה? שמעץי משו שהגוף מפתח איזה חסינות לאנטיביוטיקה או משו כזה ואז מממשיכים לצאת פצעים .. זה באמת ככה? ברוב המקרים מה קורה לאחר שמסיימים לקחת תמינוציקלין ? האקנה חוזר? או לא חוזר? תודה רבה לעוזרים !
 7. האם זה מיתוס או נכון הדבר?
 8. לא לא אני רק לא יודע אם זה םוגע באיזוהשהיא צורה אני מקבל תאורגזמה אבל ע"י לחיצה על איבר המין מוני מן הזרע לצאת
 9. כאשר אני לא חוסם יוצא תקין .. ובקשר לאורולג אני צריך לדבר עם ההורים שלי בשביל זה ואני מתבייש מידי ...
 10. כן זהו מהיום אני מפסיק דבר שני אני מקבל תאורגזמה אבל לא מוציא תזרע ..
 11. שלום . בערך בחצי שנה האחרונה מתי שהייתי מאונן היתתי מאונן וגומרכלומר מקבל אורגזמה אני מתכוון אבל לוחץ על איבר המין שהזרע לא יצא וזה כי לא היה לי כוחח לנקות את זהההההה ... יכול להיות עכשיו שאני עקר? אני מממש מפחד ממזה מממשש וואיי
 12. 6אה אוקי תודה חח ... אני פשוט חשוב לי מאוד המראה שלי ואני לא יודע אם אני יוכל לסבול תהחמרה אני מפחד שהמצב הזה של ההחמרה של הפצעים יכניס אותי לדיכאונות וכו' .. אבל אם אני יודע שבאמת אחרי זה לא יהי לי יותר פצעים א ני מוכן לסבול את זה .. ישלי עוד שאלה זה גם העלים לך צלקות מהפנים ? נשארו לך צלקות בפנים אחרי הטיפול ? ו כאילו איך הטיפול עצמו היה כאילו הוא היה כזה נסבל וזה לא היה מצבים שאתה תקוע בבית איזה שבוע תודה .
 13. שלום . אני כנראה יתחיל לחת את הכדור הזה בקרוב ואני צריך לשאול כמה שאלות למי שלקח רואקוטן אם לוקחים מינון יחסית נמוך כמה זמן ישנה החמרה? כמה פצעים יוצאים בזמן ההחמרה בערך ? האם זה משפיע ממש על מצבי רוח התרופה? כי אני ממש בדיכאון חזק בזמן האחרון .. אהמ תופות לוואי מיוחדות ? או רק יובש בשפתים ובפנים ? אהמ אחרי כמה זמן אני רואה שיפור? האם נותרים צלקות לאחר שפצעים נעלמים ? מי שסים עם זה אחרי הסיום אפשר לאכול הכל ולא וצאים פצעים ?? אני מדבר על מטוגנים ,פיצות,חטיפים וכאלה אהממ פחות או יותר זהו ... תודה לעוזרים
 14. אני אפעם לא היתתי שמן אבל בגלל איזהושהי סיבה ירדתי 10 קילו בחודשיםם .. כבר לקחו אותי לדיאטנית והמשקל שלי היה 48.6 והגובה 1.70 .... תקשיבי בהתחלה היא שאלה אותי אם הייתי פעם שמן וכאלה דברים אבל אמרתי אצלי לא קשור לשמן רזה אפעם לא היתתי שמן וכו' .. ביצור היא הסבירה לי שגם נגיד אדם שמן תמיד יהיה לו תמחשה שהוא שמן גם אם הוא רזה פסיכולוגיה ... בקיצור חשבתי סתם שטויות עד שהגעתי לעוד רופאה ופתאום הבנתי שזה שאני לא אוכל פוגע בעצמי ... כאילו אני הייתי אמור להיות איזה 1.80 ובגלל שהפסקתי לאכול הגובה הסופי שלי 1.78 והרוםא אמרה שזה יחמיר אם אני ימשיך ככה אני בגלל זה התחלתי לאכול עליתי כבר איזה 13 קילו ככה ... בכללי עדיף שמן בריא מאשר רזה חולה מתי שאת לא אוכלת 3 ימים את לא מבינה איך את פוגעת בעצמך .. רק בעצמך .. את רוצה להרזות את רוצה להיראות טוב אל תפסיקי לאכול לכי לדיאטנית מסודרת שתתן לך תפרי ט בריא עם הרבה אוכל אבל עדין שתירדי במקשל .. בהצלחה .. דבר נוסף הדיאטנית אמרה לי גם שאם המצב שלי ימשיך ככה הם כנראה יקראו לזה הפרעת אכילה אנורקסיה בעצם ... וישאפזו אותי בלי רצון .. תאמיני לי שאת לא רוצה להגיע לזה ..
×