rubik cube

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  993
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות rubik cube

 • דרגה
  מנהל פורום כל מה שמעניין נשים & גברים (א-מיניות)
 • יום הולדת 26/01/90

Profile Information

 • מיקום תל אביב
 • פנו אלי ב לשון זכר
 1. היי, בעבר הייתי מנהל פורום כאן, אך מפאת קוצר הזמן שלי, אין באפשרותי לנהל את הפורום. לצערי. מה שכן, הקהילה הא-מינית עדיין פעילה וקיימות לה מספר קבוצות בוואטסאפ, קבוצה בפורום בתפוז וקבוצה בפייסבוק. אך הכי חשוב - בימים אילו מתקיימים מפגשים על בסיס קבוע במרכז הגאה בתל אביב, וגם מפגשים שאינם קשורים למרכז הגאה. אבקש מהנהלת הפורום שלא למחוק את הפוסטים בנוגע למפגשי הקהילה, שכן זו דרך אחת לדעת על קיומם. כרגע, המשתמשת חצילונית אחראית על הפרסום של הקבוצות. בתודה מראש, רוביק.
 2. סקרנית

  היי אורחת, סליחה על התגובה המאוחרת (אני פשוט בתקופת מבחנים). כשאת אומרת שלא נמשכת לחברים שהיו לך, למה הכוונה? האם לא נמשכת אליהם עוד מההתחלה? האם לא נמשכת אליהם מבחינת רומנטית? מבחינה מינית? האם משהו גרם לכך שהמשיכה שלך כלפיהם תרד? למשל, האם סלידה מיחסי מין עמם גרמה לך לא לאהוב את הקשר עמם? בנוגע למשיכה לנשים - את לא חייבת להתנסות בכדי לדעת האם את נמשכת לא.נשים ממגדר מסויים. ייתכן וכי התנסות כן תגלה משהו על עצמך שלא ידעת, ויכול להיות שלא.
 3. מקום מגורים לטרנסג'נדרים\יות

  היתרון שלך הוא שאת יחסית צעירה. אני חושב שבבית דרור מאפשרים לטראנסים/ות לשהות בו עד גיל 21.
 4. מבולבלת

  עכשיו אני שם לב שאכן לא ניתן להוריד את הקובץ שצירפתי. מעניין, זה כנראה באג במערכת. אני מצרף כאן את הלינק של ככל הנראה מה שהופיע על הקאפה: https://docs.google.com/document/d/147mYcJHRWLYbzDbyEhxAIkrjUQsXE9-3_amuOGdYFz8/edit?usp=sharing אגב, השנה יצא לי לכתוב עבודה (חלקית) על א-מיניות. אני לא מתכוון לסיים לכתוב את העבודה בקרוב, אך אני מניח שזה יכול להועיל: https://app.box.com/s/vyhv3r4q042kfooyx9xr1ote7wyfid1k
 5. א-הבה

  היי witch, כתבת מקסים! אגב, ממש צר לי שעברת את מה שעברת. לאחרונה אני מתוודה עד כמה כמעט על בחורה שאני מכיר עברה בחייה תקיפה מינית. אני שמח שכיום את מקבלת את מי שאת למרות התחושות של 'אבל למה דווקא אני?' (לו רק היה לי שקל על כל הפעמים שהייתי שומע את זה מא-מיניים את המשפט הזה, זה לבטח היה מספיק לי לשנת לימודים אחת באוניברסיטה).
 6. מבולבלת

  וואי, וואי, וואי. איך בתוך כמה ימים הפורום הפך לפחות שומם. אז, היי אלפבה וסודי ביותר, וברוכות הבאות לקהילה הא-מינית. אני חייב לשבח את אייסית על תשובותיה המקסימות. אני רוביק (או niwo מהפורום של א-מיניים בתפוז). צירפתי לתגובה זו את הפלייר שככל הנראה חולק בדוכן של הקהילה הא-מינית במצעד הגאווה. כמו כן, צירפתי קובץ וורד עם שאלות ותשובות נפוצות - מקבץ שאלות ותשובות שהיה אמור להופיע כפוסטר בדוכן (לא הייתי השנה במצעד, כך שאינני יודע אם הפוסטר היה השנה בדוכן). אני שמח שיצא לכן להיחשף למושג א-מיניות. כפי שאייסית הסבירה, א-מיניות לא חייבת להיות מושג מקבע, אלא כלי שאמור לעזור לנו להבין את עצמינו יותר טוב. בנוגע לשאלה של אלפבה בקשר ליצירת קשר טלפוני - ישנן קבוצות וואטסאפ של הקהילה הא-מינית. הקבוצות הללו מתחלקות לקבוצה כללית וקבוצה לפי גילאים. כל מי שרוצה להצטרף לקבוצת וואטסאפ מוזמן לרשום לי בהודעה פרטית את המספר שלו/ה, ואוסיף אותו/ה לקבוצה. אני מזהיר מראש שהקבוצות הללו חופרות, ולא תמיד דנים בהן על א-מיניות. אני יכול לצרף אתכן לקבוצה יותר רצינית בה יהיה ניתן לדסקס באופן קצת יותר רציני על א-מינית (ו/ואו להישאר בפורום ולהעשיר אותו בתוכן). כמו כן, אני יכול לדון איתכן בטלפון על א-מיניות אם אחת מכן מעוניינת בכך. ותוספת קטנה - אני רק רוצה לחדד מושגים מסויימים שאייסית הזכירה: sex repulsed, sex indifferent & sex favorable אילו מושגים שמתייחסים לרצון ו/או מוכנות לקיים יחסי מין. כלומר, sex repulsed אילו א/נשים אשר ירתעו מלקיים יחסי מין, sex indifferent אילו א/נשים אשר יהיו אדישים בנוגע לרעיון לקיום יחסי מין, ואילו sex favorable יסכימו ואף ירצו לקיים יחסי מין. מסקרים של הקהילה, ניתן יותר למצוא sex favorable אצל א/נשים הנמצאים על התחום האפור בא-מיניות. סקר לדוגמא מ-2014 - https://asexualcensus.files.wordpress.com/2014/11/2014censuspreliminaryreport.pdf החידוד שאני רוצה להדגיש הוא כי המושגים הללו לא באים לתאר רתיעה באופן כללי ממיניות או משיח על מיניות בחברה. כשהייתי צעיר ממש נרתעתי מלדבר על מין, וממש לא אהבתי את כל המדיה שמפוצצת במיניות, אבל עם הזמן למדתי לחיות עם זה, וכיום אני לגמרי בסדר עם לדבר על יחסי מין ולצחוק מזה. ואם לומר את האמת, אני לפעמים מוצא את עצמי עושה הרצאות שלמות לא/נשים בנושא של מיניות בלי שאני בכלל מתכוון ><. אגב, נחמד לשמוע שהדוכן במצעד עזר למישהי. 2 שאלות ותשובות.doc
 7. לאחראי הגוש של הא-מיניים/ות קוראים יונתן. רצוי להגיע עם חולצות סגולות שמייצגות את הקהילה. נסו להגיע לדוכן בסביבות 10:00 להתארגנות לקראת הצעדה. שיהיה לכולם/ן כיף מחר :)
 8. הבהרה- מתחת לגיל 18 צריך לפנות לבי"ח דנה עם אישור הורים :(
 9.   אני מאמין שהמחיר הוא רק לעליון.  המחיר לניתוח תחתון בד"כ הרבה, הרבה יותר יקר.  קח בחשבון שניתוח תחתון הוא ניתוח וואחד רציני, מורכב, שנמשך לאורך תקופה ארוכה וכולל למעשה מספר ניתוחים ולא אחד. לרוב, יש גם הרבה סיבוכים.    ניתוח תחתון עוד לא קיים בארץ. אך כן ניתן מימון לניתוח אם הוא מאושר ע"י הועדה בתל השומר. רק 2 קופות מאפשרות את הניתוח הזה: כללית ומכבי. כללית מעדיפה להפנות את ביצוע הניתוח לרופא מסרביה, ואילו מכבי מעדיפה להפנות לרופא מארה"ב בשם קריין. המימון הוא מימון מלא ברגע שהוא מאושר ע"י הועדה מתל השומר, ברם! יש צורך בכסף מראש שכן הקופה מחזירה כסף רק אחרי שמשלמים.
 10. את בת 17 וגרה לבד? :0 את יודעת שאם את לא מרוויחה הרבה, בתור טראנסית מגיע לך לקבל קצבה מביטוח לאומי.   אגב, אני השתמשתי גם בשעווה על הפנים - זה לא נעים (כואב בפעמים הראשונות), ואם לא מטהרים אחרי באלכוהול ומנקים טוב טוב את האזור זה עלול לגרום לחצ'קונים, אבל זה עושה עבודה מהירה יותר מפינצטה.    אני לא יודע לגביי הסתרת איבר המין. 
 11. היי, אנונימית, לעתים קופות החולים עושות קצת צרות ולא מעוניינות לממן טיפולים או לאשר טופס 17.  כמה שאלות לי אלייך: - האם את מתחילה את התהליך (או התחלת) דרך הועדה בתל השומר? בועדה יכולים לעזור לך באישור המימונים דרך הקופות (הקופות עושות שרירים, אבל לפחות יש לך אז את האישור של הועדה של תל השומר). - ע"מ לקבל טופס 17 באיכילוב יש להציג מכתב מרופא משפחה במזכירות הרפואית של לאומית.  חיפשתי ברשימה של רופאים טראנספרנדלים של פרוייקט גילה רופא משפחה מלאומית, אך לא מצאתי.  הרשימה: http://www.gila-project.com/wp-content/uploads/2014/01/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA-%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D-107-2014-%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%9E%D7%91%D7%A8.pdf - במידה ואת לא מצליחה להשיג טופס 17, צריך לשלם מחיר מלא בסך 250 ש"ח.  - אני ממליץ לפנות ליחידה לפניות הציבור של איכילוב -  http://www.tasmc.org.il/Pages/Ombudsman.aspx היחידה אמורה לעזור לך במידה ואת נתקלת בקשיים בקבלת טופס 17.   - מרופא המשפחה תצטרכי לבקש:  1. מכתב הפניה לאנדוקרינולוג ע"מ לקבל טופס 17 (רלוונטי לקופ"ח לאומית שעובדת עם איכילוב).  2. בדיקות דם. ערכי את הבדיקות שבוע-שבועיים לקראת המפגש עם האנדוקרינולוג.  בדיקות הדם צריכות לכלול: ספירת דם וכימיה מלאה (גלוקוזה, תפקודי כבד, תפקודי כליה), טסטוסטרון, אסטרדיול, פרולקטין, FSH, LH, TSH ובדיקות של תפקודי קרישה (PTT, PT).    לקראת המפגש עם האנדוקרינולוג תצטרכי להשיג גם את הדברים הבאים:  1. מכתב ממטפל - הניתן ע"י עובד סוציאלי קליני, פסיכולוג קליני או פסיכיאטר. המכתב צריך לכלול כי את מעוניינת להתחיל בשינוי, שאת מזדהה כשאישה וכי את עוברת את התהליך בדיעה צלולה.  את יכולה לבקש את המכתב דרך השירות הפסיכו-סוציאלי שניתן בחינם לצעירים/ות מתחת לגיל 25.  השירות הפסיכו-סוציאלי במרכז הגאה בת"א 036205590. בחיפה 048288622.  2. מכתבי הפנייה שונים. 3. טופס 17. 4. תוצאות הבדיקות.      מכיוון שאת צעירה (נחשבת לנערה), את יכולה לפנות למחלקה בבי"ח דנה המיועדת לטיפול הורמונלי עבור נוער טראנסי. הפניה הראשונה נעשית דרך פקס במס': 036974306. צריך לשלוח בפקס הפניה מרופא המשפחה, מכתב ממטפל בריאות הנפש (עו"ס קליני, פסיכולוג קליני או פסיכיאטר), ולציין מספר טלפון של הורה (כן, צריך הורים בשביל זה). (אגב, יש גם קבוצות תמיכה להורים לילדים טראנסים וקבוצות תמיכה משפחתיות, אם את חושבת שתזדקקי לזה). לאחר מכן, צריך להשאיר הודעה אצל המזכירה טלי, בטלפון 036972513. היא אמורה לחזור ולקבוע תור באותו יום, או יום אחרי. 
 12. דורה, דורה, דורה, ממוצע? באמת? חציון!! (*צוחק, אל תהרגי אותי על זה*).    הפוסט הזה מאושר. 
 13. יצירות שעוסקות בא-מיניות

    That's not where I took it from. At the time, I watched videos depicting how to solve rubik's cubes.  So that's where my name stems from. My pseudonyms usually go with what I recently did.
 14. איפה אפשר להכיר א מיניים/יות בישראל

    כן, בוודאי! אם את/ה יכול/ה, שלח/י לי הודעה בפרטי או שתשלח/י הודעה בפייסבוק לדן שמר (אני), ואוסיף אותך לאיזו קבוצה שלא תרצי.  אני מזהיר מראש כי קבוצת הוואטסאפ הא-מינית יכולה להיות חופרת. אבל. ממש. חופרת.