מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • OrenD

   השתתפו בפעילות איגי דרך הטלפון שלכם!   10/03/18

   פרוייקט סיגי יוצא לדרך ואנחנו מחפשים חניכות וחניכים שישתתפו בקבוצה הראשונה! מה זה? כמו הקבוצות החברתיות של איגי ברחבי הארץ (איגי נתניה, איגי חיפה וכו') רק באינטרנט! אז זה כמו הפורומים? לא. זה מפגש און-ליין דרך אפליקציה בטלפון או במחשב. מתחברים עם מצלמות ומעבירים פעילות כיפית ביחד! מה נעשה שם? נעבור פעילויות בנושאים להט"בים, כמו שאר הקבוצות של איגי, רק באופן שמותאם לקבוצה באינטרנט. למי זה טוב? למי שרוצה להשתתף בפעילות של איגי ולהכיר את העולם הלהט"בי, אבל לא יכול/ה להשתתף באחת מהקבוצות מכל סיבה שהיא. אז סתם כל אחת יכולה להצטרף? רק מי שרוצה ולאחר שיחה עם המדריך. אין כניסה ל"זרים" והקבוצה לא פתוחה לכל אחד. חייבים מצלמה? כן... זה חלק מהרעיון. אנחנו רוצים ליצור קבוצה. בלי מצלמה זה כמו לשבת בקבוצה של איגי עם מסיכה על הראש... אבל אני בארון... זה דיסקרטי? דיסקרטי מאוד, כמו שאר הפעילות של איגי. חוצמזה, הסיכוי שתפגשו מישהו מוכר לכם בקבוצה כזו (שיש בה חבר'ה מכל הארץ) הוא ממש נמוך. אז איפה נרשמים?? אצלי! כרגע אני מגבש את הקבוצה ובודק מי מעוניין/ת להשתתף. דברו איתי בפרטי!   אורן
  • Harrys

   מנהלת הגאווה! - בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה   02/04/18

   מתכוננות ביחד למצעדי הגאווה חניכות - מדריכות - רכזות בואו להשפיע ולהחליט באיזה אופן נצעד השנה. 2.04 - יום שני בין השעות 12:00-14:00 10.04 - יום שלישי בין השעות 20:00-21:30 2.05 - יום רעי בין השעות 18:30-20:30
  • Harrys

   תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

   היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
  • Harrys

   שימו לב! אירועי יום ההבנה   16/04/18

   ארועי יום ההבנ״ה פותחים את חודש הגאווה בכל הארץ- והם ארועי נוער עבור נוער. רכזות הפעילות והגרעיו בונים ומתכננות אותו 
   וכמובן נשמח לעזרה ולהגעה באותו יום
   חיפה: ביהס עאוני ה
   תל אביב: גן מאיר
   ב״ש: נעדכן בהמשך https://www.facebook.com/events/164395704384137
  • Harrys

   זה קורה! מפגש הפורומים הגדול של המאה!   22/04/18

   מתי?! ב-24.05 בשעה 16:00 איפה? בגן מאיר יהיה נשנושים הכרויות עם החניכים והמדריכים והרבה כיף :-) בואו בהמוניכןם!

rubik cube

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  993
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות rubik cube

 • דרגה
  מנהל פורום כל מה שמעניין נשים & גברים (א-מיניות)
 • יום הולדת 26/01/1990

Profile Information

 • מיקום
  תל אביב
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 1. היי, בעבר הייתי מנהל פורום כאן, אך מפאת קוצר הזמן שלי, אין באפשרותי לנהל את הפורום. לצערי. מה שכן, הקהילה הא-מינית עדיין פעילה וקיימות לה מספר קבוצות בוואטסאפ, קבוצה בפורום בתפוז וקבוצה בפייסבוק. אך הכי חשוב - בימים אילו מתקיימים מפגשים על בסיס קבוע במרכז הגאה בתל אביב, וגם מפגשים שאינם קשורים למרכז הגאה. אבקש מהנהלת הפורום שלא למחוק את הפוסטים בנוגע למפגשי הקהילה, שכן זו דרך אחת לדעת על קיומם. כרגע, המשתמשת חצילונית אחראית על הפרסום של הקבוצות. בתודה מראש, רוביק.
 2. מצאתי לינק לקבוצה דומה אך לא סודית - https://www.facebook.com/groups/624349664407019/
 3. היי א.נשים, מזמן לא כתבתי כאן, בעיקר מפאת עומס בחיים הפרטיים :(, בכל מקרה, רציתי להודיע כי נפתחה לא מזמן קבוצת היכרויות סודית בפייסבוק עבור א-מיניים. למי הקבוצה מיועדת? הקבוצה מיועדת עבור א-מיניים/ת בכל גווני הספקטרום המעוניינים/ות בהיכרות על בסיס רומנטי (או לא) עם א-מיניים/ות אחרים/ות. מה זאת אומרת קבוצה סודית בפייסבוק? קבוצה סודית היא קבוצה אותה לא ניתן למצוא באמצעות שיטוט רגיל בפייסבוק, כמו כן, חברי הקבוצה אינם גלויים בפני א.נשים אחרים בפייסבוק. הסודיות נקבעה עבור א-מיניים/ות שרוצים/ות להסתיר את זהותם/ן בפני אחרים/ות בפייסבוק ומחוצה לו. נכון, קבוצה סודית בפייסבוק מצריכה חשבון בפייסבוק, אך למי שכבר יש, זה יכול להיות פתרון נוח. אני אצטרף לקבוצה במטרה לצרף א-נשים אחרים/ות שיהיו מעוניינים/ות בכך. חפשו: Dan Shemer בפייסבוק. (אמור להיות מופיע לי דגל צרפת באוואטר, נכון לימים אילו).
 4. סקרנית

  היי אורחת, סליחה על התגובה המאוחרת (אני פשוט בתקופת מבחנים). כשאת אומרת שלא נמשכת לחברים שהיו לך, למה הכוונה? האם לא נמשכת אליהם עוד מההתחלה? האם לא נמשכת אליהם מבחינת רומנטית? מבחינה מינית? האם משהו גרם לכך שהמשיכה שלך כלפיהם תרד? למשל, האם סלידה מיחסי מין עמם גרמה לך לא לאהוב את הקשר עמם? בנוגע למשיכה לנשים - את לא חייבת להתנסות בכדי לדעת האם את נמשכת לא.נשים ממגדר מסויים. ייתכן וכי התנסות כן תגלה משהו על עצמך שלא ידעת, ויכול להיות שלא.
 5. מקום מגורים לטרנסג'נדרים\יות

  היתרון שלך הוא שאת יחסית צעירה. אני חושב שבבית דרור מאפשרים לטראנסים/ות לשהות בו עד גיל 21.
 6. מבולבלת

  עכשיו אני שם לב שאכן לא ניתן להוריד את הקובץ שצירפתי. מעניין, זה כנראה באג במערכת. אני מצרף כאן את הלינק של ככל הנראה מה שהופיע על הקאפה: https://docs.google.com/document/d/147mYcJHRWLYbzDbyEhxAIkrjUQsXE9-3_amuOGdYFz8/edit?usp=sharing אגב, השנה יצא לי לכתוב עבודה (חלקית) על א-מיניות. אני לא מתכוון לסיים לכתוב את העבודה בקרוב, אך אני מניח שזה יכול להועיל: https://app.box.com/s/vyhv3r4q042kfooyx9xr1ote7wyfid1k
 7. א-הבה

  היי witch, כתבת מקסים! אגב, ממש צר לי שעברת את מה שעברת. לאחרונה אני מתוודה עד כמה כמעט על בחורה שאני מכיר עברה בחייה תקיפה מינית. אני שמח שכיום את מקבלת את מי שאת למרות התחושות של 'אבל למה דווקא אני?' (לו רק היה לי שקל על כל הפעמים שהייתי שומע את זה מא-מיניים את המשפט הזה, זה לבטח היה מספיק לי לשנת לימודים אחת באוניברסיטה).
 8. מבולבלת

  וואי, וואי, וואי. איך בתוך כמה ימים הפורום הפך לפחות שומם. אז, היי אלפבה וסודי ביותר, וברוכות הבאות לקהילה הא-מינית. אני חייב לשבח את אייסית על תשובותיה המקסימות. אני רוביק (או niwo מהפורום של א-מיניים בתפוז). צירפתי לתגובה זו את הפלייר שככל הנראה חולק בדוכן של הקהילה הא-מינית במצעד הגאווה. כמו כן, צירפתי קובץ וורד עם שאלות ותשובות נפוצות - מקבץ שאלות ותשובות שהיה אמור להופיע כפוסטר בדוכן (לא הייתי השנה במצעד, כך שאינני יודע אם הפוסטר היה השנה בדוכן). אני שמח שיצא לכן להיחשף למושג א-מיניות. כפי שאייסית הסבירה, א-מיניות לא חייבת להיות מושג מקבע, אלא כלי שאמור לעזור לנו להבין את עצמינו יותר טוב. בנוגע לשאלה של אלפבה בקשר ליצירת קשר טלפוני - ישנן קבוצות וואטסאפ של הקהילה הא-מינית. הקבוצות הללו מתחלקות לקבוצה כללית וקבוצה לפי גילאים. כל מי שרוצה להצטרף לקבוצת וואטסאפ מוזמן לרשום לי בהודעה פרטית את המספר שלו/ה, ואוסיף אותו/ה לקבוצה. אני מזהיר מראש שהקבוצות הללו חופרות, ולא תמיד דנים בהן על א-מיניות. אני יכול לצרף אתכן לקבוצה יותר רצינית בה יהיה ניתן לדסקס באופן קצת יותר רציני על א-מינית (ו/ואו להישאר בפורום ולהעשיר אותו בתוכן). כמו כן, אני יכול לדון איתכן בטלפון על א-מיניות אם אחת מכן מעוניינת בכך. ותוספת קטנה - אני רק רוצה לחדד מושגים מסויימים שאייסית הזכירה: sex repulsed, sex indifferent & sex favorable אילו מושגים שמתייחסים לרצון ו/או מוכנות לקיים יחסי מין. כלומר, sex repulsed אילו א/נשים אשר ירתעו מלקיים יחסי מין, sex indifferent אילו א/נשים אשר יהיו אדישים בנוגע לרעיון לקיום יחסי מין, ואילו sex favorable יסכימו ואף ירצו לקיים יחסי מין. מסקרים של הקהילה, ניתן יותר למצוא sex favorable אצל א/נשים הנמצאים על התחום האפור בא-מיניות. סקר לדוגמא מ-2014 - https://asexualcensus.files.wordpress.com/2014/11/2014censuspreliminaryreport.pdf החידוד שאני רוצה להדגיש הוא כי המושגים הללו לא באים לתאר רתיעה באופן כללי ממיניות או משיח על מיניות בחברה. כשהייתי צעיר ממש נרתעתי מלדבר על מין, וממש לא אהבתי את כל המדיה שמפוצצת במיניות, אבל עם הזמן למדתי לחיות עם זה, וכיום אני לגמרי בסדר עם לדבר על יחסי מין ולצחוק מזה. ואם לומר את האמת, אני לפעמים מוצא את עצמי עושה הרצאות שלמות לא/נשים בנושא של מיניות בלי שאני בכלל מתכוון ><. אגב, נחמד לשמוע שהדוכן במצעד עזר למישהי. 2 שאלות ותשובות.doc
 9. לאחראי הגוש של הא-מיניים/ות קוראים יונתן. רצוי להגיע עם חולצות סגולות שמייצגות את הקהילה. נסו להגיע לדוכן בסביבות 10:00 להתארגנות לקראת הצעדה. שיהיה לכולם/ן כיף מחר :)
 10. הבהרה- מתחת לגיל 18 צריך לפנות לבי"ח דנה עם אישור הורים :(
 11. אני תמיד מתבלבל וכותב igy.co.il במקום igy.org.il ואז אני מתפלא שאני מגיע לאיזה אתר מפוקפק של פרסומות סוג ד'.

  1. Adidas זה החיים

   Adidas זה החיים

   שיהיה ברור שמרוב סקרנות נכנסתי עכשיו לסיומת co.il כדי לראות מה יש שם

 12. אני תמיד מתבלבל וכותב igy.co.il במקום igy.org.il ואז אני מתפלא שאני מגיע לאיזה אתר מפוקפק של פרסומות סוג ד'.

 13.   אני מאמין שהמחיר הוא רק לעליון.  המחיר לניתוח תחתון בד"כ הרבה, הרבה יותר יקר.  קח בחשבון שניתוח תחתון הוא ניתוח וואחד רציני, מורכב, שנמשך לאורך תקופה ארוכה וכולל למעשה מספר ניתוחים ולא אחד. לרוב, יש גם הרבה סיבוכים.    ניתוח תחתון עוד לא קיים בארץ. אך כן ניתן מימון לניתוח אם הוא מאושר ע"י הועדה בתל השומר. רק 2 קופות מאפשרות את הניתוח הזה: כללית ומכבי. כללית מעדיפה להפנות את ביצוע הניתוח לרופא מסרביה, ואילו מכבי מעדיפה להפנות לרופא מארה"ב בשם קריין. המימון הוא מימון מלא ברגע שהוא מאושר ע"י הועדה מתל השומר, ברם! יש צורך בכסף מראש שכן הקופה מחזירה כסף רק אחרי שמשלמים.
 14. את בת 17 וגרה לבד? :0 את יודעת שאם את לא מרוויחה הרבה, בתור טראנסית מגיע לך לקבל קצבה מביטוח לאומי.   אגב, אני השתמשתי גם בשעווה על הפנים - זה לא נעים (כואב בפעמים הראשונות), ואם לא מטהרים אחרי באלכוהול ומנקים טוב טוב את האזור זה עלול לגרום לחצ'קונים, אבל זה עושה עבודה מהירה יותר מפינצטה.    אני לא יודע לגביי הסתרת איבר המין. 
×