Jump to content

Boris

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  5,123
 • Joined

 • Last visited

About Boris

 • Rank
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה
 • Birthday 03/23/1992

Contact Methods

 • Facebook
  boris maluga
 • MSN
  boris_maluga@hotmail.com
 • Skype
  tom shir maluga

Profile Information

 • מיקום
  באר שבע
 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  טלה

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Boris

  אוהבת אותה..

  חמוד :)
 2. Boris

  שרשור תמונות

  [url="http://jpg.co.il/view/515357c1a6168.jpg/"][img]http://srv2.jpg.co.il/2/515357c1a6168.jpg[/img][/url] סתם תמונת שעמום ברכבת בדרך הבייתה :)
 3. Boris

  שרשור תמונות

  [quote name='דבירי' date='17 מרץ 2013 - 14:37' timestamp='1363523859' post='2860938'] מהמם [/quote] תודה :)
 4. אשדוד הורס היום למרות שיש שם רק קניונים ..

 5. אין השוואה בין הומופוביה ליום השואה .. בעייני יום השואה זה עוד יום רגיל שפעם בשנה הציבור הישראלי נזכר שיש ניצולי שואה שחיים בחרפה ועוני גרוע וחלקם לבד לאיש לא אכפת מהם במשך השנה שמגיע יום השואה פתאום כולם נזכרים בהם ואחרי 24 שעות שוב שוחכים מהם. צריך לזכור שיש ניצולים כולה ימות השנה ולא פעם אחת בשנה.
 6. חג באשקלון עיר השעמום :)

  1. nightman1

   nightman1

   אשקלון??? :O

   זה ליד אשדוד! קפוץ לשם, עיר מדהימה

  2. Boris

   Boris

   היה לי נחמד באשקלון למרות שאין שם כלום לעשות לא פאב אחד שמוכר בירות..לא היה

   אני מחר באשדוד

 7. שמתי לב שיש לך היום יום הולדת, אז מזל טוב ועד 120. חתיך :)

 8. ווהו! שלום לך (;

 9. Boris

  שלום שלום

  אכן הפורום הבאר שבעי קצת הרבה מת!
 10. Boris

  אני כ"כ הומו! :'(

  [quote name='מנטהפופ' date='17 מרץ 2013 - 15:18' timestamp='1363526338' post='2860963'] כע אני צעיר.. ואני צעיר שדי נמאס לו לחיות בסרט שהכל ורוד... דאמט.. יש לי ידיד שמראה לי סימני משיכה אבל הוא לא החלטי וזה מבאס.. הוא מוריד את החולצה שלו.. (ויש לו גוף אלוהי) ומקרב אליי קרוב קרוב.. ולוחש לי באוזן דברים כמו:" טה אמו!" או שהוא עושה לי קול של נשיקה לתוך האוזן.. וזה מרגיז! כי אני נדלק מזה מהר מידי ונהיה לי "חם מידי" וגם זה כיף וזה מתסכל.. אני רוצה לדעת שיש מישהו בעולם הזה שיוכל לתת לי אהבה..ללא גבולות כי באמת על אמת כבר נשבר לי! אני מרגיש מלא רגשות עכשיו: אני עצוב, אני כועס, אני "חם" אני מתגעגע למשהו לא מוגדר.. דאמט! באלי לטבוע על אמת... כל פעם שאני נדלק ממשהו מיד רואים.. פעם אחת שתי ילדים מהכיתה שלי-בן ובת דיברו על גייז ונדלקתי מזה.. ואז כשקמת כולי הייתי רטוב..(תבינו למה כמו שהם הבינו למה..) ואז הם אמרו:"הנה עוד תסמין של אורי שטרית" ורתצתי משם בוכה על אמת! לעזאזל! למה אני לא יכול להיות תקין לשם שינוי?! שלכם\כן אורי המתוסכל פחד זאת שמעלי באמת? ואני אשלח מבטיח.. ולארקטיק משו..-כע אני טרנסג'נדר [/quote] זה הגיל ככה זה לכולם.. סטרייטים בנים עומד להם באמצע החיים שהם רואים חזה או אישה מחשוף זה משתנה זה יעבור אל תדאג יהיה בסדר
 11. Boris

  אני כ"כ הומו! :'(

  [quote name='מנטהפופ' date='17 מרץ 2013 - 14:50' timestamp='1363524601' post='2860949'] כע.. אבל הבעיה שדי נמאס לי מזה! כי כל סרטון "מחמם" אותי כל כך.. ואני לא מבין למה.. יש אנשים שישנאו אתה מה שאני יגיד כרגע אבל.. יש רגעים שבהם אני כ"כ רוצה להיות מה שהוא לא היה שייך לי מעולם והוא סטרייטיות! אולי זה ישמע כאילו אני נגד הקהילה אבל זה ממש לא ככה.. אני פשוט נגד עצמי.. אני לא חושב שיש משהו אחד טוב בי... אני מודע לזה שיש לי דימוי עצמי נמוך ועוד תוסיפו את זה שאני לא מקובל (בכליי ובגלל הגאווה בפרט) אני שונא גם את זה שאני חייב לאנשים תשובות והוכחות לכל צעד וצעד. כאילו דאמ! אני בעצמי בוכה פה בכי מוות! ולא יודע תשובות ואתם כל שניה חופרים? אימאל'ה אני אפילו פוחד מעצמי מזה מהכל.. ממה יקרה ומישהו יתאהב בי ויגלה (וזה קל לגלות) שמבחינה חיצונית אני אישה? לא יהיה לי חבר אחרי זה שנים! כי ירוצו שמועות מפה לאוזן... אני כל כך עדין ופגיע כשזה מגיע לשאלת המיליון שהיא: אהבה שתתאים לגאווה ולהגדרה.. וזה שובר אותי בא לי פשוט לזרוק הכל לים ולטבוע! הנושא הזה שובר אותי ובונה אותי גם אבל בעיקר שובר.. אני לא בטוח שאני אדע מה זאת אהבה אמיתית שהיא לאו דווקא אהבה לסבית.. כי אף אחד לא יאהב אותי.. אני מרגיש כמו רפונזל(להבדיל אלף הבדלות) אבל הפוך, אני ל-א.. רוצה לצאת מהמגדל.. מה עושים? [/quote] אני מנחש שאתה די צעיר.. בית ספר זה לא הכול בחיים אתה תסיים אותו ותשכח ביכלל מכול השאר לחבר יהיה לך זמן יהיה מישהו שירצה אותך כמו שאתה. ואתה לא חייב לאיש שום דבר לא להגיד איפה אתה הולך! אולי רק להורים שלך. תרגיש ותיחיה הכי טוב שאתה יכול תשבור סטיגמות אל תיתן לחרא שצף את התענוג של לשבור אותך! תיהיה חזק הכול עובר תנשום עמוק החיים משתפרים.
 12. Boris

  קבלת הורים

  ראיתי את זה במאקו ניראה לי.. ואו אבא הורס!
 13. Boris

  אני כ"כ הומו! :'(

  להיות נשי זה לא משהו רע ! ותספיק ללכת לפי הגדרות אל תקשיב לאף אחד תיהיה אתה גם אם אתה נשי זה בסדר מותר !
 14. Boris

  ספאם שבועי.

  שווה ללכת למטבחון היום?
 15. Boris

  שרשור תמונות

  [url="http://jpg.co.il/view/5145b906b2065.jpg/"][img]http://srv2.jpg.co.il/7/5145b906b2065.jpg[/img][/url] אחרי הרבה זמן..
×