מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Harrys

   תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

   היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
  • Harrys

   מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא יוצא לדרך!   21/05/18

   זה רשמי!!
   ב1.6.2018 מתקיים מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא ובאזור השרון בכלל! ובנוסף, זה המצעד הראשון שמאורגן ע"י חניכי וחניכות איגי! בואו בהמוניכם! https://www.facebook.com/events/247536312475009/?__tn__=R-R&refid=18&ref=m_notif&notif_t=message_request

HopeLess

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  589
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות HopeLess

 • דרגה
  חבר/ת פורום פעיל/ה מאוד
 • יום הולדת 13/09/1994

Profile Information

 • מזל
  בתולה
 1. ראיתי את זה היום בחדשות ואמרו שיכול להיות שיוותרו כי מדובר בבר נוער אבל זה לא בטוח.. כי לא הוציאו את הצו בכוונה בגלל שזה הבר נוער, כי היה שיפוץ לא חוקי או משהו.. אבל בכל מקרה אני מקווה שהם יוותרו
 2. שרשור תמונות

  היה לי משעמם אז צילמתי את עצמי..חח צבעתי בדיוק משהו אז אל תתייחסו אם יש לי צבע בפנים\ידיים By pasmanx at 2011-05-26 By pasmanx at 2011-05-26 By pasmanx at 2011-05-26 By pasmanx at 2011-05-26
 3. שרשור תמונות

  סתם כי אף פעם לא העלתי. חח בכל מקרה אני אמחק עוד מעט
 4. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  כן. קראו לי נאצי, אבל אצלי זה לא בגלל האופי. זה מה שקורה כשאתה גדל במשפחה מצדדים שונים, אחותי הייתה קוראת לי נאצי וגרמני מסריח כשהייתי קטן. וזה מצחיק כי אני בכלל רוסי. ולבני דודים שלי (שני אחים) גם קראו נאצים בבית ספר, רק בגלל המראה. ואתה יודע.. אני שונא אנשים כאלה ששופטים רק על פי מראה. כי הם בעצמם נאצים. והבעיה שאצלך זה אותו דבר. לפי מה שכבר הצלחתי להבין באופי שלך.. אתה חושב שאתה הכי טוב, ומבטל את מי שלא חושב כמוך? אתה מבדיל בין גזעי בני אדם ברמה כל כך גבוהה כאילו הם ממעמדות שונים. הטוב יותר, והפחות טוב.
 5. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  אני מאשים כי זה מגיע לו. זה מגיע לו כי אני צודק. וזה עוד איך עם קשר. זה מדבר על האשכול, אלא מה? ואני מעוניין להפסיק את הוויכוח איתך כי את לא קשורה.
 6. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  לא הבנתי למה אנשים מתערבים בוויכוח שלא שלהם.
 7. רוק עצמאות מישהו?!

  לא, הם נהיו משעממים :)
 8. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  ואחרי זה הוא אומר שהוא לא גזען. אתה בן אדם גרוע. באמת. ודרך אגב.. לאף אחד אין צומת בלב.
 9. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  והנה שוב אותם אנשים חסרי קשר. נכון. גרמנים הם מגרמניה, וישראלים הם מישראל. זה דבר אחד. אבל להמשיך ולהדגיש כמה הם נפרדים מאיתנו, ועוד לרמוז שהם, ואני מצטט "זרים" מאיתנו.. זה דבר אחר. הרי הרעיון שהם באו לארץ לא היה להדגיש כמה אנחנו שונים.. אלא להתחבר.. לא? ואל תקראי לי "חמודי".. המילה הזאת קצת מגעילה אותי. וזה די מטומטם, במיוחד בפורום של קהילה להטב"ית לכתוב "חמודי" ובאותה תגובה לפנות בגוף נקבה, לאותו אדם. ואין מה להסביר בהגדרה של הישראלי האמיתי.. האחד שחושב שהוא הכי טוב בעולם, וכל מי שלא כמוהו הוא זר ומשונה. אפשר מבחוץ להראות כאילו אכפת לי.. אבל מבפנים להרגיש כמה לא אכפת.
 10. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  כל מה שאתה אומר עכשיו זה לנסות להוכיח לעצמך, לא לי. אתה בעצמך יודע מי אתה. ועצוב שבכלל השתתפת בנושא הזה כשאתה כל כך רחוק משוויון חברתי. וזה לא משנה איזה שפה הם מדברים, או איפה הם נולדו, אתה בתוכך יהודי. או ישראלי אמיתי. וזאת הסיבה שככה אתה מדבר על אנשים ששונים ממך.
 11. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  אתה חי בסרט. אתה גזען ברמות. אתה מפריד אנשים לקבוצות ואחרי זה מתרץ תירוצים. לא רגע שלא תכתוב לי עוד תגובה מלאה בתירוצים: "הגרמנים האלה עם הזרות שלהם"
 12. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  אתה לא מבין כלום או שאתה רק משחק אותה כזה?.. כשאתה כל הזמן כותב "הגרמנים נסעו, הגרמנים עשו את זה, והגרמנים עשו את זה" זה כן נשמע כמו גזענות. ולא בגלל שהערתי על זה. כנראה שאתה הגזען פה שאתה מרגיש צורך כל כך גדול להזכיר את השייכות האתנית של כל אחד. במקום פשוט להסכים עם זה שכולנו בני אדם, אתה ממשיך לעשות את ההפרדות המיותרות. ואם הרעיון של המשלחת היא לאחד את כולם, אז זה עוד יותר עצוב שאתה ממשיך עם ההכללות.
 13. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  יופי.. עוד בן אדם חכם הכוונה שאנחנו לא חיות מסוגים שונים. כולנו בני אדם. כל כך הרבה אנשים מפגרים.. ><
 14. זהו, נגמר! הגרמנים נסעו :/

  לא הבנתי מה זה השייכות הזאת שהזכרת בכל האשכול "הגרמנים" או "הישראלים" מה אנחנו בעלי חיים שונים שצריך לחלק אותנו לקבוצות?
 15. ליידי קקה

  אמ.. לא נראה לי שלמישהו מעניין ממה שאתה חושב עליה ואם כן.. אתם יוצאים מפגרים. כי אם הייתם יודעים מה היא עשתה ועושה בשביל הקהילה הגאה הייתם שותקים אבל במילא לא אכפת לך ממנה, אלא רק מעצמך, לא? ;) צבועים.
×