מעבר לתוכן

נויה(:

משתמש/ת רשום/ה
 • מספר הודעות

  28
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות נויה(:

 • דרגה
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • יום הולדת 14/11/1993
 1. שאלום D:

  מה קורה? (:

 2. במערכת יחסים לסבית מהירה יותר מאשר מערכת יחסים סטרייטית? אי אפשר להכליל אבל בכללי.. וזה משתנה מזוג לזוג, אבל..אחרי כמה זמן לדעתכן זה סבבה לעשות ביד למישהי ולרדת לה?
 3. עד כמה ההורים מקבלים אתכם וזה מפריע להם שתביאו את הבן/בת זוג שלכם הביתה? להורים שלי אין בעיה עם גייז..אבל עד מפתן ביתם. שאני יעשה מה שאני רוצה בחוץ, הם לא רוצים שזה ייכנס הביתה :( ואתם?
 4. קצת מביך..

  שאתן עם מישהי, יפריע לכם אם היא לא תהייה לגמרי חלקה למטה? שתוריד אבל בכל זאת יישאר שיער..?
 5. וששואלים על הבת זוג? לשקר ולחיות חיי שקר /=? אם אני יגיד שיש..יתייגו
 6. אני בת ב17 ועדיין לא יודעת 100% מה אני.. אבל בנתיים אני רק עם בנות, יש לי כל הזמן בנות זוג וכל זה, והסביבה שמה לב שאני מסתובבת בסביבה שכולם לסביות, וכשאני עם לסבית הרבה זמן הם קולטים ומבינים שיש משהו מעבר.. ואז מתחילים כל השאלות. אם כל זה לא היה אז הייתי אומרת שאני סטרייטית והכל- כרגיל.. אבל נכנסים לי לחיים ושואלים..אז לא יודעת מה לעשות, אם להכחיש ולהתחיל לחיות חיי סתר או לזרום עם זה ולהגיד בפתיחות? זה נראה לי מיותר להגיד כי אנשים יתפסו אותי במילה ובהגדרה ואופס תוייגתי....אבל, זה מטומטם להמשיך להכחיש שמה לי ולבנות ?
 7. אני מעדיפה לשאול בפרטי..הכי קצר וקולע , כמה מילים בודדות. את מי אפשר לשאול? :)
 8. צריכה מישהי לפרטי....

  חחחחחחחח צריכה נקודת מבט של אישה ? רק נשים מבינות נשים :)
 9. מי מתנדבת? לא מסובך מדי, להביע דעה על משהו :P
 10. בוצ'ה

  אני יוצאת עם מישהי בוצ'ה, ממש גברית, בגוף התנהגות תנועות והכל. עד עכשיו הייתי רק עם נשיות. במיטה, אני אמורה להתנהג אלייה אותו הדבר כמו אליהם? נגיד בתחת, אפשר לגעת כרגיל ? לא יודעת זה נראה לי מוזר קשה כזה...כמו שלבנים אני לא אגע בתחת D: איך זה הולך?
 11. לצאת מהארון..

  אני מתחילה לחשוב שאם אני רוצה להתחיל עם בנות חופשי ולהיות איתם, סתם כאלה מהביה"ס או מהאזור, אני פשוט צריכה לצאת סופית, כי הכל מתגלגל, רואים אותנו יחד בציבור ושאני עם מישהי כבר כל החברות שלה והסביבה יודעת אז...... איך אפשר להשאר בתוכו ?
 12. אני אוהבת את זה. אבל קשה לי לעשות למישהי ביד טוב במשך הרבה מאוד זמן, הידיים שלי די חלשות וכואב לי מהר. מישהי מכירה תתחושה? או יודעת מה אפשר לעשות עם זה?
 13. טרנסית

  קצת הכללה אבל בכל זאת, כל הגברים שפגשתי עד היום בלי יוצא מן הכלל [הסטרייטים אני מדברת כמובן ] כן נגעלים מגברים וכל זה..אז זה היה צורם להם.
 14. טרנסית

  זה סתם מעניין אותי, בגלל זה אני שואלת ואני מקווה שהתנסחתי בצורה טובה ולא פוגעת, אם כן אני מתנצלת מראש. אני לא כ"כ בקיעה בנושא. עם מי הטרנסיות יוצאות בד"כ? אם הן מעוניינות בגברים והגברים סטרייטים אז תהייה להם בעיה שאותה בחורה הייתה פעם גבר, ואם הן מעוניינות בנשים אז לנשים גם תהייה בעיה שפעם הם היו גברים, אז איך זה עובד בדרך כלל?
×