מעבר לתוכן
 • הכרזות מערכת

  • Harrys

   תהליך הרשמה חדשה לפורומים! :-)   10/04/18

   היי לכולם! שימו לב, אפשר שוב להירשם לפורומים! מה השתנה? לאחר שנרשמים, מקבלים לינק אימות למייל.
  • Harrys

   מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא יוצא לדרך!   21/05/18

   זה רשמי!!
   ב1.6.2018 מתקיים מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא ובאזור השרון בכלל! ובנוסף, זה המצעד הראשון שמאורגן ע"י חניכי וחניכות איגי! בואו בהמוניכם! https://www.facebook.com/events/247536312475009/?__tn__=R-R&refid=18&ref=m_notif&notif_t=message_request

Navy Boy

חבר/ת צוות בדימוס
 • מספר הודעות

  488
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

אודות Navy Boy

 • דרגה
  מתנדב/ת
 • יום הולדת 14/07/1984

Profile Information

 • מזל
  סרטן
 1. קווירים בצבא

  היחיד שיכול לאשר פטור מסוג זה הינו קב"ן היחידה . אין זו אמירה שזו בעייה נפשית אך במערכת הצבאית לא ניתן לקבל פטור שכזה בדרך אחרת. נשמח לעדכונים :) מחזיקים לך אצבעות.
 2. שלום אורח (; ראשית אני שמח שבחרת להתגייס וחושב שהחששות שלך מובנות ולגיטימיות - כל דבר חדש הוא כמו צעד ראשון וקיים החשש ליפול ולקבל מכה. אך יחד עם זאת אני בטוח שאין צורך לחשוש יותר מדי .. ואפרט: הטירונות מגיע בתחילתו של השירות הצבאי ולא סתם היא סוג של 'הכנה' לשירות האמיתי . בינינו זה סוג של הצגה - הבהרת המסגרת הצבאית , מתן דגש על משמעת , עמידה בזמנים וכו. בנוגע לקושי הפיזי כמו בבית הספר הכל נבנה כסרגל מאמצים - לכל דבר מכינים אותך . ובמידה ויש דברים שלא תוכל לעשות ברמה הפיזית תוכל לנסות לקבל עבורם פטור מהרופא הצבאי. לעניין המקלחות לא אפרט כאן כי הורחב בנושא ואתה מוזמן לגולל בפורום ולקרוא את השירשור המתאים . בקשר לדימוי העצמי תאהב את עצמך! תהיה בטוח בעצמך! וברגע שתקרין ביטחון עצמי שום דבר לא ישבור או יפגע בך ⁦;-)⁩ בנוגע לתספורת - יש באפשרותך אפשרות לנסות לקבל פטור מהקב"ן לכך. ולסיים זוגיות ... הכי כייף שיש למי להתגעגע או על מי לחשוב עליו ואת מי לשתף בכל מה שעובר עליך - אין שום סיבה שקשר חזק ואוהב יהרס בגלל הצבא להיפך ככה לומדים לאהוב יותר... להתגעגע (; אני מאחל לך המשך תהליך חיול מוצלח (; לכל התלבטות / שאלה / בקשה ... אנחנו כאן.
 3. כמו שאמרו לפני - אם לספר או לא זו החלטה שלך . לרוב לא נכנסים לזה בראיונות האישיים. אבל יחד עם זאת כל עוד אתה שלם עם עצמך תשאר נאמן לעצמך ואין שום סיבה ש'תחזור' לארון בגלל הצבא. בנוגע למקלחות .. אחרי יום ארוך הדבר האחרון שתחשוב עליו זה על חבריך באופן מיני כך שאין לך ממה לחשוש . יתרה מזאת , רוב הסובבים אותך הופכים להיות כמו אחים שלך , ממש משפחה שנייה , כך שאני חושב שבראש אוטומטית הם נפסלים בקטע המיני (;
 4. פטור שיער קצר לבנות

  שלום שלי , קראתי לעומק את הפוסט שלך אך לצערי לא איש בשורות אני.. על פי פקודות הצבא וכחלק מנראותו של חייל / חיילת אורך השיער חייב להיות אחיד. את יכולה לקצץ הכל או לחילופין להאריך הכל - אבל בצורה אחידה. אני בספק בנוגע לפטור שיער חריג מהקב"ן . תזכרי שזה סה"כ לשנתיים... ושחלק כבר עבר :) אז זה יעבור צ'יק צ'ק :) !!
 5. הכרויות גייז

  מחזק את דברי הילונת - על כך השירשור נעול.
 6. יזכור

  :flag_israel:  :flag_gay:  :exclamation: גם בפורום - אנו שומרים וזוכרים את יקירנו חיילי וחיילות צה"ל ונפגעי פעולות האיבה אשר קיפחו את נפשם למען המדינה - יהי זכרם ברוך !  :sad:  :flag_gay:  :flag_israel:
 7. תגלית להט"בי

  הלוואי והייתי יוצא גם לתגלית כזו בשירות שלי ! :) זה נשמע מושלם ! :)
 8. לאור הירידה שלך מהתפקיד כתוצאה מהחלטת קב"ן / פסיכיאטר  - הם היחידים שיוכלו לחזור בהם מהחלטתם. כדי שזה יקרה אתה צריך לגייס לצידך את המפקד שלך ולהראות לו בשלות ומוכנות להתמודדות עם שירות קרבי .   המפקד שלך בתמיכתו יכול לדחוף אותך לגיבושים ליחידות קרביות ולנסות לעזור לך בהגשמת חלומך. כל זה רק לאחר שבעזרת המפקד שלך תבטל את הפסילה לשירות קרבי שנתנה לך.   בהצלחה :)
 9. קצת יותר פרטים בבקשה. ואם יש צורך אפשר גם בפרטי..
 10. בה״ד 10

  הודעה שפחות מתאימה לחלק הזה של הפורום - נסה במדור לחיפוש קרובים בראשית העמוד :)
 11. פטור זקן \ שיער

  ספירת עומר זה אכן פיתרון זמני. אבל אל לך לנוח על זרי הדפנה - מיד בתום ספירת העומר רס"רים ומשטרה צבאית רק מחכים לחיילים שלא יסתפרו ויתגלחו .   טפל בנושא הפטור הקבוע עכשיו.
 12. אנונימי , אני יוצא חיל הים .. דבר איתי בפרטי ואנסה לעזור :) עדיין אני מכיר אנשים בבה"ד , בב"ח ובחיל בכלל... 
 13. מרוב עייפות של כל היום (בבסיס) ומהעובדה שאותם אנשים שסביבך הופכים להיות המשפחה השנייה שלך. אתה ממש לא מסתכל עליהם יותר בקטע מיני .   אין לך ממה לחשוש ! האמן לי ... מניסיון של 9 שנים בצבא :)
 14. ברצוני לאחל לכל חברי וחברות הפורום   חג שבועות שמח !!!! :)   וחודש גאווה שמח עוד יותר !! :)     :bye:  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:  :bye: :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:    
×