Jump to content

הוליוודי

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

About הוליוודי

 • Rank
  חבר/ת מערכת הפורומים
 • Birthday 06/10/1988
 1. הוליוודי

  מה הפוביה שלכם?

  דנטלפוביה!!!!!!!! פחד מרופא שיניים. הוא והכסא המתכוונן המפחיד שלו.
 2. הוליוודי

  ספרות להט"בית מומלצת

  קראתי את הספר "סיפור הלילה" מאת קולם טוייבין.ספר חמוד. בוטה לעיתים. מסופר בין השאר, על רקע מלחמה. מספר התמודדות עם חיים לא קלים, כאנגלי (חצי) בארגנטינה, של אדם שחש לעיתים בודד ועצוב (הרגשתי הזדהות) ולעיתים פשוט אוכל את החיים וגורם לקורא לרצות להיות בנעליו. הסוף טיפה עצוב. אבל לדעתי הגיוני ופייר. לא אסגיר עוד פרטים. אני ממליץ בחום.
 3. הוליוודי

  שרשור הכרות!

  21. חייל. (נוב 07, שייגמר כבר!) קרית ים.
 4. כתבת יפה. "משנה מקום , משנה מזל"?...יש הרבה ויכוחים בנושא, הרי שינויים אמורים להתחיל מבפנים. מצד שני כאשר אתה מרגיש בנוח ומקרין החוצה את ההרגשה הזאת, ניתן לומר שזה מגיע גם מבפנים, למרות שהתחיל בחוץ. קשה, לדעתי, לקבוע תחושת החמצה על פי ביקור אחד..שנמשך, גם כן, לא הרבה זמן. אולי התחושה נובעת מהעובדה שאתה יודע שהשהות לך שם קצרה ( קל להסיק מהר מסקנות ו"לברוח"). לדעתי אתה צריך להתחיל ב"חור"אליו אתה אמור לחזור..תרגיש טוב בגלל מה שיש לך שם,למרות מה שאין לך שם......ואז עבור לשנקין כדי להתאים את ההרגשה הזאת לסביבה חחחחח. שלך, קרית ימי.
 5. לא כזה מקורי. די צפוי. אבל בסדר.
 6. הוליוודי

  מסקנה.

  טוב, מה שבטוח שזאת לא הדרך. מהתגובות הקודמות אני מבין שאתה לא הטיפוס וזה לא יגרום לך אושר, לזמן ארוך לפחות. אולי התשובה היא לעזור להם לעזור לך. ז"א לדעת לשתף אותם במה שעובר עליך כדי שתקבל את התמיכה שאתה זקוק לה גם כן. זה חשוב לעזור לאחרים כי בסופו של דבר זה ממלא משו גם אצלך, אבל צריך לדעת לבקש עזרה (זה לא סימן לחולשה). כמו שאתה רואה אני מתייחס די בתמימות לכוונות של האנשים שאתה עוזר להם אבל אולי הם לא באמת יודעים מה עובר עליך! אולי הם מקנים בזה שאתה אף פעם לא צריך תמיכה (אני מגזים). בכל מקרה, במידה ואתה רואה שגם אחרי בעת בקשת תמיכה אין מענה, כנראה שמשו במערכות יחסים הללו לא תקין ושיוויוני. אני מציע לדחות קצת את הסקת המסקנות :)
 7. הוליוודי

  הכל מתערבב לי.

  טוב, אולי כתבת רק לצורך פורקן אבל בכל זאת. קטונתי מלענות על כל השאלות, במיוחד אלה שרק אתה יכול לענות עליהן אבל אכתוב משו נקודת המבט שלי. תחושות בלבול וניסיון למצוא משמעות מלוות כל אדם. הדרך היחידה היא להמשיך לחיות ולהפסיק לחשוב שכל התשובות אמורות ליפול עליך מהשמיים, ובטח לא יגיעו בליווי מישו. אתה צריך להיות מוכן לפעול,לנסות ולראותמה מתאים לך . לדעתי ההתעסקות בעבר וניסיון החיבור שלו להווה כל הזמן רק מקשה עליך, נסה לראות מה טוב עכשיו. אתה לא יכול לקחת אחריות על כל דבר, בטח שלא על הסביבה, זה בזבוז של זמן (העולם הזה יותר מפתיע ומוזר משחושבים). לדעתי ההתקררות של הרגשות החמימים האלה שאתה מרגיש היא רק מנגנון להנמכת ציפיות (הרי לא תמיד יהיה טוב). בכל מקרה, אני מנסה להראות לך (ואולי גם לי) שאנחנו היחידים, בסופו של דבר שמקשים על עצמנו. זהו סיימתי. חדל חפירות! בהצלחה.......:)
 8. הוליוודי

  Alice In Wonderland

  אני מכיר את הספר, קראתי על הספר...ומשתוקק לראות איך מתסרטים דבר כזה. מקווה שלא יוותרו על קטעים חשובים.
 9. הוליוודי

  סתם משהו שמעניין אותי...

  בקצרה. הגעתי למצוקה נפשית גדולה בשנה הראשונה לשירות הצבאי שלי: זה היה כאב נפשי שהפך לפיזי. הרגשתי שאין לי אף אחד. רציתי פשוט למות, זאת היתה המשאלה שלי כשהלכתי לישון בלילה. הנסיבות בהן אני נמצא לא השתנו הרבה. רק דברים קוסמטיים כמו תנאי השירות שלי השתנו. הכאב עכשיו הוא פחות פיסי אבל אני יודע שאצטרך להתמודד בעתיד עם דברים. אני מתמודד גם באמצעות בריחה. אני בורח לסרטים, ספרים ועוד.. שיהיה בהצלחה.
 10. הוליוודי

  שלום אני חדשה

  ברוכה הבאה.. אפלטון שולט! חח
 11. הוליוודי

  Eurovision 2010

  אם היה אפשר לייבא זמרת מחו"ל..וויטני באמת הייתה קורעת אותם. חח די לחלום. מירי מסיקה יכולה לעשות את העבודה.
 12. הוליוודי

  חורף פה

  חורף חורף... אני מת על החורף. האוירה האפלה הזאת בחוץ, הלילות הארוכים, הידיעה שכל המים מחזירים לחיים את הכל, הריח של האדמה אחרי הגשם, האויר הצח, המיטה המזמינה עם הפוךךךךך...חורף חורף.
 13. הוליוודי

  מאיזה קריה ?

  אני בן 21 ...מזמן לא בבי"ס! :)
 14. קראתי את הכתבה וממש התעצבתי והתעצבנתי. אני לא מבין איך מישו מהקהילה יכול לחשוב שאאוטינג בכפייה זה דבר חיובי או מועיל. איך לעזעזל פוקס מרשה לעצמו לדרוך על רגשות של אנשים, זכויותיהם והדרך בה החליטו ללכת למען האידיאלים המטופשים שקבע לעצמו. אני מקווה שהוא יישאר מבודד עם הרעיון שלו לעשות אאוטינג בכפייה לאנשים. אני לא חושב שאנשים מפורסמים חייבים למישו משו רק בגלל שהם ידועים! אם הם מחליטים לעשות כן אז כל הכבוד להם ויכול להיות שיעזרו לצעירים במצוקה. אבל במידה ולא, הם לא חייבים לשאת באשמה כלשהי! קיימת מערכות חינוך ואכיפה שאמורות לטפל בנושאי שנאת חינם, שיויון וקבלת השונה (לאו דווקא אהבתו).
×