Jump to content

MacBoris

משתמש/ת רשום/ה
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

About MacBoris

 • Rank
  חבר/ת פורום מתקדם/ת
 • Birthday 01/01/1994

Contact Methods

 • Skype
  macboris1

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MacBoris

  המלצות למנתחים?

  [quote name='NEW' date='25 ספטמבר 2012 - 11:42' timestamp='1348566138' post='2790260'] [b][center]ואיך משיגים תור לניתוח בארץ שיהיה ממומן על ידי מכבי? או מה שזה לא יהיה... לאלו ביננו שאין כסף בוא נאמר ככה...[/center][/b] [/quote] גם לי אין כסף. XD למכבי (אם אתה במגן זהב) יש חלק בתקנון של הביטוח שאומר שהם יממנו לך ניתוחים בחו"ל אם הם עומדים בקריטריונים מסויימים, ועד כמה שאני רואה, זה עומד בהם. ברגע שאברר משהו אעדכן את השרשור
 2. MacBoris

  המלצות למנתחים?

  אז אני תוהה אם קודם צריך לפנות למכבי ולומר להם שאני מעוניין בזה, או שזה רק אחרי שכבר נקבע משהו עם המנתח? כל התהליך הזה מבלבל אותי.
 3. MacBoris

  המלצות למנתחים?

  [quote name='o f e k' date='18 ספטמבר 2012 - 13:02' timestamp='1347962548' post='2787191'] אני עברתי ניתוח עליון בארץ אצל ד״ר יום וולף אני לא יודע אם יש אפשרות של ביטוח או מימון מהקופת חולים אבל שווה לנסות. הוא מנוסה לפחות 4 חברים שלי עברו אצלו ניתוח ומאוד מרוצים יש תוצאות יפות ואני גם מרוצה אז אני ממליץ עליו שיהיה המון בהצלחה ותעדכן! [/quote] לא אוהב את התוצאות שלו, ממה שראיתי באינטרנט.
 4. MacBoris

  המלצות למנתחים?

  tom2 - כן rukario - אמא שלה רוקחת ראשית של שקר כלשהו במכבי, אז היא יודעת דברים
 5. MacBoris

  המלצות למנתחים?

  [quote name='Rukario' date='18 ספטמבר 2012 - 01:29' timestamp='1347920958' post='2787046'] יואו מלא בהצלחה!! [/quote] אני עוד צריך להודיע להורים ואשכרה לדבר עם הביטוח, אבל אתה יודע. XD יש לי קשרים! (אמא של נועה)
 6. אחרי מבט ארוך בתקנון של הביטוח שלי, ושיחה עם מישהי שמכירה את המערכת של מכבי מקרוב, יש סיכוי שהביטוח שלי יכסה ניתוח! אז לפני שאני מתחיל בירורים יותר רציניים, אני רוצה לדעת אם למי מכם שכבר עבר את זה יש המלצות למנתחים. עם העדפה למנתחים מחו"ל.
 7. MacBoris

  צבא (שוב)

  [quote name='מיכ' date='04 ספטמבר 2012 - 11:57' timestamp='1346749061' post='2781916'] מבחינת מיט"ב זה לא משנה למה אתה רוצה להפגש עם קב"ן- פשוט תבקש מהם פגישה עם קב"ן, ובפגישה כבר תגיד לו שאתה מעוניין בפטור. [/quote] ....אווופס. כבר חפרתי להם. XD
 8. MacBoris

  צבא (שוב)

  חבר'ה, עזרה בבקשה? אני לא יודע איך לנסח את זה. למי אני ממען את המכתב? לכתוב שאני מעוניין בפטור או רק לומר שאני רוצה פגישה עם קב"ן? *לחץ*
 9. MacBoris

  צבא (שוב)

  אה, במכתב מהפסיכיאטר כתוב שאני רוצה להתגייס (כשנפגשתי איתו זה היה לפני שנתקלתי במערכת). אני חושב שזו תהיה בעיה
 10. MacBoris

  צבא (שוב)

  [quote name='מיכ' date='02 ספטמבר 2012 - 22:23' timestamp='1346613797' post='2781292'] אגב, macboris- לא שיש לי בעיה עם זה, אבל אפשר להתעניין למה החלטת בסוף לא להתגייס? [/quote] שילוב של סיפורים מחברים שלי שכבר התגייסו, מפגשים לא נעימים עם כמה מהאנשים שממויינים למקום אליו אני מממוין, והמון בולשיט ביורוקרטי שהצבא הכריח אותי לעבור. כבר נפגשתי עם קב"נית בעניין הטארנסי, כשעוד רציתי להתגייס, וכל מה שיצא לי מזה זה שאסרו עלי להתגייס ליחידות קרביות כי לא יכולתי להביא טפסים ממולאים על ידי ה"עובדת הסוציאלית שלי" - עובדת סוציאלית שאין לי, ומעולם לא הייתה.
 11. MacBoris

  צבא (שוב)

  [quote name='o f e k' date='02 ספטמבר 2012 - 19:52' timestamp='1346604762' post='2781106'] אתה צריך לשלוח להם מכתב עם צילום מכתב מפסיכאטר ש״אישר״ על היותך טרנס (אם כבר היית אצל מישהו) בהצלחה. [/quote] מכתב שמה כתוב בו? איך אני צריך לנסח את זה?
 12. אז זהו. בסוף אני לא אתגייס, ואעשה שירות לאומי במקום. השאלה היא, מה הפרוצדורה? אני מניח שצריך לראות קב"ן? מישהו יודע איך מקבלים פטור?
 13. אני עושה את זה דרך מכבי, אז אני אגיד לך מה אני עשיתי. (אני FTM, אבל התהליך לא אמור להיות כזה שונה) כעקרון הלכתי ישירות לפסיכיאטר (בלי פסיכולוג, פשוט התקשרתי וקבעתי תור), שנתן לי "אישור" שאני טרנס ומודע להשלכות של ההורמונים. משם, קבעתי תור לרופאה אנדוקרינולוגית (יונה גרינמן) שעובדת עם מכבי. התקשרתי למכון האנדוקרינולוגי של איכילוב, אמרתי להם שאני מעוניין בייעוץ בנוגע להורמונים לשינוי מין, והם קבעו לי תור אליה. משם צריך הפניה (ללכת לרופא משפחה ולבקש הפניה לייעוץ חיצוני בנושא שינוי מין), וטופס 17, שזה בעצם התחייבות מהקופ"ח שהם מכסים את עלות הפגישה עם רופא חיצוני. צריך ללכת למזכירות של מכבי הכי קרוב אליך ולבקש את הטופס, הם לוקחים את ההפניה של הרופא משפחה, מפקססים את זה לאחראי, ואחרי יום-יומיים זה מאושר. (ואז צריך להדפיס את זה או בקופ"ח או מהאתר שלהם) את ההפניה וטופס 17, יחד עם מכתב הפסיכיאטר, צריך להביא לפגישה עם הרופאה. צריך גם כל מני בדיקות דם לפני כן, אבל אני לא בטוח אילו את תצטרכי. כעיקרון היא עושה בדיקה, מדברת איתך קצת, ואז רושמת את המרשם. היא אומרת לך שצריך טופס 29 (מה שlips of an angel אמרה, שזה טופס שנותן לך אישור להשתמש בתרופה שאת לא מתאימה להגדרה של מי שאמור להשתמש בה), ומוציאה לך אחד, יחד עם המרשם להורמונים. משם חזרה לרופא המשפחה, לו את מציגה את המרשם והוא רושם לך את המרשם שבו צריך להשתמש בבית המרקחת (עדיף בית מרקחת של קופ"ח). הרופאת משפחה שלי אמרה לי שבעצם לא צריך את הטופס 29, וכשהלכתי וקניתי את ההורמונים בבית המרקחת של קופ"ח גם לא ביקשו ממני אותו, רק את המרשם של רופא המשפחה והמרשם המקורי (כי המרשם של רופא המשפחה הוא "בהמלצת מומחה", אז הם צריכים הוכחה). עכשיו, אני לא יודע איך החלק של הבית מרקחת הולך עם אסטרוגן, אבל אני לא חושב שזו צריכה להיות בעיה. אם לי נתנו הורמונים של זכרים בלי לבקש אישור, אני לא רואה למה את תצטרכי אישור להורמונים של נקבות. כעקרון, זה התהליך שאני עברתי, שלפי מה שהבנתי הוא די סטנדרטי.
 14. MacBoris

  מה עושים עם הרעב?

  כמה שפחות מתוקים, כמה שפחות גבינה. בגבינה יש המון שומן. אתה יכול לאכול בשר, רק עדיף לא בשר עם הרבה שומן בו, אז עדיף עוף\הודו\נתחים רזים של בקר. ביצים זה גם טוב. אבל תימנע מדברים שיש בהם הרבה סוכר, ואם כבר גבינה, אז קוטג' ויוגורט וכאלה, לא גבינות קשות. קטניות ודגנים זה טוב, ירקות ופירות זה מעולה, אבל תנסה לא לטחון יותר מדי פחמימות (לחם וכל מני דברים מחיטה, תירס, בקיצור כל הדגנים למיניהם) - פחמימות הן פחות או יותר הגורם הכי משמין בתזונה, חוץ מהשומן עצמו, כי הרי זה פשוט כל מני סוגים של סוכרים, אז פחמימות לא יותר ממה שצריך.
 15. MacBoris

  עבודה

  אני לא יכול לעבוד בתור אישה גם אם הייתי רוצה, התחלתי הורמונים ובקרוב יתחילו לראות עלי סממנים גבריים
×