Jump to content

Looking For

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Looking For

 • Rank
  חבר/ת פורום מתחיל/ה
 • Birthday March 2
 1. אנשים! יש פה המון שלא הבינו את הרעיון מאחורי הרעיון =) המטרה היא לא להבדיל אותנו מאחרים! ממש לא! המטרה כאן היא לעשות לנו סימן ייחודי, סימן שיגיד אנחנו הומואים/לסביות/בי וכ'.. תחשבו על זה.. זה יכול להיות ממש Ice Breaker.. לגרום לקשרים חדשים להתפתח.. גם אם אנשים סטרייטים ידעו על כך, כמה כבר יידעו? אני דווקא חשבתי על משהו, מכירים את הצמידים הדקיקים האלו שבאים בהמון המון צבעים? מסוג של גומי/פלסטיק כאלו.. אפשר לקחת 2 בצבע לבן ופשוט לשים.. למה לבן?... כי שקוף אי אפשר!, אם תקחו קריסטל צלול כלשהוא או זכוכית בעלת צורה כלשהיא ותשימו מול קרן שמש תהיה לכם יופי של קשת! :) הרעיון של הצמדת משהו לנעל נחמד, אבל מה עם קיץ? כפכפים? קרוקס?(אבוי..) ושאר המוזרויות.. צמיד רגל יכול להיות גם נחמד.. לבן כמובן! :) לגבי הפצה, אני בטוח שהרבה כאן באיגי, תחשבו שכל אדם יספר לקבוצה אחת, כמה אוזניים זה יעבור..
 2. ואם אתה יושב באוטובוס/מקום ציבורי אחר?.. אתה לא תעשה את הסימן כל כמה שניות...
 3. תאמין בזה! מזו הפסימיות הזו?!?!?! יש המון מאיגי שמעורבבים עם חברי הקהילה... זה יתפשט במהירות!
 4. ותתן סיבה אחת לערעור?.. אני חושב שכולם ישמחו לדבר כזה, זה יעבור בין אנשי הקהילה במהירות.. צריך לסכם על משהו זמין, קל להשגה, ולא מסגיר/מחשיד.. ולשמור על דיסקרטיות!
 5. חשבתי על צמיד דקיק וקטן... או איזשהוא משהו זעיר שיהיה על הנעל :) אפשר לשים איזו סיכה קטנה, משהו לא בולט, משהו שייראה שיגרתי למדי, לא משהו מפליל.. ולא חייב דווקא משהו ספציפי אחד, אפשר נניח קו של תליונים מסוימים, או קו של צמיד כלשהוא.. בצבע מסויים.. צריך רק דמיון פורה! :)
 6. אחרי שנים שלא כתבתי פה הגיע הזמן שאני אתחיל! :) אז ככה, יש לי את הרעיון הזה כבר המון המון זמן בראש.. חשבתי על איזשהוא סימן, או כל דבר, שיהיה רק לאנשי הקהילה, זה יכול להיות איזה צמיד, איזה משהו על הנעל, איזה רקע בטלפון האפשרויות הן רבות! וזה לאו דווקא צריך להיות משהו עם צבעי הגאווה.. משהו שיראה סטנדרטי למדי.. ככה תהיה היכרות הרבה יותר גדולה בין בנים/בנות/טרנס... הרי לא כל אחד/אחת נראים כאלו.. מה אתם אומרים?! יעבוד או לא?
 7. Looking For

  אז המסיבה שכולם חיכו לה!!!

  אני כל כך בא!!
 8. Looking For

  ההצבעה לתחרות הצילומים!

  אני לא רוצה לבאס או משהו, אבל התמונות צולמו ע''י המשתמשים? אם לא אז ראוי לתת קרדיט למקור או לצלם התמונה..שיהיה בהצלחה! ממ שיר אם יש מצב לצרף תמונה שלחי לי בפרטי!
 9. עשו לי טובה, איש באמונתו יחיה, אנחנו לא פוגעים בהם-הם לא צריכים לפגוע בנו. מאז ומתמיד לדת יש קרבות עם כל דבר אפשרי (מדע, קהילות הומולסביות, וכל מה שמנוגד לתורה!) זה לא משנה במה מאמינים, העיקר לחיות בשוויון ולא לפגוע בכבוד אחד של השני.
 10. Looking For

  "הסוד"

  הספר הזה לטעמי ממש דבילי!! אמא שלי קנתה אותו, קראתי אותו גם, הספר הוא פשוט מקבץ של משפטי חוכמה שבסופו "הסוד הגדול" סתם עשו על הספר יותר מדי באזז בשביל המכירות..
 11. שם - אנונימי =] עד לשלב מסוים גיל - 15.4 מאיפה - איפשהו במרכז אהמ חולון גיי/בי/לסבית ושאר ירקות? .. - בנתיים אגדיר את עצמי כבי עם חבר דבר טוב שקרה בחודש האחרון - מצעדדד!! היה כל כך כיף דבר רע שקרה בחודש האחרון - לא רוצה להישמע פסימי אבל לצערי יותר מדי דברים קורים שיר החודש - הוו יש כל כך הרבהה לא דע מאיפה להתחיל סרט החודש - משהו קורה בוגאס או משהו בסגנון מה עושה בחופש הגדול? -מקווה להתקבל כבר לעבודה ולהתחיל לעבוד אני ממש ישמח אם מישהו יוכל לעזור איך אתם מצננים עצמכם בחום המעיק של הקיץ? - מאוורר מזגן גלידה או מקלחת קרה ים/בריכה? - שניהם! ים לשיזוף בריכה לשחייה טיול בצפון או בדרום? - ברור ששניהם אני מקווה שהחודש הבא הולך להיות... - טוב יותר מהחודשים האחרונים
 12. יש שני שירים עד עכשיו.. קצת ישנים אבל עדיין Avril lavigne- When youre gone Avril lavigne- keep holding on
 13. כ''כ מזדהה.. נמאס שעושים ממני בובה על חוט.. ואחרכך זורקים אותי... נמאס לקבל יחס חם ממישהו, להתחיל לפתח רגשות כלפיו, ובסוף לגלות שהוא שם עליכם זין. שונא שמשחקים לי ברגשות!
 14. Looking For

  משחק משעשע ומוכר!

  חבר מדהים אבל נראה בן 10.. נסבל או לא?
 15. Looking For

  משחק משעשע ומוכר!

  בקשר לאקסטרה אצבעות.. נסבל בהחלט! בקשר לבגדים.. כמה שאני מתנשא.. אני לא אהיה מוכן להיות עם מישהו שמתלבש בצורה מזוויעה פלוס.. אלא אם הוא יסכים לתת לי להלביש אותו:P אז יוצא שזה נסבל ולא נסבל
×