Jump to content

Mr Squirrel

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  2,503
 • Joined

 • Last visited

About Mr Squirrel

 • Rank
  חבר/ת פורום ותיק/ה ומוביל/ה
 • Birthday 05/20/1992

Contact Methods

 • MSN
  squirrel@coolmail.co.il
 • אתר הבית
  http://www.israblog.co.il/428928
 1. Mr Squirrel

  סיגריות..!

  מנסיון שלי ושל הרבה חברים... הדבר ה*יחיד*, לא יעזור שום דבר, היחיד שיעזור לך להפסיק לעשן, זו הבנה אמיתית של הדברים כמו שהם ורצון אמיתי מהפסיק. ד"אט, לא קראתי את הספר, אבל שמעתי שהוא מומלץ והוא באמת עוזר לאנשים להפסיק. מצד שני, צריך לבוא אליו בגישה מסוימת, כי אני מכיר גם מי שקרא את הספר וחזר אחרי חצי שנה.
 2. Mr Squirrel

  new........-תמונות-

  אם הייתי רוצה שתפסיקי לצלם הייתי אומר לך שזה מדהים וזהו.
 3. Mr Squirrel

  ציור~

  ממש יפה, עשוי טוב. כמה בעיות של אנטומיה ופרופורציות, אבל זה עדיין מאד יפה. זה יותר יפה, לדעתי, מהתמונה המקורית.
 4. Mr Squirrel

  new........-תמונות-

  זה נראה כמו קטלוג של כמה פרסומות זולות. התמונות לא אומרות כלום, הכל בנאלי, משעמם, לא אומר לי הרבה. על מה חשבת כשצילמת את זה?
 5. Mr Squirrel

  עוד ציור חח חפרתי

  הבעיות היחידות הן טכניות - האף והפה בזויות שונות. הפה כמעט חזיתי והאף כמעט בפרופיל, כשכל הפנים מוארות מזווית שהיא די באמצע. העיניים גדולות מדי. אבל עדיין, ציור יפה.
 6. יש צלמים שעורכים, זה וי מה את מנסה להשיג. בעקרון, תמיד טוב יותר לארגן תאורה טבעים ולהגיע לצבעים כמה שיותר מדויקים בלי עריכה. לפעמים מצלמים תמונה ב3 מצבי צמצם שונים כדי לקלוט את ה"תדרים" (איך קוראים לזה?) של הצבעים, ואז משלבים את שלושת הצילומים לאחד, והצבעים יוצאים הכי קרובים למציאות.
 7. Mr Squirrel

  ה-מסנג'ר

  יש גם את זה 1:היי! 2: מה קורה? 1: אחלה, מה נשמע? 2: מצויין 1: מגניב, יאללה אני חייב ללכת, נדבר
 8. רואים שלא חשבת על התאורה בתמונות. הצבעים לא אחידים ולא מדויקים. אני חושב שהאחרונה הכי מוצלחת. מעבר לזה, זה לא מקורי מאד. אפשר בלי ידיים, אבל עשית הכל עם הרגליים בדיוק אותו שימוש שתעשי עם הידיים. אפשר היה לחשוב קצת יותר ולפתח את הרעיון.
 9. Mr Squirrel

  אידיאל.

  התשובה מאד פשוטה, לדעתי. כל עוד אתה מאמין שהאידיאל קיים גם במציאות הנוכחית, תמשיך להלחם. אם אתה לא מאמין באידיאל שלך, הרי למה לך להלחם?
 10. התמונה הראשונה (שחור לבן) משדרת משהו עצוב מאד התמונה הצבעונית משדרת יותר מסתורין
 11. שכל אחד יעשה טובה לעולם ויחליט מה שטוב לו. חבל לנסות לתקן אחרים. בסופו של דבר אתם לא יכולים להכנס לראש של מישהו אחר ולדעת מה הוא חושב, מה העבר שלו, מה הצרכים שלו וכו'. אם אתם יכולים להתגייס - תבורכו. אם אתם לא - שיבושם לכם.
 12. Mr Squirrel

  הפגנה נגד ניסויים בבע''ח

  פרטים?
 13. Mr Squirrel

  שאלונשיקות.

  [X] על הלחי [X] על השפתיים [X] בצוואר [X] בחדר שלי [X] בחדר שלוה [X] על המיטה [X] כשאתה נשענת על הקיר [X] עם נשיכות [X]הפוך [X] עם המין השני [X] עם אותו המין [X] מישהוי קצת יותר קטנה [X] מישהוי קצת יותר גדולה [X] מישהוי עם שיער שחור [] מישהוי מתולתלת [] מישהוי בלונדינית [X] מישהוי עם שיער חום [] בלונדינית עם עיניים כחולות [X] מישהוי ג'ינג'ית [X] עם שיער חלק [X] נמוךה ממני [] עם עגיל בשפה [X] עם עגיל בלשון [X] באמת עם מישהוי שאני אוהבתאהבתי [X] מישהוי שיכורה [] מישהוי גבוהה [X] בבוקר [X] בדיוק אחרי שהתעוררתי [X] בדיוק לפני שהלכתי לישון [X] מאוחר בלילה [] מישהוי שרק פגשתי [X] מישהוי שממש לא רציתי לנשק [X] כשיצאתי עם מישהוי אחרת [] בבית קברות [] בבית ספר [X] בהופעההצגה [X] בחוף הים [] בבריכה [X] עם ידיד טוב [X] בגשם [] עם נושאת מחלת מין [X] במקלחת [X] במכוניתמוניתאוטובוס [] במטוס [] בסרט [X] בשירותים [X] בחושך [] על הגג [] מתחת למים [X] תוך כדי נסיעה [] מישהוי זרה [] יותר מבן אדם אחד בבת אחת [X] כשהייתי שיכורה [] אחדת שלא יודעת עברית [] מתוך משחק חברתי [] נשיקה ממש גרועה ששנאתי [] תוך כדי בכי [] "להתראות לנצח" מסתבר שיש לי הרבה להשלים O_O
×