Jump to content

הצועני

משתמש/ת לשעבר
 • Content Count

  1,498
 • Joined

 • Last visited

About הצועני

 • Rank
  רכז הפורומים לשעבר
 • Birthday 01/17/1984

Profile Information

 • פנו אלי ב
  לשון זכר
 • מזל
  גדי

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. היי כולםן.   לכבוד חודש הגאווה המתקרב צפיתי היום בפרק הגאווה המיוחד של הסדרה "אחד העם 1" שאני מאוד מאוד אוהב. כשהפרק שודר בשנת 2003 הייתי בצבא, עדיין בארון. אני זוכר שקצת נעלבתי מהייצוג שלנו שם ומהעובדה שעושים מאיתנו צחוק. עכשיו, שנים לאחר מכן, כשאני כבר בוגר ונמצא במקום אחר לגמרי ממה שהרגשתי אז, צפיתי בפרק הזה שוב והתענגתי על כל רגע.    מה דעתכןם על הפרק הזה? הוא מצחיק? מעליב? רדוד? סוגה עילית?   :flag_gay:חקשמח!!  :flag_gay:
 2. הרגע הזה, שאתה מסיים חפיפה עם רכז הפורומים החדש.

  1. Show previous comments  4 more
  2. neverletgo

   neverletgo

   בבקשה תגיד לי שהבנתי לא נכון ואתה לא עוזב!!??!!

  3. Moshiko Young

   Moshiko Young

   הוא עוזב

  4. neverletgo
 3. הצועני

  זהו מכתב פרידה...

  תודה לכולםן על המילים החמות.   אני עוזב לא כי נמאסתם עלי ולא כי מיציתי, אלא כי יש לפני תקופה מאוד אינטנסיבית בעבודה ובלימודים, ולא אוכל להעניק לפורומים את הזמן ותשומת הלב הנדרשים. ייתכן שאעבור לתפקיד אחר באיגי וייתכן שאשתלב בארגון התנדבותי אחר בקהילה, אבל אני בטוח שאת חלק מכןם עוד יצא לי לפגוש.     אוהב המון, איציק כהן, רכז הפורומים לשעבר.
 4. הצועני

  כי גם לעמק מגיע- איגי בעמק יזרעאל

  יההההה, איזו התרגשות :birthday boy:  :birthday boy: !!!! הולך להיות לכןם כל-כך כיף בקבוצה הזו.
 5. עבורי זה סופה של תקופה.   אני חוגג כאן כבר שנה וחצי בתפקיד רכז הפורומים. אני כאן כבר שנה וחצי ומרגיש שהספקתי המון. הכרתי הרבה מושגים ותתי קהילות שלא הכרתי לפני כן, הבנתי כמה רוע וטיפשות יש לאנשים בעולם ואיך הם מנצלים אותם כדי לפגוע באחרים, נזכרתי איך זה מרגיש להיות חניך באיגי ובעיקר נזכרתי בקשיים שחוויתי בתור הומו דתי שקשה לו לקבל את עצמו ולחשוב שיהיה טוב. לפעמים כעסתי, במקרים נדירים הענשתי, בד"כ ניסיתי להקשיב לכן ולתת לכם עצה מפרספקטיבה בוגרת של מישהו שכבר היה שם והתקדם הלאה. אני לא יודע איך רובכם נראים, אבל כשפגשתי כמה מכם לראשונה זה לווה בהתרגשות וגם בקצת דמעות. זה תמיד משמח כשמישהי מספרת לך שבעקבות השיחות אתך היא הפסיקה לפגוע בעצמה וזה תמיד ממלא כשמישהו כותב שהעצות שלך עזרו ועכשיו קל לו יותר עם ההורים. לראות חלק מכם פעילים באיגי ומוקפים בחברים כשרק לפני שנה היו לנו סשנים של שיחות על חתכים, הרעבה עצמית וניסיון להתאבד מחזק אצלי את המחשבה שזה התפקיד המשמעותי ביותר שיכולתי למלא באיגי, אין בעיני הרבה תפקידים שיכולים להשפיע באופן ישיר על כל כך הרבה משתמשים.   עכשיו, אחרי שנה וחצי, הגיע הזמן לעזוב. הסופ"ש הזה הוא הימים האחרונים שלי כרכז הפורומים.  אני עוד לא יודע מי יירש את מקומי, אבל אני משאיר לכםן מנהלי ומדריכות פורומים שאני מאוד אוהב ומעריך ובעיני הם הכי מוכשרים לתפקיד ותמיד ישמחו לעזור. הסופ"ש הזה הוא הימים האחרונים שלי כרכז הפורומים, אבל זה לא אומר שאני מפסיק לאהוב אתכןם.   תודה לכולכןם על תקופה נפלאה. אוהב המון (וגם מתחיל קצת להתגעגע  :Happy_Cry___Smiley_by_Mirz123:), איציק כהן, רכז הפורומים.
 6. הצועני

  עזרה דחוף

  היי "פרוייקט חשוב".   העלאת סקרים, משובים, מחקרים ושאלונים בפורומים של איגי מותרת רק עם אישור בכתב מרכז הפורומים או מהנהלת הארגון. אני מציע לפנות אל מנכלי הארגון מנדי ורן לבדיקת העניין, ללא אישורם לא נוכל לפרסם את השאלון.   המון המון הצלחה במחקר!!! איציק כהן, רכז הפורומים.
 7. הצועני

  היום זה היה השיא

    היי אופק.   בשיחות האחרונות שלנו הזכרתי מספר פעמים את העובדה ש"זה ישתפר". אמנם היה לך קשה להאמין לי, אבל אני שמח שקיבלת עכשיו תשובה דומה משאר החברים בני-גילך. העניין הוא שחברינו הסטרייטים נולדו במשפחה סטרייטית, הלכו לגנים סטרייטים שסיפרו בהם סיפורים על נסיך ונסיכה, הלכו  לבתי ספר סטרייטים וצרכו תרבות בידור של ספרים, סרטים ואפילו פוליטיקה סטרייטיים. אתה ואני לא נולדנו לתוך הקהילה הלהטבא"קית, אחנו צריכים לבנות אותה עבורנו. לחלק מאיתנו זה קל יותר ולחלק פחות, אבל אם נרצה להכיר חברי קהילה עלינו לעשות "מאמץ" ולהגיע למקומות קהילתיים. בעבר זה היה הרבה יותר קשה (היכרות הצריכה נסיעה לת"א בלבד, בימים ושעות מסויימים שהיו מועברים מפה לאוזן), אבל מאז שהקימו את איגי פזורות קבוצות כאלה בכל רחבי הארץ. גם אם אין לך קבוצה מתחת לבית אני בטוח שיש קבוצה במרחק נסיעה סביר ממך. אם קשה לך להיעלם מהבית ביום ושעה קבועים אתה יכול להגיע רק מדי פעם וכך לא לעורר חשד בקרב המשפחה, ואם יש לך בעיה כספית להגיע מהעיר שלך לקבוצת מפגש כלשהיא אנחנו נדאג לפתור אותה כדי שתגיע לכל קבוצה או מועדון נוער שתבחר. נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי שתרגיש טוב יותר עם עצמך ותבין אילו חיים מאושרים ומלאים נמצאים לפניך.   אני מאוד ממליץ לך להגיע לקבוצות ולהכיר שם חברות וחברים חדשים בני גילך שחווים את אותן חוויות ומתלבטים את אותם לבטים שאתה מתלבט כעת. תלמד מהניסיון שלהם, תשמע את דעתם בנוגע למה שאתה מרגיש ותייעץ להם מניסיונך. ההגעה לקבוצות של איגי יכולה להוסיף לך הרבה מאוד ביטחון עצמי, תהיה לך הסתכלות רחבה יותר ותכיר חלקים בקהילה שלא הכרת לפני כן. כשתרגיש שייך לקבוצה תגלה שהפחדים והחששות שלך יכולים להיעלם ואת מקומם תתפוס מן תחושת חמימות וגאווה על השיוך שלך לקהילה הזו. זה אולי נשמע לך רחוק ואפילו מוזר בהתחשב בעובדה שאתה מעדיף נכות על-פני השתייכות לקהילה, אבל אני מבטיח לך שזה לגמרי אפשרי. אתה רק צריך לתת לזה צ'אנס.   ממתין לשמוע ממך. אוהב המון, איציק כהן, רכז הפורומים.
 8. שני!!! זה היה קצר ולא ממש מתחכם, אבל ממש הצחיק אותי.
 9. סופסוף ידיעה משמחת: מסתבר שברמת-גן הלסביות עלו אמש לשלטון!! קצת מוזר ש ynet צנזרו את הסצנה שלהן נוגעות זו בזו, הם בד"כ מאוד בעד תוכן מיני שמביא רייטינג. 
 10. היי מאור. חוסר הוודאות שאתה מרגיש הוא דבר ידוע ומוכר לכל המדריכים והמתנדבים באיגי. גם אנחנו הרגשנו כך בעבר (בעוצמות גבוהות או נמוכות יותר), כך שזה אינו זר לנו. אנחנו לוקחים את זה בחשבון ומוכנים לעשות הרבה מאוד כדי שתרגיש טוב יותר עם עצמך. יעקב המקסים פרסם את הנייד שלו. מההיכרות שלי אתו אני יכול לומר לך שמאוד נעים לשוחח ולשתף אותו. בנוסף, אתה מוזמן להתכתב עם שאר המשתמשים כאן, עם צוות הפורומים וגם איתי. מקווה שתאזור אומץ ותיצור קשר, אני חושב שזה יעשה לך רק טוב. המון הצלחה ושילוב נעים בפורומים, איציק כהן, רכז הפורומים.
 11. הצועני

  מה דעתכם.ן

  אני חייב לציין שזה אחד השרשורים היפים שיצא לי לקרוא לאחרונה.
 12. הצועני

  אשמח להכיר

  הו, זה לגמרי לא אמור למנוע ממך להגיע. הקבוצות הן לא רק עבור מי שיצאו מהארון. הן גם עבור מי שעדיין בארון ואפילו עבור מי שמתלבטים וכלל לא בטוחים עדיין האם הם שייכים לקהילה או לא. כשאני התחלתי ללכת לפעולות של איגי בתור חניך הייתי בארון, אני שמח שלא חיכיתי עד יציאה מהארון כדי להצטרף לקבוצות.
 13. אני מאוד ממליץ על פרויקט חלומות. הכרתי אותו רק לפני שבוע, אבל שמעתי עליו המון דברים טובים. אם אתןם בנימות בגילאים המתאימים - פנו אליהם! הם מוכשרים מאוד בהכנה שלכםן להשתלבות בשוק העבודה.   ותודה לשוקי הרזה על החשיפה.
 14. איזה כיף לקבל דיווח על נער ששואל באינטרנט אם כדאי לו להגיע לקבוצה של איגי או לא. ואיזה כיף לראות שעד כה 54 גולשים המליצו לו כן! ואגב, גם התגובות שנכתבו משמחות מאוד  :agree: .   יההההההההה, איגי שולטיםםםםםםםםםם!!!!!!!! :flag_gay:  :flag_gay:  :flag_gay:  :flag_gay:  :flag_gay:   ואגב, מה דעתכםן? הייתן ממליצים לו להגיע לאיגי?
 15. היי, ברוכה הבאה.   אני חושב שיש כאן הרבה מאוד משתמשות ומשתמשים שתוכלי להכיר.  עם הזמן, כשתעלי תוכן ותגיבי בשרשורים המשתמשים יכירו אותך יותר והחיבור יהיה קל יותר. בנוסף, לאיגי יש גם קבוצות נוער ברחבי הארץ (ואם בעייתי לך להגיע לשם מדי שבוע את יכולה להגיע גם פעם בשבועיים, פעם בחודש או מתי שבא לך) וגם מועדוני נוער כמו המטבחון (בת"א, חיפה, ראשל"צ וכפ"ס), את יותר ממוזמנת להגיע גם לשם.   שבוע מעולה, :agree:  איציק כהן, רכז הפורומים.
×