Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Pidge

  משחק - האם קרה לכם ?

  יותר מדי פעמים קרה לכם ששברתם את הרגל בזמן ששיחקתם פריזבי? (קרה לי לפני שבוע וחצי)
 3. Roy1

  אני גיי (16)

  פאק כל מה שכתבת מתאר בדיוק אותי... כל מילה ^ כתבתי לך הודעה, אשמח לדבר..
 4. linoyhihi

  המועדונים של איגי

  היי! תוכל/י גם לראות חלק מהפרטים באתר של איגי >> http://igy.org.il/page.php?id=41
 5. Yesterday
 6. היי, כתבת מאוד יפה. אהבתי שהתייחסת גם לעצמך באופן אישי וגם לחברה באופן כללי ושאיכפת לך גם במישור העקרוני של הדברים. לפני הכל, אני שמחה לשמוע שהתקופה הסוערת מאחוריך ושאת שלמה עם עצמך. יש לי שני דברים לומר לך. הראשון, כמו שכתבת, שעברת תהליך. משמעותי. עברו לך מחשבות, התלבטויות, שאלת שאלות וחיפשת תשובות והיה לך זמן לעצור ולחשוב, לעכל, להחליט, להתחרט, להמשיך הלאה, לחזור ולהיזכר בדברים שהיו ולהתגבש עם ההבנות. בעיני, יציאה מול המשפחה ומול חברות וחברים, ולא משנה באיזו דרך תבחרי לעשות את זה (שיחה "חגיגית" של כל המשפחה, שיחות אישיות, מכתבים, פוסט בפייסבוק.. יש מלא צורות ודרכים כמובן) היא הזדמנות לשתף את מי שקרוב וקרובה אליך בחלק קטן מהדרך שעברת ולדבר על זה, אם את רוצה כמובן. זה משהו שאי אפשר לעשות בשיחה אגבית על קראש... והדבר השני, יש מלא שינויים בחיים - מגמה חדשה בתיכון, קבוצת ספורט, צבא, לימודים, קורסים, מקומות עבודה, דירות - כמעט בכל פעם שמכירות אנשים חדשים וההכרות קצת מעמיקה (אפילו שיחה טיפשית עם שכן חדש בבניין שלך) עומדות כנראה מול הסיטואציה הזאת. ובכל פעם את יכולה לבחור אם להכניס את הנושא בדרך אגב (אפילו מיוזמתך) או לחכות שיעלה ואז לספר, או לא לספר בכלל כי לא רלוונטי, או להגיד ממש בתחילת השיחה אם תרגישי שזה מתאים. לפעמים זה יהיה יותר "רשמי" ולפעמים זה יהיה הכי טבעי לדחוף את זה באמצע המשפט. כמו הרבה דברים אישיים שאנחנו מחליטים אם לספר על עצמנו או לא ואם כן אז מתי. אני מאוד מבינה את הביקורת שלך כלפי החברה. יש איזו ציפייה לנורמליות מאוד ספציפית והמון פעמים מניחים שכולם אותו דבר. ואז מי שלא תואם בול הוא החריג וצריך להסביר ולתרץ את עצמו. באופן אישי אני מאוד אופטימית.. אני חושבת שככל שהזמן עובר המודעות משתפרת, ושבעתיד הקרוב פחות יניחו שכולם הטרוסקסואלים שמחפשים זוגיות ויקחו בחשבון שיש עוד אפשרויות :) ולגבי הקונפליקט האישי והדבר שעוצר אותך וגורם לזה שאת לא מרגישה נוח עדיין לספר , קחי לך את הזמן. אל תאיצי, תהיי סלחנית כלפי עצמך, גם כשאת מעדיפה לשמור לעצמך זה ממש בסדר. אולי כדאי להתחיל עם חברה או מישהו או מישהי משפחה שאת סומכת עליו או עליה, ולהתחיל בקטן.. יכול להיות שזה לא ירגיש לך כמו "הכרזה" אלא יותר כמו עוד שלב בתהליך שלך, אמת קטנה ופשוטה שאת חושפת על עצמך, ושזה יפתור לך את הדילמה. ויכול להיות שתרגישי כל כך טוב שכן תרצי לצאת בהכרזות... בהצלחה. אשמח לשמוע עוד, ושתשתפי אותנו בדרך שלך
 7. Jester Pumpkin

  קבוצת וואצפ לביסקסואלים מכל הארץ

  היי, אשמח להצטרף אם הקבוצה עדיין קיימת, קוראים לי דניאל
 8. Reutar

  המועדונים של איגי

  היי, אשמח לענות :) אפשר לפנות אליי
 9. היוש.. מנצלת את ההזדמנות שהשרשור קפץ.. מציעה את הקבוצה החדשה של איגי - איגי לייב! קבוצה וירטואלית שמתקיימת באמצעות מצלמות רשת, כך שאפשר להתחבר אליה מכך מקום, כן גם מישובים רחוקים :) המדריך הנפלא שמו ליאור, אפשר לפנות אליו לפרטים בטלפון 0505508057
 10. תקשיב לקחתי הכול בתור אחת שהמראה זה דבר אצלה בין הכי חשובים זה שווה הכולללל וזה לא כזה גרוע לדעתי התוצאה אחרי זה פשוט מדהימה
 11. Last week
 12. ושוב אני בדילאיי אבל אני אשמח לדבר איתך:)
 13. אמנם אני לסבית אבל ממה שהבנתי לכמעט כל בי יש העדפה למין מסוים בפן הרגשי ולמין מסוים (אותו אחד או אחר) בפן הפיזי. מנחשת שזה מה שקורה אצלך...
 14. Mikaba

  משחק - האם קרה לכם ?

  לא, מעולם לא התנשקתי... קרה לכם ששרתם במקלחת בקולי קולות ואז יצאתם וגיליתם שתוך כדי שהייתם במקלחת נכנסו אורחים לבית שלכם ושמעו אתכם?
 15. Mikaba

  שיר (תיקון שגיאה)

  זה מדהים!!!
 16. אני אמנם רק בת 14 אבל את מוזמנת אם באלך :):):)
 17. הי, בגדול יצאתי רק בפני חברה ובפני אמא ואמא לא שאלה שום שאלות אבל מה שאני מתארת לעצמי שיהיה להורים לשאול זה איך וממתי את יודעת? את בטוחה? מי יודע? איך את מרגישה לגבי זה? זה מה שאני הצלחתי לחשוב עליו... בהצלחה!!! אם תרצי עוד עזרה או שתרצי לדבר, אני פה בשבילך ;)
 18. השנה כנראה אלך למצעד , ולכן אני כנראה שבוע הבא מזמינה כמה דברים נחמדים שאחלק לכולם , למרות שאני רחוקה מאוד מתל אביב בכל זאת אבוא למצעד (:

 19. Harrys

  קבוצות איגי

  איגי לייב, זו קבוצה וירטואלית שבה נשמרת מתכונת הקבוצה של איגי, אבל במרחב וירטואלי בעזרת צ'ט קבוצתי דרך המחשבים בבית ומצלמות אינטרנט. ממליץ בחום לצור קשר עם ליאור המדריך :-)
 20. היי... אני יכל רק לדמיין איך זה שדת וטייה לא מסתדרים יחד ובנוסף גם מגדר. אני מאוד מזדהה עם החששות והלבטים שיש לך. והם בהחלט לא פשוטים. חשוב שתזכור, שכמה שאנחנו אוהבים את ההורים, אנחנו לא יכולים לחיות רק כדי לרצות אותם. ויש מקום שבו אפשר למצוא את האיזון בין דת נטייה ומגדר. צריך לשבת לחקור ולדבר על זה, לראות ללמוד ולחקור איפה הגבולות שלנו איפה הגבולות של הדת ואיפה אנחנו מניחים את עצמנו בניהם. הייתי רוצה לנסות לעודד אותך לדבר עם אחד מהמדריכים של הקבוצות הדתיות ואולי אפילו לנסות להגיע לאחד מהמפגשים: http://igy.org.il/page.php?id=41 בנוסף, תרגיש חופשי לדבר איתי כאן או בפרטי אם תרצה :-)
 21. היי... בעיקרון זה תהליך שאתה מבין בעיקר מול עצמך. אפשר לנסות ולדבר עם איש מקצוע, ואולי לנסות להגיע לאחת מהקבוצות טרנס של איגי. http://igy.org.il/page.php?id=41 הייתי רוצה גם להפנות את תשומת ליבך לארגון מעברים https://www.maavarim.org/ ולפורום בריאוטרנס https://irisyaish.co.il/בריאוטרנס-לטרסנגנדרים/ גם בפייסבוק https://he-il.facebook.com/groups/244907389271466/ ובכללי, הקשת הטרנסית היא רחבה מאוד. אבל אם אתה מרגיש שהיית רוצה שהיפנו אליך בלשון פניה שונה מהמין הביולוגי שאליו נולדת או אולי אתה לא מרגיש בנוח עם הגוף או הבגדים של המין הביולוגי שאליו נולדת אולי באמת כדאי שתחקור קצת עם עצמך מאיפה זה נובע ולאן זה מוביל אותך. אפשר גם להתחיל לדבר עם חבר/ה טובים וגם דרך הערוצים שהצעתי לעיל. המון הצלחות אתה גם מוזמן לפתוח כאן משתמש ולדבר איתי בפוסט הזה או בפרטי :-)
 22. חשבתי שישאירו מוצרים שהם לא כשרים לפסח בחנויות, כי לפני כמה זמן שהלכתי ראיתי שכן השאירו. האוכל לא רע , אבל עדיף בהרבה אוכל שהוא לא כשר לפסח. אז חיפשתי , עשיתי כמה סיבובים בסופר , והקטע גם שזה סופר לא יהודי אז אמור להיות אוכל שהוא לא כשר לפסח אבל בגלל שהקונים הם יהודים אז הכל כשר. ידעתי שלשאול לא יעזור, אז חזרתי הביתה. 

  סהכ , אחלה חג , דווקא מתחברת אליו.

 23. היי (: , אין תשובה אחת שאומרת מה לסביות מחפשות ומה מדליק אותן , "התשובה" המסכמת היא שלכל אחת משהו אחר מושך אותה , מדליק אותה , ומה שהיא מחפשת. אין ממש תשובה חד משמעית מה מחפשות.
 24. אני מהמר שלכל אחת יש טעם אחר ואי אפשר להגדיר
 25. מה לסביות מחפשות ומה יכול להדליק אותן אצל מישהי אחרת?
 26. היי, אשמח אם מישהו יוכל לענות לי בפרטי על כמה שאלות בנוגע למועדונים של איגי:)
 1. Load more activity
×