Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Orangeboy

  קצת בודד

  אתה מוזמן לדבר איתי;) שלח לי הודעה פרטית
 3. Reutar

  קצת בודד

  היי לך, כל הכבוד על האומץ ועל כך שאתה פונה ומחפש. הגעת למקום הנכון, איתנו אתה לא לבד. כאן באיגי יש המון בני נוער, שמתמודדים עם דברים דומים, וכולנו מבינים אחד את השניה הכי טוב כנראה :) אז אופציה אחת שכבר יישמת היא הפורומים, אני בטוחה שכבר בשרשור הזה שפתחת באומץ רב תקבל תגובות ותוכל להכיר. אופציה נוספת היא כמובן הקבוצות של איגי. שנת הפעילות אוטוטו נגמרת, מצרפת בכל זאת את רשימת הקבוצות והמועדונים. ויש את הקבוצה הוירטואלית שלנו, איגי לייב, שאני באופן אישי מאוד מאוד ממליצה עליה. פרטים אצל המדריך ליאור - 0505508057 רשימת הקבוצות http://igy.org.il/page.php?id=41
 4. היי, אין לי בכלל חברים להטבים ואני קצת בודד בלדבר על הדברים שבאמת מעניינים אותי ואני חושב שזה שאין לי חברים להטבים אז אני קצת מתפוצץ בתוכי. אני גם רוצה להכיר אנשים שהם כמוני ולא להיות לבד. ואני לא רוצה לספר לאף אחד מי אני באמת כי אני חושש מהתגובות הרעות ואני חושב שאם יהיו לי חברים להטבים והם יספרו את הסיפורים שלהם אוכל יותר להיפתח ואני לא יפחד לומר לכולם מי אני באמת. אשמח להכיר. שם: קצת בודד. הרגשה: עצב וחששות. תודה על הקריאה והמשך חיים מדהימים.
 5. Scary Monster

  .

  אני יודע שבערך 80 מהטרנסים מתאבדים אז זהו...זה לא הגיוני ש 41 אחוז מתאבדים מהטרנסים כי בקושי שיש טרנסים ששורדים
 6. היי (: , ברוכה הבאה!(: כמו ש- @Liya כתבה דרך קבוצות נוער , וניתן להכיר דרך התנדבות/עבודה/ארגונים מסוימים. ממליצה לך לנסות להיות פעילה בארגונים ובהתנדבויות, זה מחבר הרבה יותר , גם דרך עשיה וגם דרך תחביבים משותפים (לאחר שיחה) (: בהצלחה:)
 7. היי (: , למה להתלהב בשקט? יש אנשים קרובים שאת יודעת שהם בעד הקהילה? אולי תלכי איתם , אם תרצי ותרגישי בנוח (:
 8. Amber Madison

  רוח

  מקסים!(:
 9. Amber Madison

  אחת ממיליארד

  מעולה (:
 10. Yesterday
 11. כל שנה מחדש אני מתבאסת כשמגיע חודש יוני, כשאני בתוך הארון ואין לי עם מי לצאת לערים כמו תל אביב בשביל להרגיש אווירה של גאווה. הישוב שלי קטן ורחוק מלהיות גאוותי במיוחד, וגם אם אני יוצאת למקום עם סמלי גאווה ותחושה טובה אני צריכה להתלהב מזה בשקט. מי פה גם גיי עצוב מעיר קטנה שמזדהה איתי?
 12. אלמוג

  אחת ממיליארד

  יאללה, פרסמתי עוד אחד לבקשת הקהל :)
 13. אלמוג

  רוח

  לחיות, אינני יודעת לטעום לחוות להרגיש, זה זר אני שובקת, אך אין בי נחת. והעולם נראה אכזר. אני אילמת בקול של עצמי, אני רוח האוחזת בגוף לא שלי. את רגשותי כבר איני יודעת, ורצונותיי לא ישימים כמשב רוח ההולכת ובאה, אני משוטטת בין החיים וכולם שם שמחים, וכולם בני אדם הבנתם היא מוגבלת, אך לא דעתם היא חודרת בכוח לעולם לא לה, אני בשלי והיא בשלה.
 14. Harrys

  קראשית

  הייי.... אכן לא פשוט קרשים שקצת קשים למימוש... בעיקרון יש מן הצדק במשפט "הזמן עושה את זה" זה פשוט קורה. אם נרצה ואם לא. וגם, אפשר פשוט לשחרר את הפרופיל שלה לחופשי. רחוק מהעין רחוק מהלב. ככל שתמנעי מלהכנס לשם ולדון בזה עם עצמך, כך יהיה לך יותר קל לשחרר. נראה שדיי הגעת להחלטה הזו בעצמך. עכשיו רק צריך ליישם :-)
 15. היי... ישנם לא מעט אפשרויות. הייתי ממליץ לך קודם כל, לנסות את אחת מהקבוצות החברתיות של הקשת הטרנסית. אפשר לצור קשר עם המדריכים שם: http://igy.org.il/page.php?id=41 וגם לנסות ולהצטרף לאחת הקבוצות. שנית, יש את אירגון מעברים https://www.maavarim.org/ אפשר לחפש תשובות באתר ולנסות לצור איתם קשר ישירות. ובנוסף, יש את בריטרנס בפייסבוק שתמיד אפשר גם שם לשאול שאלות https://www.facebook.com/groups/244907389271466/ המון הצלחות! :-)
 16. קבוצות נוער, אם את בגיל המתאים
 17. אז היי לכולם , אני די חדשה פה ... לאחרונה הגעתי למסקנה שאני ביסקסואלית , ואני לא ממש יודעת איך לגשת לבנות ואיך להכיר בכלל בנות... עצות ? תודה רבה לכל העונים .
 18. Amber Madison

  אחת ממיליארד

  כתיבה יפה! להמשיך לכתוב (: אשמח לקרוא (:
 19. אלמוג

  אחת ממיליארד

  מה עשיתי?! מה. אני. פאקינג. עושה?! למה היה לי דחוף להיכנס לארץ חדשה. כאילו אהבה מי צריך אותה? מי צריכה אותך, אותה אחת שתיהיה שם… אני מדמיינת אותך ואת כמו חיבוק חם שלא עוזב עם חיוך ומבט שאוכל פשוט לשקוע בו. ולהרגיש שאת שלי ואני שלך. ואנחנו אנחנו ביחד, בקרב מול העולם האכזר הזה. וכשאנחנו ביחד אנחנו לא צריכות אחרים, לא צריכות להצדיק, לא צריכות מילים. רק מבט, מבט אחד שאומר הכל והשקט בין שתינו, הוא לא מפחיד, הוא כל יכול. וכרגע שקט, אך אני לא אני, ואת לא כאן אולי את אשליה שתעלם בחלוף הזמן ואולי, אולי את קיימת. אך לי אין קול אין לי איך לקרוא לך, אין לי איך לשאול כי אני אחת ממיליון ואת אחת ממיליארד ואנחנו לא הנורמה, גם בתוך מה שמיוחד אז אם את שם בבקשה תרימי יד
 20. וואו, תודה רבה, זה כל כך עוזר. מעריכה מאוד.
 21. אין דבר כזה להיות בטוחה, יש להיות בטוחה בעצמך :-) קודם כל חשוב להפריד בין משיכה מינית למשיכה רגשית. יש כל מיני סוגים של משיכה, וחשוב שתבררי עם עצמך איך תרצי אישה ואיך תרצי גבר. וקחי בחשבון שדברים יכולים להשתנות במהלך החיים, בגלל נסיבות סביבתיות או חוויות אישיות, אבל לכי עם מה שאת מרגישה, ואם את לא בטוחה - לא כדאי לצאת מהארון, אבל להתייעץ ולשתף אנשים בהתלבטות יכול לעזור לך מאוד, גם עכשיו וגם אם בהמשך תרצי לצאת. כל עוד את מאושרת עם בן/ת הזוג שלך, שקר זה לא, ולא משנה מה אחרים חושבים. אם את רוצה לשאול משהו, אני אשמח לעזור :-) (אם אני אוכל, כמובן.)
 22. Guest

  .

  לא שאני רוצה לזלזל בהוחכות החזקות שלך אבל אני לא יודע כמה אני יאמין למישהו שמתעלם מעובדות אמיתיות וחושב שכל דבר שהוא אומר זה נכון אפילו אם יש הוכחות אמיתיות שאומרים אחרת ואין הוחכות לטענה שלו. בנוסף כם אני לא חושב שאני יכול להאמין למישהו שלא מוכן להודות בטעות. אני.לא מנסה לתקוף אותך, אני רק מבקש שתשאר עם ראש פתוח ותחקור לפני שאתה טוען משהו כי אם לא בדקתה יש סיכוי שאתה טועה. מה קורא כשאתה מאמין למשהו אפילו אם אתה טועה. תדמיין שכשיש לך מחשבה או דעה חדשה זה כמו שאתה שותל זרע במוח שלך. לאט לאט הזרע גדל לעץ ומגיע לנקודה שקשה להוציא אותו מהראש שלך ולהחליף עם משהו אחר. כמה שאתה מחכה יותר ככה העץ גדל יותר וכך יותר קשה להחליף את העץ. ולמה שתרצה להחליף את העץ. בו נגיד עכשיו שהעץ ההוא גיליתה שהוא בעצם רעיל (וכך נדמה את הטעות) או יש בוא הרבה דברים לא טובים ואם תחליף את העץ בעץ אחר הוא יהיה הרבה יותר טוב. אבל אם העץ גדל כל כך אתה לא תרמה להוציא אותו זה סתם עבודה, אז אתה תכחיש את הבעיות של העץ שלך אפילו אם אתה יודע שהוא לא טוב כדי שלא תראה "טיפש" שגידלתה עץ לא טוב. תן לי לספר לך משהו, זה לא טיפשות אלה בגרות להודות בטעות. זה גם למה אתה לא רוצה להאמין לדברים עד שבדקתה אם הם נכונים אחרת את כן תראה טיפש שאתה שומר את העץ הזה. ולא לשכוח לבדוק את אמינותם של מקורות המידע. תודה רבה לקריא
 23. עד מתישהו השנה, הייתי בטוחה שאני הטרוסקסואלית. באיזשהו שלב התחלתי להרגיש משיכה מסוימת לבנות, אז חשבתי שאני ביסקסואלית או פאנסקסואלית או משהו בסגנון. בזמן האחרון, אני מרגישה שאני לא מסוגלת להרגיש אהבה לבנים. אני כל הזמן בוחנת את עצמי: מדמיינת את עצמי עם בן- משוכנעת שאני לא מרגישה שום משיכה, מדמיינת את עצמי את בת- מרגישה משיכה במובן שלא חשבתי שאני מסוגלת להרגיש. אני מגדירה את עצמי כלסבית כרגע. אבל אני רוצה להיות בטוחה. אני לא רוצה לחיות בתחושה של שקר, ובטח שלא לשכנע את עצמי בעובדות שקריות או לצאת מהארון ולהתחרט. איך להיות בטוחה? ממש אשמח אם תייעצו. תודה רבה לעוזרים!
 24. אבל דבר אחד הוא כן 100% נכון. ביטחון עצמי הוא כל כך חשוב. ולא זה לא רק להיות שוויצרית או עפה על עצמך. זה להרגיש בנוח לא משנה באיזה כפתורים רגשיים לוחצים עלייך. זה לדעת לעמוד על שלך. ולא להכנס למשחק של הצד השני.
 25. זה יותר כמו מה מדליק בחורה בכללי.. יש ספרים על זה. אם את יודעת אנגלית אז זה יום המזל שלך כי יש המון ספרים. יש ספר טוב של רוברט גרין. אבל זה לא יהיה כיף כל כך לקרוא את זה כאשה. אבל זה יעזור לך להבין דברים טיפה אחרת.
 26. שונאת חום , שונאת קיץ , שונאת, פשוט שונאת. האוויר דוחה , למרות שהרבה פעמים קר לי , אבל עדיין יש פעמים שגם חם בצורה מוגזמת. 

  מעדיפה חורף, ייקח זמן עד שעונת החורף תגיע  , בנתיים אצטרך להתמודד עם החום.

  1. Omri1593

   Omri1593

   יש ימים שאני הייתי רוצה להיות בארה"ב או בקנדה... יש שם את האקלים המושלם, ולא 50 מעלות של חמסין ו80% לחות במשך חודשיים שלושה במהלך הקיץ...

   לחורף יש את הצרות שבאות איתו, אבל זה לא משתווה לצרות של הקיץ.

  2. Amber Madison

   Amber Madison

   עדיף להיות שם , מאשר כן בשיא החום.

   איזה צרות יש בחורף?

 27. Amber Madison

  רק בת 12

  איזה כיף לדעת שאתה מאושר!(: מאחלת לך שתמיד תהיה מאושר ושכל השמחה תגיע אלייך תמיד (: וכאן בשבילך!(:
 1. Load more activity
×