התנדבות באיגי 21+

הצטרפו לקהילת המדריכות והמדריכים של איגי. המדריכות והמדריכים של איגי ישתלבו במספר רחב של תפקידי הדרכה שונים, החל מהדרכת קבוצות של בני נוער, צעירות וצעירים להט"בים בכל הארץ, הדרכה במועדוני הנוער השונים, התכתבויות עם חניכות/ים מכל הארץ דרך המרחבים הדיגיטליים שלנו, קבוצות לנוער וצעירות/ים ערבים להט"בים, דתיים וחרדים, ומרחבי פעילות נוספים ייעודים לנוער וצעירות/ים טרנס* ועוד.

מה צריך לדעת לפני?

• התנדבות באיגי דורשת הרבה מאד זמן ופניות רגשית. העבודה עם נוער היא שואבת ומחייבת את המדריכים/ות שלנו להגיע עם לא מעט זמן פנוי.
    • המדריכות/ים באיגי צריכים להיות מעל גיל 21 ועד גיל 40. מדריכות מעל גיל 30 נתעדף להדרכת קבוצות צעירים\ות (18-23).
    • כל התנדבות דורשת פעילות אחת לשבוע לפחות (בין 4-5 שעות שבועיות), ופניות לימי צוות והכשרה בסופי שבוע אחת לחודש.
    • רוצה לקחת חלק בדרך אחרת? אפשר לשלוח מייל אל- [email protected] וננסה לחשוב ביחד איך.
בואו להתנדב

אז מה תוכלו לעשות בארגון?

סיפורים אישיים

• "פגשתי א.נשים מדהימים.ות, חברי.ות אמת" - קאי, מדריך במטריה ב"ש

סוף סוף יש לי הזדמנות להיות מדריך במקום שהייתי רוצה יותר מכל שיהיה לי כשהייתי צעיר

קראו עוד

"פגשתי א.נשים מדהימים.ות, חברי.ות אמת" - קאי, מדריך במטריה ב"ש

סוף סוף יש לי הזדמנות להיות מדריך במקום שהייתי רוצה יותר מכל שיהיה לי כשהייתי צעיר

קראו עוד
  • "אנחנו המודלים לחיקוי שתמיד חלמנו שיהיו לנו" - נעם, מדריך את קבוצת טרנס* צעירימות

בזכות ההדרכה באיגי הכרתי חבורה מדהימה של א.נשים (החניכיםות שלי) וקיבלתי את ההזדמנות לעזור להם להגשים חלומות

קראו עוד

"אנחנו המודלים לחיקוי שתמיד חלמנו שיהיו לנו" - נעם, מדריך את קבוצת טרנס* צעירימות

בזכות ההדרכה באיגי הכרתי חבורה מדהימה של א.נשים (החניכיםות שלי) וקיבלתי את ההזדמנות לעזור להם להגשים חלומות

קראו עוד
  • "רעיונות גדולים, להט"ב ועשייה בחברה הישראלית - זה איגי" - יואב, מקים ומדריך בתכנית מנהיגאה

איגי הוא בית להגשת חלומות. הגעתי עם חזון גדול וציפיות מועטות, ואיגי הפכו את החזון למציאות.
    אני יואב, מקים ומדריך בתכנית מנהיגאה.

קראו עוד

"רעיונות גדולים, להט"ב ועשייה בחברה הישראלית - זה איגי" - יואב, מקים ומדריך בתכנית מנהיגאה

איגי הוא בית להגשת חלומות. הגעתי עם חזון גדול וציפיות מועטות, ואיגי הפכו את החזון למציאות.
    אני יואב, מקים ומדריך בתכנית מנהיגאה.

קראו עוד
  • פעם ראשונה שאני נחשף לקהילה בעוצמה כזו וברמה אישית - נדב צברי, מדריך קבוצת ב"ש בוגרת

יצאתי מהארון בגיל 25, ולפני שהספקתי להתגבש בעצמי, התחלתי להדריך את קבוצת ב"ש בוגרת. בסוף השנה, הרגשתי שלמדתי הכי הרבה מכל החניכים/ות שלי.

קראו עוד

פעם ראשונה שאני נחשף לקהילה בעוצמה כזו וברמה אישית - נדב צברי, מדריך קבוצת ב"ש בוגרת

יצאתי מהארון בגיל 25, ולפני שהספקתי להתגבש בעצמי, התחלתי להדריך את קבוצת ב"ש בוגרת. בסוף השנה, הרגשתי שלמדתי הכי הרבה מכל החניכים/ות שלי.

קראו עוד
  • "אני סטרייטית, וגאה להיות מדריכה באיגי" - שני שמלה, מדריכה במטבחון

אני סטרייטית, לא מתביישת בכך וגאה להיות מדריכה בארגון הנוער הגאה בישראל

קראו עוד

"אני סטרייטית, וגאה להיות מדריכה באיגי" - שני שמלה, מדריכה במטבחון

אני סטרייטית, לא מתביישת בכך וגאה להיות מדריכה בארגון הנוער הגאה בישראל

קראו עוד