כל הפעילות

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית   

 1. Yesterday
 2. היי קודם כל תודה על ההתייחסות! תארת את זה כל כך נכון החששות איזו משפחה אקים ואם בכלל וכו' או הרצון להתעורר יום אחד וכל זה ייעלם.. לגבי העניין של לספר למישהו אני ממש מתלבטת ואשמח לשאול אותך כמה שאלות אם זה אפשרי בפרטי.. או כאן לא יודעת איך מתנהל כל הסיפור..
 3. דיסני

  וואו, זה באמת ממש מקסים! לדעתי יש בזה משהו יפה שאלו דמויות משניות וקטנות, כי זה מראה את ההתקדמות. ההתקדמות של דיסני ובכלל של העולם בנושא, בהתחלה אפס נוכחות להטב ולאט לאט כרגע התקדם לדמויות קטנות ברקע וזה יגיע גם לדמויות ראשיות. וכך גם בעולם אני מקווה, פשוט לאט לאט מקבלים יותר. ופתוחים יותר.
 4. אז פתחתי פרופיל:) ותודה רבה.
 5. חדשה (סוג של)

  היי :) אני שמח שהאתר עזר לך, ואני בטוח שהוא יעזור גם לה - אבל יש רק בעיה אחת, וכדאי שתגידי לה את זה... האתר מיועד לגילאי 13-23. לא רוצה לבאס, אבל היא עוד יותר תתבאס אם ישעו אותה בגלל זה. זה בערך כל מה שרציתי לומר, נראה לי
 6. זה קראש?

  היי אני מזדהה איתך מאוד, אני נמשכת לגברים, אבל בפנים תמיד הרגשתי גם מין משיכה מסוימת לנשים, בזמן האחרון זה התחיל להיות רציני יותר (בקטע של- התאהבתי לגמרי באיזו בחורה אחת מושלמת ). אז מבחינתי, הייתי מגדירה את עצמי בתור ביסקסואלית, דו-מינית. זאת אומרת שאת נמשכת מינית גם לנשים וגם לגברים. אני לא באה לאבחן אותך או משהו, אל נדמה לי שלא מופרך שאת בעצם ביסקסואלית :) ואין עם זה בעיה בכלל! את יכולה להמשך לנשים, וגם להיות דלוקה על חבר שלך. עכשיו בקשר לחבר שאת לא בטוחה אם זה רק קראש או באמת משהו רציני, אני לא באמת יודעת להגיד לך :) את פשוט, אמורה להרגיש את זה בלב!
 7. היי, אני בערך באותה סיטואציה, ואני מאמינה שיש עוד הרבה בנות במצב הזה. אבל רובנו קצת סגורות בתוך ארון חונק:) אני מבינה את הכעס, ואת הייסורים והקושי לשמור הכל בבטן ולשמור חלק גדול מהאישיות שלך בסוד כל כך הרבה זמן. והפחד, שאיזה משפחה אקים? אם אקים? איך יגיבו אליי? המשפחה? החברים? הקהילה? באמת החלום שלי זה לקום בבוקר ולגלות שאני "רגילה". אבל תזכרי שזו האהבה שלך, ואם יש בך קצת משהו שונה אז זה רק מייחד אותך מכולם. ושאת שווה כמו כולם, ואפילו יותר מכולם. אני ככ מזדהה. ועצה בתור אחת שיצאה בפני חברה, אני חושבת שכשדאי לך למצוא חבר.ה שאת מרגישה שתוכלי לספר להם, או קרוב משפחה שאת בקשר טוב איתו ולספר. זה כל כך משחרר אותך. בהצלחה! תמיד מוזמנת לפרוק כאן:)
 8. שאלה לגבי ד"ר יורם וולף

  עושה, תנסה לחפש xbarty - הוא פירסם פה סרטון שוולף עשה לו... אממ אני יודע שיש עוד אחד אבל שמעתי בעיקר על וולף, אז ככל הנראה יש לו יותר ניסיון אני חושב שתראה את התוצאות ותקבע פגישה, תדבר איתו בלי קשר לתמונות באתר אני יודע שהוא לא שם כי גם אני ניסיתי לחפש
 9. היי , כדי להיות שמחה , משוחררת , מאושרת , את צריכה לעשות את מה שטוב לך ולא מה שאת רוצה שיהיה טוב לאחרים. תצאי מהארון ליד מי שאת בטוחה , ליד מי שאת מרגישה פתוחה , ליד מי שהוא לא נגד- הומופוב ושאת בטוחה בזה שהוא לא הומופוב אחרי שאת שואלת אותו. (את אותו בנאדם גבר/אישה/אחר) את לא צריכה שיקבלו אותך , את זאת שצריכה לקבל את מי שאת , ולאהוב את עצמך. גם אם ההורים לא יקבלו אותך אל תתני לזה להשפיע עלייך , תשארי שמחה , משוחררת , אל תמנעי מלהיות מי שאת. אל תסתתרי , תהיי את , תראי שאת חלק מהקהילה המקסימה שלנו. לצאת מהארון זה לא אמור לפגוע , ואם זה "יפגע" בהם הבעיה כבר אצלהם. את לא יכולה להימנע מזה , ואת לא שונה . תהיי את! תהיי משוחררת! אל תפחדי!!(: תספרי לאנשים שאת סומכת עליהם על מה שאת מרגישה (מוזמנת לספר אם את מרגישה בנוח בפרטי) , על הנטייה , על מי שאת , ואל תסתירי. את יכולה לחיות חיים מאושרים ושמחים , אם תהיי משוחררת , ולא תדחיקי , אלא תספרי. את עדיין גרה בבית? אם לא , אז זה מצויין שאם לא יקבלו יהיה לך לאן ללכת. מקווה שיקבלו אותך , ומי שלא יקבל , הבעיה אצלו ולא אצלך. כמובן שיש גם את בית דרור , שאפשר לדבר איתם רק אם יקרה מצב לא נעים בין ההורים.
 10. הלואה (: , מזה כועסים שאין לך חברה? רציני? למה לכעוס על דבר כזה , לא חייב כרגע זוגיות , אם אתה מאוהב זה בסדר גמור!! הזמן שלך לא מוגבל , ולא אכלת שום דבר (יודעת שזה ביטוי) לא אוף , הכל בסדר. אז אתה נמשך , אז מה? לא קרה כלום , הכל טוב. אם אתה יודע שהם הומופובים כמובן לא לספר להם שום דבר , גם אם הם רוצים שתהיה לך חברה ומכריחים אותך אל תהיי חבר של מישהי , לעולם אל תהיה עם בנאדם שאתה לא אוהב/נמשך.תסביר להם שאתה כרגע לא מעוניין להיות בזוגיות , ושיפסיקו לכעוס ולהתעסק בנושא הזה כי זה לא עניין שלהם ואתה לא ממהר לשום זוגיות.
 11. חדשה (סוג של)

  היי , מצויין שהכרת לה את האתר הזה (: ברוכה השבה!(:
 12. חדשה (סוג של)

  היי לכולם קוראים לי עדי אני בת 23 האמת שהייתי פעם רשומה פה כשהייתי בת 15 בפעם הראשונה.. מבולבלת מינית ואיך שהוא הגעתי לפה שוב משיחה עם מישהי בת 27 שהיא קצת מבולבלת מינית היא מפחדת להתנסות וישר האתר הזה עלה לי לראש כי הוא עזר לי ממש בתקופה ההיא .. הכרתי גם אנשים מדהימים באותה תקופה אז סתם היה מעניין להרשם שוב ולראות מה השתנה מאז (והרבה השתנה !) אני עדיין בשיכנועים שהיא תרשם לאתר כי תמיד טוב שיש אוזן קשבת :)
 13. אוף אני לא יודע מה לעשות אני בן 15.5 ואני בארון ההורים שלי כועסים עליי שאין לי חברה ואני יודע שהזמן שלי מוגבל ושעוד חצי שנה אכלתי אותה וכנראה שהם ידעו שאני הומו ואני הגעתי למסקנה שאני הומוו אני לא מאמין ואני נמשך לרגליים של גברים ואוף מה לעשות
 14. ללכת למפגשים של איגי בתל אביב

  אהלן ! באאאאאאאאאאאאארור שאפשר בגדול איגי זה כמו תנועת נוער רק עם תכנים יותר מכוונים לקהילה (אבל לא רק). את הכי מוזמנת להכנס לכאן http://www.igy.org.il/page.php?id=41 לבחור את הקבוצה שקרובה אלייך ,להרים טלפון למדריך ולהגיע :)
 15. כאילו מה נסגר איתכם אנשים?

  יש לכם איזה חמש משתנות ליד

  למה להכנס לאחד משני תאי השירותים ולהשתין כאשר הדלת פתוחה?

  יש אנשים שלא יכולים להשתין במשתנה

  אז למה אתם פאקינג לוקחים את התא מאנשים שבאמת זקוקים אליו אם אתם גם ככה משתמשים בזה כאילו זה משתנה?

 16. היי אני בת 22 בארון. בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני לא יכולה כבר להסתיר את הרגשות שלי והנטייה שלי. לא יכולה לנשום, לא יכולה לסבול כבר את העצבות, הייסורים והכאב בלחסום את עצמי ולא להיות מי שאני ולשמור הכל בבטן. שנים הדחקתי את זה וקברתי את זה כי אין לי אפשרות לצאת עם זה החוצה.. אם זה בגלל החברים והמשפחה שלא יקבלו את זה ואם זה הרצון לכבד את ההורים ולא לפגוע בהם. וכמובן הפחד, הפחד מהלא נודע פחד להיות שונה פחד שאולי אפשר להימנע מזה ולחיות חיים "רגילים" כביכול.. אשמח לשמוע אם יש מישהו גם במצב שלי שנוכל לשתף ולפרוק אחד עם השנייה..
 17. אז אחרי הרבה זמן של הכנה נפשית וחיסכון כסף אני סופסוף מוכן לעבור ניתוח להשטחת חזה. שמעתי המון תגובות טובות על ד"ר יורם וולף, הבעיה שאני לא מצליח למצוא משהו באתר שלו על ניתוחים לטרנסים. גם אחרי שאני מתחבר לאתר אני לא מצליח למצוא אפילו תוצאות ניתוחים של אנשים אחרים. מישהו יודע אם הוא עדיין עושה ניתוחים כאלה? ואם כן איפה אפשר למצוא תמונות? ואם יש למישהו הצעות נוספות למקומות שאפשר להתנתח בהם אשמח לשמוע :)
 18. היי אני בת 22 באה ממשפחה דתית, כבר פחות מאמינה ולא שומרת שבת(לא בגלוי כמובן).. בגדול בגלל הכעס על אלוהים ועל איך שברא אותי.. בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני לא יכולה כבר להסתיר את הרגשות שלי והנטייה שלי. לא יכולה לנשום, לא יכולה לסבול כבר את העצבות. הייסורים והכאב בלחסום את עצמי ולא להיות מי שאני ולשמור הכל בבטן. שנים הדחקתי את זה וקברתי את זה כי אין לי אפשרות לצאת עם זה החוצה.. אם זה בגלל החברים והמשפחה שלא יקבלו את זה והרצון לכבד את ההורים ולא לפגוע בהם. וכמובן הפחד, הפחד מהלא נודע פחד להיות שונה פחד שאולי אפשר להימנע מזה ולחיות חיים "רגילים" כביכול.. אשמח לשמוע אם יש מישהי גם במצב שלי שנוכל לשתף ולפרוק..
 19. השבוע האחרון
 20. זה קראש?

  כבר בערך שנה אני הייתי בטוחה שאני לסבית. כל הקראשים שלי היו על בנות. אבל לא מזמן שמתי לב שיש לי חבר שאולי יש לי קראש עליו? אני לא בטוחה כי מצד אחד לא בא לי לנשק אותו או יותר מזה כמו הקראשים שלי על בנות אבל מצד שני כן בא לי להתכרבל איתו ואולי לגור איתו ולחיות איתו. גם חוץ מזה אני יכולה להסתכל על בנות בתמונות ולהימשך אליהן אבל עם בנים אני לא יכולה. זאת הפעם הראשונה שאני רוצה ממש להתכרבל ולגור עם בן. זה יכול להיות פלטוני או שזה קראש?
 21. שלום לכולם! אנחנו רוצים לנסות ולהעלות פלטפורמה של פעילות חברתית של איגי דרך מצלמות וירטואליות. (בעזרת אפליקציה בסמרטפון \ מחשב) זה יעבוד בדיוק כמו הקבוצות החברתיות אבל מיועד יותר לכאלו שלא יכולים להגיע או שאין להם קבוצה באיזורים שלהם. כרגע אנחנו בודקים אם בכלל יש עניין לדבר כזה. בבקשה ענו על הסקר וחוו דעתכם ושאלו חופשי בתגובות.
 22. למה שלא תהיי קשורה? אם תראי את זה כלפי חוץ שככה את מרגישה אז זה מה שיראו וזה ימנע ממך מלהיפתח. תלכי , תהני , תדברי , תפתחי , אל תתביישי. שימי את הפחדים בצד כשאת נמצאת שם ,
 23. הי, גם אני בן 16.5 ובאותו מצב...אני גם לא חושב שיש סתירה בין הדברים..אבל הקונפליקט הוא אדיר! מצד אחד ההרגשה החזקה הזו שמרגיש כאילו לי מותר בגלל כל הסבל מצד שני הדת שאומרת את דברה באופן ברור אפשר לשלב בין שני הדברים לדעתי, כל עוד את לא בזוגיות עמוקה ...את לא יכולה בגלל נטיות המיניות שלך לחיות בבדידות אשמח אם תדברי איתי בפרטי
 24. הי,אשמח לדבר ...גם אני במצבך צרי קשר בפרטי
 25. הי, תודה לך... מזכיר לי מאוד אותי! אשמח אם תיצרי קשר לשיחה בפרטי..
 1. לטעון פעילות נוספת