Jump to content

Status Updates

Showing status updates posted in for the last 365 days.

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. השנה כנראה אלך למצעד , ולכן אני כנראה שבוע הבא מזמינה כמה דברים נחמדים שאחלק לכולם , למרות שאני רחוקה מאוד מתל אביב בכל זאת אבוא למצעד (:

 3. חשבתי שישאירו מוצרים שהם לא כשרים לפסח בחנויות, כי לפני כמה זמן שהלכתי ראיתי שכן השאירו. האוכל לא רע , אבל עדיף בהרבה אוכל שהוא לא כשר לפסח. אז חיפשתי , עשיתי כמה סיבובים בסופר , והקטע גם שזה סופר לא יהודי אז אמור להיות אוכל שהוא לא כשר לפסח אבל בגלל שהקונים הם יהודים אז הכל כשר. ידעתי שלשאול לא יעזור, אז חזרתי הביתה. 

  סהכ , אחלה חג , דווקא מתחברת אליו.

 4. Last week
 5. אם משהו יזוז פה זה יתחיל אצלי
  אם משהו ישתנה פה זה יקרה בגללי
  אם משהו מפריע אני אומר
  כבר לא אהיה בסדר אם אני לא אתעורר

  דווקא אני מוכן לעשות
  דווקא אני רוצה לשנות
  דווקא אני מול כל העולם
  דווקא אני ואז גם כולם

   

  לוקח ברצינות את מה שהוא חושב
  לא עומד בצד מתחיל להתערב
  יודע שבסוף זה ישתלם פה בגדול
  לוקח אחריות שווה לי זה הכול

  דווקא אני מוכן לעשות
  דווקא אני רוצה לשנות
  דווקא אני מול כל העולם
  דווקא אני ואז גם כולם

  דווקא אני מוכן לעשות
  דווקא אני רוצה לשנות
  דווקא אני מול כל העולם
  דווקא אני ואז גם כולם

  ואז גם כולם...

  1. תומס T

   תומס T

   ערוץ הילדים הישן והטוב T__T

 6. Earlier
 7. כאשר שלושת הראשים של המפלגות החזקות בממשלה חשודים בפלילים (ואחד מהם ישב בכלא), אפשר לדעת שהמצב במדינה שלנו מאוד אבל מאוד גרוע

 8. אני באמת שמחה שהוא המורה שלי , הוא באמת נותן לי הרגשה טובה בשיעור , שהוא עושה שהאווירה תהיה טובה ומשוחררת. בשיעורים כשאני מתחילה לחלום לי ולצאת מריכוז ומרחפת , הוא הכי נחמד ומבין , ומדבר איתי בצורה טובה ויפה , עד שאני קולטת שריחפתי ואנחנו פשוט צוחקים על זה. תמיד בשיעור יהיה צחוקים ואווירה טובה , הוא פתוח איתי ומדבר איתי על המשפחה שלו ועל דברים נוספים אישיים , וזה באמת כיף שהוא סומך עלי ומשתף אותי. אני שמחה שהוא נותן לי להרגיש הכי סבבה איתו , ושאני יכולה לדבר איתו על שטויות , וזה לא יזיז לו , זה הכי כיף שזה ככה. 

 9. היום עשיתי טעות גדולה, מאוד גדולה , ולמרות שטעיתי אני שמחה שזה קרה. זה לימד אותי , ונתן לי לחשוב יותר מעבר לפני שאני עושה משהו. ולא לזרוק את עצמי כביכול למים , כי זה לא עובד , ולא חכם מיצידי.

   

 10. בואו נחזיק אצבעות שלא נגיע למצב שהומוסקסואליות/ביסקסוארליות/לסביסקסואליות יהיו מחוץ לחוק. כי לפי הקואליציה עכשיו המצב רע

  רע מאוד

  1. Show previous comments  1 more
  2. תומס T

   תומס T

   עם הממשלה הזו לא אתפלא אם אפשרי

   עובדה שבמהלך השנים הראשונות של המדינה היה חוק שאוסר על זה

  3. Liya

   Liya

   ברצינות?????????? לא ידעתי את זה

  4. תומס T

   תומס T

   כן. נראה לי איפשהו בשנות השבעים החוק שאוסר על הומוסקסואליות בוטל

 11. אנשים, תעשו מעשה לכו להצביע. אחרת אנחנו יכולים לשכוח מכל קידום למענינו

 12. החלטתי סופית אני קונה רכב , כמובן שכל דבר שארצה יהיה אלפי שקלים במיוחד הרכב שאני רוצה. אז החלטתי לוותר על המון דברים שאני רוצה בשביל לחסוך יותר בשביל הרכב , אצטרך להפסיק לקנות דברים באתרי האינטרנט. 

  לא חושבת שאני אצליח לא לקנות , אבל אני חושבת שבכל פעם שארצה לקנות בגד שעולה יקר או משהו אחר אזכר ברכב ואולי זה יעזור (:

   

 13. אני לא מת על פוליטיקה בכלל ואני בדרך כלל מגדיר את עצמי כאה-פוליטי (דבר שלא היה קורה ללא ההסתה והפילוג של הממשלה שלנו)

  אבל הפעם לכו להצביע. זה צ'אנס האחרון שלנו להציל את ישראל כמו שהכרנו אותה. אנחנו הקהילה הגאה. בואו לא ניתן לחבורה של אנשים חשוכים לשלוט בנו. אחרת הם עוד ינסו להפוך אותנו ללא חוקיים. לכו להצביע לאנשים שיצילו אותנו משר חינוך שאומר שאנחנו בהמות מגעילות.

  לכו להצביע ולהשפיע. להציל את המדינה ואת עצמנו

 14. אם היו אומרים לי שיש אפשרות בחירה רק בין שתי מפלגות , בין מרצ לפייגלין. הייתי לגמריי בוחרת במרצ, למרות שלא לא שמאלנית. אם פייגלין יבחר המדינה הזאת תהרס יותר , המדינה הזאת תהיה יותר פח .

 15. היום פגשתי בנאדם כזה נסיך , מקסים, ומתוק , ברצינות , ישר כשראיתי אותו חשבתי כמו הוא נראה נחמד ממש. אני לא יודעת באיזה לשון לדבר עליו , אבל אדבר עליו בלשון זכר ואני מקווה שאני לא טועה. הוא נגש אלי ואל חברה שלי ונתן לנו פלייר לגבי יום הנראות הטרנסית בפתח תקווה , אחרי שהוא הלך עלו לי שאלות לגבי מה שהוא נתן , רק שלצערי פספסתי אותו. אבל לא נורא , אומנם לא אקבל תשובות לשאלות שלי , אבל כנראה אני אלך לשם, אנ מאוד מקווה. ושוב אגיד , הוא היה כזה נראה מקסים ונסיכי, אני בטוחה ב100% למרות שאני לא מכירה אותו שזה בנאדם שהייתי מדברת איתו שעות על גבי שעות. הוא פשוט בא אלי מהשמיים , אני באמת שמחה שהוא בא ודיבר איתנו על זה , סוף סוף אלך למשהו שקשור לקהילה דבר שחיכיתי הרבה זמן.

 16. הבחירות האלה יהיו כנראה הדבר הכי מורט עצבים מאז הקראת התוצאות של האירווזיון הקודם

 17. אני לא יודעת מימה אני יותר מתרגשת , מזה שאני בקרוב בת 18 או מזה שאני אהיה חופשיה ואחראית לעצמי. 

   

 18. אני לא יודעת מימה אני יותר מתרגשת , מזה שאני בקרוב בת 18 או מזה שאני אהיה חופשיה ואחראית לעצמי. 

   

 19. יצא לי לחשוב יל זה , ובעתיד אני רוצה לעסוק כמאמנת כושר , אדריכלית (חשבתי על זה לפני כמה שנים והייתי לומדת יום יום דרך אתרים ומסרטטת, היה לי קלסר גדול עם הרבה עבודות) , ופסיכולוגית. 

  לגבי פסיכולוגית אני לא בטוחה , עדיין לא ממש החלטתי, יש לי עוד זמן. רציתי לפני הרבה הרבה זמן והייתי ככ בטוחה בזה עד כדי שהשקעתי ככ בלימודים בשביל שתהיה לי אפשרות ללמוד במנהל עסקים. 

 20. הכרנו לא מזמן, אני לא יודעת איך להגדיר את הקשר שלי איתה , הוא היה מסובך ולא מובן. היו הרבה חסרונות בקשר, אני לא אכנס בדיוק אל אותן חסרונות אבל הקשר הזה לא היה בריא. אני ממזמן מתרחקת מקשרים שיכולים להזיק לי , זה דבר שאני לא רוצה ואם אין ברירה אז צריך לתפוס מרחק גם אם זה יהיה קשה ולא נעים. אני כמובן מאוכזבת ממנה , אני לא ציפיתי להתנהגות כה אגואיסטית, היא הציגה את עצמה בפני כנערה שרוצה להיות חברה המושלמת עבורי. רק שהיא לא ידעה , שכל החברות שלי בעיני מושלמות , לא משנה מי הן , בעיני הן יהיו החברות המדהימות והמושלמות שלי. ולנסות בכח להיות החברה הכי הכי מושלמת מכולן , לא מצמיח אותה , רק מוריד אותה. אני לא מאוכזבת ממנה בגלל זה , או בגלל ההתנהגות האגואיסטית שלה , אני מאוכזבת ממנה שהיא סיפרה לי שקרים , חלומות , מטרות של איתי. בשבילה אני הייתי בובה על חוט , במצבים שלא יכולתי להיכנס לווצאפ , במצבים שהיא הייתה במצב לא טוב ולי לא הייתה אפשרות להיות לצידה , שמתי הכל הכל בצד והייתי שם בשבילה.
  אפשר להגיד שאני שונאת אותה , אבל מאוד. כי אני חושבת , כשאתה באמת רוצה שיהיה למישהו טוב ושזה תלוי גם בלעדייך , תלמד לשחרר אותו ולהרפות למרות שזה קשה.
  והיא , היא גרמה להרבה רע , וגרמה לי לרצות להתרחק ממנה ולא ליצור קשרים כמו הקשר איתה. אני לא הולכת להימנע מליצור קשרים כתוצאה מהקשר הזה , אבל אני הולכת לשים לב בדיוק מי נכנס לחיים שלי ומי נכנס לי ללב.

 21. היום הבנתי דבר חשוב , יותר נכון זה דבר שידעתי אותו אבל כנראה שלא הפנמתי אותו מספיק ובגלל זה קיבלתי בומבה על הראש.
  לא תמיד אנשים הם מי שהם מציגים , מבחינת אופי אני מתכוונת. הם יכולים להיות הכי מקסימים ומדהימים , להראות לאנשים כמה הם טובים וכמה הם ראויים ליחס , לאהבה , לחום.
  אבל לאחר תקופה קצרה , הם מורידים את המסכה אומרים שזהו נגמר פורים והגיע הזמן לשים את הדברים על השולחן. כמו שנאמר- פושטקים. אפשר להתייחס אל המילה הזאת כדבר טוב , מה שאני בכללי מתייחסת אל אותה מילה (פושטקית) כדבר חיובי , אבל כאן אתייחס כדבר שלילי. לא ארבה במילים על אותו מצב , אני רק אנסה לסכם בקצרה.
  לא צריך להאמין , לבטוח , בבנאדם שלא באמת מכירים. לא צריך לשתף אותו בדברים אישיים, או אפילו לא אישיים מהחיים שלכם , כי אין לדעת מי הוא. כמובן לא להיות פרנואידים לגבי כל אחד , אלא לפתוח עיניים , ולא לסמוך על כל אחד שנראה אחלה. אני חושבת שלקחתי לתשומת ליבי את אותו עניין , לעשות הפרדה בין מה שאני רוצה לבין מה שצריך. אני כמובן לא אחזור לקשר עם אותו אדם, גם אם הוא יתנצל , ויתחנן. כשמקבלים כאפה בלחי שמאל , לא צריך לתת גם את לחי ימין , כי מה שבטוח זה יגיע מהר. אני לא נלחמת על מי שלא צריך , על מי שחושב ומנסה להיות מעלי בכל צורה שהיא בשביל לקבל ממני יחס או מהסביבה , זה כבר לא עובד עלי ולעולם לא יעבוד. אני לא אמשיך קשר כזה , ולא אפתח קשרים כאלו לעולם , כי אני חושבת שאת המכה שלי למדתי , עכשיו.

 22. 1000 שקל על ג'ינסים, מה חטאתי?

  כולה עשרה גינסים , נראה לי לא ככ זוכרת אבל קצת זוכרת שזה היה בערך עשרה. למה זה כ"כ יקר? 

 23. לא ראיתי את חברה טובה שלי כמעט חודשיים , וכשראיתי אותה פשוט בכיתי לה . לא דיברנו הרבה לאחרונה כי לשתינו לא התאפשר, וכשבאתי ועשיתי לה הפתעה , היא הייתה בהלם , העפתי את הפלאפון שלי ורצתי לחבק אותה. לא הפסקנו להתחבק, ככ התגעגעתי אליה. היא תמיד יודעת מה להגיד , היא מבינה אותי , היא בשבילי כשאני צריכה אותה , ואני בשבילה כשהיא צריכה אותי , אפשר לספר לה הכל והיא לא תשפוט , היא תגיד את מה שהיא חושבת גם אם זה יכאב, אבל אני יודעת שזה נטו לטובתי ושהיא לא רוצה לרעתי. 

   

 24. איך תמיד יוצא שכולם שותים ואני צריכה להשגיח עליהם שהם יהיו בסדר ושאף אחד לא יתקרב וינצל את זה? 

 25. הוא תפס אותי לשיחה ולא ככ הצלחתי להתחמק ממנו , גם לא היה לי נעים ללכת באמצע השיחה אז נשארתי לשמוע את מה שיש לו להגיד. בזמן השיחה הוא אמר לי "לי לא משנה , מה שעושה לך טוב" אז שתקתי ומבפנים חשבתי על כמה שהוא שקרן, דו פרצופי, אגואיסט,  כשהוא איתי ועם אחרים. הוא לא באמת רוצה שאני אעשה מה שטוב לי , כשיצאתי מהארון הוא שנא אותי ברמות ומתכחש לזה עד היום , אז הוא לא באמת רוצה שאני אעשה מה שטוב לי. כשאני עושה מה שאני רוצה , ואומרת מה שאני רוצה (כמובן לא לפגוע) יש לו טענות אלי ולמדתי לא להתייחס, פשוט להתעלם עד שהוא יתפוצץ מבפנים. 

  אז להסתובב לו מול הפרצוף עם הדגל , עושה לי טוב , אז אולי זה מה שאעשה אם הוא אומר " לי לא משנה , מה שעושה לך טוב" 

 26. ככל שעובר מצביעי ביבי/זהות מתחילים להראות לי יותר ויותר כמו כת. זה מפחיד אותי.

  לו רק המחנכת שלי הייתה מתמודדת לרשות הממשלה, היה יכול להיות מושלם

 27. לא הסכמתי יותר להיפגש איתה , והיא התקשרה אלי ושלחה הודעה , זה מראה שאכפת לה, שחשוב לה. התקשרתי אליה בחזרה , והיא לא ענתה. 

 28. הם התנהגו בצורה נוראית, לא היה להם באמת אכפת אם יקרה לי משהו , אם אני אעלב , אכעס, ואהיה עצובה בגללם. הם חשבו רק על עצמם, ואותי שמו בצד כי הם חשבו שזה מה שנכון. 

  למרות שההתנהגות הנוראית שלהם , ואיך שהם התנהגו אלי , אני לא רוצה שיכאב להם ולפגוע בהם , לא עכשיו ולא אף פעם. אני כן כועסת ומאוכזבת מהם, אבל אני לומדת מזה , ולוקחת מרחק מדברים שלא עושים לי טוב. 

  אני אשתדל לעשות את מה שאני רוצה בלי לפגוע בהם , למרות שאני יודעת שזה יפגע בהם , אבל אני לא יכולה כל הזמן לחשוב אם זה יפגע ואז להרחיק את עצמי , אם אשים את עצמי בצד בעניין הזה ואהיה איתם זה לא יעשה לי טוב. אז זה מסובך , ואצטרך להתמודד גם מול זה. 

 1. Load more activity
×