מעבר לתוכן

עדכוני סטטוס

מראה תוכן מסוג status updates, שפורסם ב-365 הימים האחרונים

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית     

 1. השבוע האחרון
 2. אני לא מחבבת את הילדה הזאת במיוחד, אנחנו לא חברות, לא ידידות, אין לנו קשר מסוים. ראיתי אותה בוכה ואפשר לומר די כאב לי בשבילה, אז ניגשתי והבאתי לה גליל של טישו והייתי לצידה למרות שלא נחמד לי איתה. 

  עכשיו כשאני חושבת על זה, עוד כמה ימים היא תשכח מזה, ותחזור להתנהג בצורה לא נעימה. אז למה אני משקיעה?

 3. אימא שלי החליטה לפנק אותי. היא קנתה ארוחה במקדולנס והביאה לי. סתם ככה כי באלה כי לא יצא לנו לעשות קניות השבוע והמשלוח שהוזמן מהאינרט התעקב. ואכלתי את זה כי הייתי רעב

  עכשיו אני מרגיש כל כך חרא עם עצמי. אני שונא את עצמי על זה. למה הייתי חייב לאכול את זה? למה הייתי חייב לאכול בכלל? אם הייתי מצליח לשרוד היום בלי אוכל, הייתי מצליח לשרוד עוד כמה ימים בלי אוכל. אולי אז הייתי מצליח לרזות ולהראות טוב כמו כל (טוב לא כולם... רוב) הבחורים באונ'.

  אוקיי לא נורא לא סוף העולם

  יש עוד שלושה שבועות עד תחילת הסמסטר הבא. יש לי עוד צ'אנס לרדת במשקל. רק צריך להכניס לי למוח "ארוחה אחת ביום" כל הזמן עד שזה ייכנס לי למח. כולם אומרים שאני חכם. מקווה שהמוח שלי מספיק חכם בשביל זה.

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   ומה אז היה קורה? היו עוברים ימים ללא אוכל, ומה אז? תמשיך כל החיים לא לאכול? כי הדרך משם למוות ככ קרובה, אין דבר כזה לא לאכול כל החיים, הגוף לא יכול לשרוד. 

   המוח לא מתפקד במצב כזה , הוא לא יכול, אתה לא תצליח להתרכז, לזכור דברים ולהתנהל כרגיל. המוח לא יכול להתקדם בלי אוכל. 

   ארוחה אחת ביום זה ככ לא טוב אהוב, זה ככ מזיק ♡ 

   אתה חייב לקבל עזרה , אבל ממש דחופה. 

   אני מקווה שישמו לב למצב שלך, אני מקווה שאמא שלך תתפוס את זה בזמן. 

   כי לאחר שיורדים במשקל , מעלים בסוף הכל כשחוזרים לאכול. זה ככ לא שווה את זה ואני יודעת ששום דבר שאגיד לא יעזור לך, אני מקווה ומאחלת שיהיה לך רק טוב , שתהיה מאושר, ותאהב את עצמך .

  2. תומס T

   תומס T

   לא חייב ימים ללא אוכל. ימים עם ארוחה אחת עד שארד במשקל ואז אחזור לאכול נורמלי. אבל במנות פחותות מקודם.

   אבל כמו שאני מכיר את עצמי אני לא אצליח. והמחשבות האובססיביות על משקל ימשיכו לרצות במוחי.

   איזו עזרה בדיוק אני צריך? פשוט כרגע לא קורה משהו שמצריך עזרה אז...

 4. זה כזה הזוי שלזמר מדהים כמו קובי יש כת מעריצים שהכינו קמפיין שלהם על שנאה והסתה.

  אל תדאגי מאיה, יהיו לך עוד הזדמנויות. את זמרת מדהימה עם קול ענק. את לא צריכה להתייחס ללוזרים האלה שרק היו עסוקים בלשנוא אותך

 5. מסיימת את הלימודים ונכנסת לווצאפ, רואה 26 הודעות ממספר שלא מוכר לי. נכנסת להודעות, ומה אני רואה? את הנסיכה הקטנה שלי ששלחה לי תמונות שלה, והודעות. מתמוגגת מהילדה הנסיכה שלי שכל הזמן שלחה "אני אוהבת אותך" , מקווה כמה שיותר בקרוב ללכת לבקר את המקסימות שלי. הן פתחו קבוצה וצירפו אותי, המתוקה לא מרגישה טוב והנסיכונת לא עונה להודעות כי היא במקום שאין אינטרנט. 

  הן כמעט ולא יודעות עלי דברים, אולי מעט, אני יודעת עליהן המון , כנראה שבקרוב אספר להן שאני לסבית מעניין מה תהיה התגובה שלהן. 

   

 6. פאקינג שנה וחצי! שנה וחצי שלא ראיתי אותן, לא דיברתי איתן, לא חיבקתי ולא נישקתי, שנה וחצי של מחשבות, געגועים בלתי פוסקים. אוצרות קטנות שלי. אני זוכרת שהן היו פיציות, ודאגתי להן ברמות, בחיים לא כעסתי ולא צעקתי עליהן, תמיד דאגתי שהן יאכלו, יחייכו, ישמחו, יהיו מאושרות.  הכי מרגש בעולם לשמוע שהן מתגעגעות ושהן לא שכחו ממני, שהן זוכרות אותי בסיטואציות בחיים. נסיכות קטנות שלי♡ לא יכולתי לבקש נסיכות אחרות ♡ 

  אני זוכרת שהחזרתי אותן מהגן, שעשינו כל יום (אשכרה כל יום) מסיבה, שהלבשתי אותן בשמלות של נסיכות כל יום, שעשיתי להן צמות, שהלכתי איתן להצגות של מיכל הקטנה ודוד חיים , שעשיתי להן שק קמח , שיחקנו מחבואים, על הלילות של שינה עמוקה, זוכרת שהן העירו אותי ביום שישי בבוקר ככ מוקדם רק בשביל להיות איתי. אני זוכרת את הליטופים, החיבוקים, הנשיקות, את הנעים בלחיים, שלהן. לפני כמה דקות התקשרו אלי, ופשוט נמסתי. שבוע הקרוב הולכת לבקר!אני חייבת! זה הרבה זמן נסיעה, אבל למי אכפת, גם אם הן היו גרות רחוק ממני בארבע שעות הייתי נוסעת הלוך ושוב. 

  אני פשוט אוהבת אותן והן יקרות לי ככ ♡

  השנה הן בנות 10!!!! גאד גדלו ככ מהר!!!

 7. מוקדם יותר
 8. "בכל פעם שאתה מדלג על ארוחה אני מחרימה לך משהו. אולי זה ישכנע אותך לאכול"

  וואו... אימא שלי חושבת שאני איזה ילד בן חמש שלא רוצה לאכול. שהיא יכולה להחרים לי את האוכל

  במקרה כזה עדיף לעבור לגור לבד אבל אין לי את היכולות הכלכליות או הנפשיות לזה. וגם אימא שלי אמרה שעד שאני לא "חוזר לנורמל" היא לא תתן לי לעזוב את הבית. כי היא דואגת שאם אגור בלי אנשים אחרים אני אהיה אנורקס

  היא יודעת שאני לא מצליח להיות אנורקס. לא חשוב כמה כח רצון יש לי אבל אני לא מצליח. אז היא סתם דואגת

 9. אני לא יכולה לספור את הפעמים שאני אומרת ביום "איזה/ו מדהימ/ה" או- אהובה, מקסימה, נסיכה (ומעבירה ללשון זכר)

  מדברת עם המאמנת שלי בווצאפ, איזו מדהימה את , לא את מדהימה, לא את. 

  נראה לי שזאת הייתה המילה הראשונה שאמרתי בפעם הראשונה כשהתחלתי לדבר .

 10. ביסודי, אחרי שההורים שלי התחילו לריב כל ים, אחרי שהחרם התעצם ואחרי שאבא שלי התחיל להתעלל בי רגשית, התחלתי להעלות במשקל. אכילה רגשית זה נקרא

  ביסודי התחילו להציק לי על זה וכל הזמן אמרו לי שאני שמן. בשיעורי השחייה שהיו לנו פעמיים בשבוע, ניסו לצלם אותי עם הטלפון שלהם כדי להרואת לכולם איזה "שמן מגעיל הוא תום"

  אבא שלי גם התחיל לצחוק עליי באותה התקופה

  ואז הצחוקים הפכו לירידות ואז הוא התחיל כל הזמן לומר לי שאני חייב לרדת במשקל כי אני מגעיל, מכוער, זוועתי ומפלצתי

  אחרי שהצלחתי לרדת יותר מ15 קילו, נקתעי באותו המשקל כל הזמן

  ואבא שלי המשיך לרדת עליי בגלל זה

  ומאז אני רק מעלה ומוריד כל הזמן

  כמו יויו

  והכול רק בגלל שלעולם לא היה אכפת מהסבל שלי בתקופת היסודי

  בגלל האוכל סבלתי

  אז למה לעזאזל בכל פעם שאני מדבר על ירידה במשקל, בצורה של להוציא את הרעל הזה שנקרא אוכל מהגוף, אנשים מתחרפנים? הם לא רוצים שאהיה רזה, יפה ומאושר? הם לא רוצים שאנשים יאהבו אותי סוף סוף?

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי תומס, מצער מאוד לשמוע את החוויות המאוד קשות שעברת.
   זה בהחלט לא קל .
   אני באמת מאמינה שאנשים הנכונים ידעו לתת לך אהבה ללא קשר למראה שלך.
   יחד עם זאת אני לא מתנגדת לכך שאם זה ירגיש לך טוב שתרד.
   אבל חשוב לי מאוד שתעשה ז את בצורה הכי בריאה שאפשר תחת בקרה ופיקוח של גורמיים מקצועיים.
   אני כמו תמיד פה בשבלך מאוד חשוב לי לשמוע שאתה מאושר שטוב לך , אם או בלי ירידה במשקל.
   אתה יקר וחשוב, תזכור זאת תמיד.

 11. חברות מקסימות שלי מתוקות ומדהימות, אני חצי חולה מתה והן שולחות כמה פעמים ביום איך אני מרגישה, פשוט מדהימות!

 12. בתקופה האחרונה הכרתי ככ הרבה אנשים חדשים, מבוגרים וצעירים, הכרתי חברות טובות, אנשים שגדולים ממני בכמה שנים טובות (בהרבה שנים,  יש כאלו בני 20+ ויש כאלו 40+) .

  זאת תקופה שתמשך, כי בקרוב אני הולכת להכיר עוד אנשים חדשים. אני לומדת על עצמי הרבה דברים, על אותם אנשים בנוסף, הכרתי אנשים עם כוחות מדהימים, אנשים מקסימים. 

  שמחה שאני שומרת על קשר איתם, מדברים הרבה בווצאפ, נפגשים.   

 13. איך זה ששוב את מצליחה לסובב לי את הראש, מצליחה להזכיר לי את הרגעים המדהימים שהיו לנו ביחד, את רגעי המשבר, הצחוק המדהים שלך, החיוך המקסים שלך. מזכירה לי למה התאהבתי בך כל פעם מחדש.

   

 14. בכל שיחה שלנו היא מזכירה לי למה התאהבתי בה, אומנם עכשיו אני כבר לא מאוהבת בה (ברוך השם, זה היה פשוט נוראי) , אבל דרך השיחות שלנו היא מזכירה לי למה התאהבתי בה שנה שעברה. 

  למזלי, התרחקנו, והרגש נעלם (לקח זמן).

  היא מדהימה, פשוט מדהימה .

   

 15. בניתי על לדלג על ארוחת צהריים

  אבל סבתא שלי הכריחה אותי לאכול

  ועכשיו אני מרגיש רגשות אשם חמורים

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. תומס T

   תומס T

   אבל אם ארצה להפסיק אז פשוט מתחיל לאכול

   ככה זה עובד

   לא?

  3. Amber Madison

   Amber Madison

   זה ממש לא ככה, זה רק בדמיון שלך. גם אם תשתוקק לאוכל יהיה לך קשה נורא, אתה תפחד, המפלצת שיש בראש שלך תמיד תצעק  ותפחיד אותך לגבי האוכל, היא תנסה לגרום לך להימנע. 

   תאמין לי שזה לא קל כמו שזה נראה , זה לא כזה פשוט, זה הרבה יותר קשה מלאכול. 

   הפרעות אכילה זה לא צחוק, זה סכנת חיים, זה משפיע בצורה נוראית על הגוף, המחלה הזאת אוכלת את הגוף כשאתה לא אוכל בעצמך. 

   זה לא שאם פתאום תרצה לאכול זה יקרה מעצמו והכל יהיה בסדר, הגוף שלך בזמן חוסר אוכל נלחם ומנסה לשרוד בשביל לחיות, הוא חכם,  הוא רואה שאין לו מקור אנרגיה אז הוא הולך לשרירים ומתחיל לפרק אותם עד שלב וחלילה נוצרת בעיה ופגיעה בגוף. אני יודעת שבמצב של הפרעות אכילה, שומעים אבל לא באמת מקשיבים ומנסים לשנות משהו, כי זה כבר אוטומטי, דבר שהוא נחשב כרגיל, כשגרה לכל דבר. 

   הראש נפגע בזיכרון, הלב מתחיל לדפוק ממש לאט ולפעמים בקצב מהיר מאוד,  יש סחרחורות, הראייה עלולה להיפגע, רואים שחור, יש כאבי ראש חזקים בטירוף,  בחילות, רעידות בגוף, נשירת שיער מטורפת, וצמחית שיער על הגוף, קרחות, שיניים כואבות, הליכה איטית, קשה לעשות דברים שהם בסיסיים כמו עליה במדרגות, מתנשף יותר מפעילות שהיא לא דורשת  כוח . התקף לב חס וחלילה, וכ'ו 

   אני יודעת שקשה לשלוט בזה, אני באמת יודעת ומבינה את המקום הזה הרצון להרזות, את הרצון לשליטה. אני מודעת שזה לא קל, יודעת שזה לא בא בקלות,  זה הכי קשה בעולם, מחרפן ומתסכל. אולי עכשיו זה נראה לך שווה אתזה, אבל יש לזה  השלכות על העתיד , זה משפיע על מטרות וחלומות, זה משפיע שזה פוגע בעבודה, קשרים חברתיים, ובכללי פוגע בלחיות.  כשאתה במחלה הזאת, לא אכפת לך מכלום עד שתגיע למטרה שלך. אני יודעת בדיוק מה זה. זאת ההתחלה להרס עצמי, להרס חיים, וחלילה למוות. 

   אם לא היה לי אכפת לא הייתי מתאמצת לעזור לך, למרות הרצון להרזות יש דרך לעשות, בדרך בריאה.

  4. Amber Madison

   Amber Madison

   ונכון כשאתה בפנים אי אפשר לעשות בדרך בריאה לא משנה מה אנשים יגידו, גם אם פתאום תרצה. ולכן חייבים לתת לך עזרה מקצועית שמטפלת בהפרעות אכילה.  כי ממצב כזה, זה רק מדרדר ומגיע לתהום.

 16. הכי מבאס בעולם שהפרופיל שלי בצבא ככ נמוך שאני רק מתאימה להיות מזכירה , זאת לא שנת שירות משמעותית. ואני אפילו לא יכולה להעלות את הפרופיל, גם אם אנסה.

  רוצה להתגייס למג"ב , לוחמת משמר הגבול.  רק שלצערי הרב זה לא אפשרי,  צריך פרופיל מאוד גבוה. 

  דלת אחת נסגרת ונפתחת דלת נוספת לשנה טובה ומוצלחת ,

  שנת שירות לאומי תהיה לגמרי משמעותית עבורי (:

   

 17. Screenshot_20190202-135117_Instagram.thumb.jpg.9a0dc401794ecefed50dd150b568c9d5.jpg  רק עכשיו רואה את זה (18 בינואר) , כבר רואה את עצמי אורזת והולכת לגור בחו"ל כמו שאני רוצה.

  אישה כזאת צריכה לעוף מהכנסת 

 18. אוקיי. המבחנים נגמרים בקרוב. זה הטיימינג המושלם לסתום את הפה ולאכול כמה שפחות ולהוריד במשקל כמה שיותר. אני רק צריך לידי אדוויל למקרה שיהיו לי כאבי ראש והרבה מים כדי להרגיע את הרעב עד שעות הערב. אני מסוגל לזה!!!

  1. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   היי תומס,
   איזה כייף שתכף קצת חופשת סמסטר, מבחנים זה יכול להיות מתיש.
   איך הלך לך עד כה? כמה מבחנים נשארו לך?
   אני ממש מקווה שאתה לא מתכנן לצום ולחיות אדוויל...
   זה ממש לא רעיון ומוצלח או בריא, כבר דברנו על  זה בעבר.
   אתה יודע אבל מה כן? זה מזה זמן מווווווושלםםםםם..
   לצאת לריצות/הליכות... לבנות איזה תוכנית אימונים ממש כייפית שמתאימה לך.
   ואולי גם ללכת לתזונאית? היא תתן לך תפריט מושלם , עם איזה 3-5 ארוחות שפשוט, יהיו מאוזנות ויעזרו לך גם להיות שווע, גם שלא תצטרך שום אדוויל, כי היי אתה לא תהיה מורעב... והכי חשוב תוכל להשיג את המטרה שלך שאתה מדבר עליה.
   אמרתי לך הדרך הכי טובה להרזות היא לאכול מסודר.

   מקווה שתקשיב לי הפעם , כי זה באמת הפתרון הכי יעיל.
   וממש מחכה לשמוע איך עברה לך תקופת המבחנים.
   אליסה

  2. תומס T

   תומס T

   נשאר לי מבחן אחד (לא כולל מועדי ב')

   אני יוצא להליכות, לא קורה כלום. הלכתי בעבר לתזונאית, עזר לתקופה ואז נתקעתי באותו המשקל כל הזמן. ואז אני רק עולה ויורד במשקל כל הזמן כמו יויו.

   בגלל שהדרכים ה"מסורתיות" יותר לא עוזרות, אני נאלץ לעשות דיאטת אדוויל אומשהו כזה

   אולי יכאב לי הראש

   אולי אהיה עצבני וחסר מצב רוח

   אולי לא היה מרוכז

   אולי אהיה עייף

   אולי  אכנס לדיכאון (מצד שני אני כבר בדיכאון בינוני אבל זה לאט לאט הולך ומחריף)

   אבל לפחות אהיה רזה, יפה ואנשים יאהבו אותי

   אז המטרה היא טובה. הדרך קצת קשה

   אבל את יודעת מה אומרים "קשה באימונים קל בקרב"

  3. Alice in wonder land

   Alice in wonder land

   קודם כל בהצלחה במבחן האחרון!!

   כבר היה?

   ומקווה שלא יהיו לך הרבה מועדי ב...

   מכירה מקרוב כמה לא כייף...

    

   לגבי הליכות זה תלוי בתדירות זמן קצב וכדומה וממש שווה להייעץ עם איש מקצוע אני באמת לא סתם אומרת לך את זה כל הזמן.

   עכשיו, לגבי תזונאית... לפעמים טוב להחליף תזונאית אם אחת לא מתאימה ייתכן שאחרת תתאים.. ללא קשר זה הגיוני שמשקל נתקע.. בהתחלה יש ירידה גדולה ובעיקר לצערי מאבדים מים ולכן רואים תוצאות. ולכן חשוב לשנות מעט את התפריט כל שבוע כמעט..ככה שלגוף יש זעזוע והוא כל הזמן עובד על לאזן את עצמו ובעצם בכך מוריד את המשקל.

   הקשה באימונים קל בקרב אני סופר מסכימה ותומכת במשפט אבל, הייתי שמחה אם היית מאמץ אותו למה שרשמתי למעלה.. ולא לצומות.. כי זה יוביל חלילה וחס לאנורקסיה ולאישפוז.

   ממש חשוב לי שתשמור על הבריאות שלך, אשפוז בגין הרעבה זה הדבר האחרון שראוי לקרוא לו השגת מטרה.

   על מדד יופי אני לא אתווכח איתך. כבר אמרתי לך שאתה בטוח יפה כפי שאתה אבל אין לי מקום לדון איתך על הרגשה פנימית שלך היתי ממש רוצה שתלמד לאהוב את עצמך כפי שאתה.

   אתה חשוב ואהוב ויהיה לך כייף שתלמד לקבל זאת.

   וכמו שכב רדברנו אני ואתה בעבר... ברגע שתקום בבוקר תלמד להסתכל במראה ולהגיד לעצמך "וואו איזה יפה אני , איזה בחור טוב וחכם אני" תאמין לי שיאהבו אותך ותקבל המון תשומת לב חיובית.

   כשאנחנו משדרים לסביבה שלנו שאנחנו מעריכים את עצמנו הם מעריכים אותנו בהתאם לכך.

    

    

 19. אני בת עשרים היום. הוו וואו

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   מזל טוב!!!♡♡ 

   מאחלת שתמיד תהיי מאושרת, שהכל ילך לך בקלות, המון שמחה, הצלחה , בריאות, ושכל משאלותייך יתגשמו לטובה! אמן ואמן!♡

   קצת באיחור

 20. אז בקרוב יש לה יום הולדת, ואני כמובן לא אדע איזו מתנה לבחור, אז אקנה את הכל וזהו.

  נזכרת להזמין מאתר שהמוצרים מגיעים חודש+ , כנראה שפשוט אזמין מאתר אחר אם אמצא בכלל.

   

   

 21. מצב רוח טוב היום אז פשוט אכתוב את זה כי תמיד רציתי לכתוב את זה כאן

  "אלוהים אדירים הם הרגו את קני!!!"
  "מנוולים!!!"

   

  סורי אבל הייתי חייב

  קני ♥

  1. LEE19

   LEE19

   תנחומיי!

 22. הדבר שאני הכי אוהבת לעשות כשאני עצבנית:

  לקחת אוזניות,

  לשים את הפלאפון על שקט,

  לנעול נעלי ספורט ,

  ולצאת פשוט לרוץ לשחרר הכל.

  הפסיכולוג הכי טוב שלי זה ריצה (:

  למרות שהפכתי להיות הפסיכולוגית של עצמי 

 23. עברתי את כל הבגרויות שנה שעברה עם ציון עובר, השנה החלטתי לא לגשת ולא להשקיע יותר, להישאר בבית ולישון, להמשיך לעשות ספורט, ולחפש תעסוקה במקום בית ספר. בזמן שאני צופה בטלויזיה היועצת של בית הספר מתקשרת אלי ומדברת איתי על זה שלא באתי לבגרות ועודדה אותי שאבוא לעשות אמרתי לה שאין מצב. 

  היום שוב, מתכונת, לא באתי, המשכתי לישון.  אני לא צריכה תעודת בגרות בשביל להצליח ולמצוא עבודה, עבודה טובה תהיה לי בעתיד ואני לא דואגת. אני אהיה מאמנת כושר, ולא צריך תעודת בגרות.  מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד עסקתי ואהבתי ספורט, ולכן אעבוד כמאמנת כושר. אפתח סטודיו מצליח , זה יקרה. 

  או שאני אגש לבגרויות בלת ברירה , מחר יש לי שיחה בגלל שלא עשיתי מתכונת, כמה הערות אני הולכת לשמוע אצטרך להביא אטמי אוזניים. 

   

   

 24. החברה הכי טובה שלי, אהובה שלי, נסיכולית שלי, מותק שלי, קטנה שלי, בובית שלי, עוד מעט את בת 16 ועולה שנה הבאה לכיתה יא , אנחנו אומנם לא באותו גיל (בקרוב 18) ולא באותה כיתה, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולות להיות קרובות. 

  אני אוהבת אותך כ"כ, ורוצה שיהיה לך טוב, שתהיי מאושרת, אני מאחלת לנו לעוד הרבה שנים טובות של חברויות נפלאות. (:

   

 25. מה שאני אוהבת אצלי זה שאני לפעמים מדברת ונפגשת עם אנשים שאין לי מושג מה השם שלהם, מה האופי שלהם, יכולה לדבר איתם שעות מבלי לדעת את השם שלהם רק בסוף השיחה שואלת את עצמי מה השם.

   

 26. מישהו זוכר אותי בכלל?

  מרגיש שהמקום הבטוח שלי כבר מזמן לא שלי.

  אם מישהו זוכר אותי מהתקופות הטובות יותר (כשהייתי נחמד ועונה להודעות ולא האסהול שאני היום) ורוצה לפטפט, אתם יודעים, אני כאן, בערך.

   

  1. LEE19

   LEE19

   רןןןן מה שלומך??

   איזה כייפ לשמוע ממך! 

 27. לא רואה ריאליטי

  אבל לא יכולתי להתעלם מקובי ומכתריה

  לדעתי צריך לשלוח את שניהם יחד לאירוויזיון. שני ווקליסטים מדהימים

 1. לטעון פעילות נוספת
×