• הכרזות מערכת

  • idoc

   תקלה בנוטיפיקציות ובהודעות - בטיפול   17/02/17

   היי כולם/ן! אני מתנצל על הבאגים שאתם כנראה חווים בימים האחרונים, היתה תקלה בכל האתר מה שגרם גם לפורומים לא לעבוד - ועדיין קיימת תקלה בקריאת ההודעות וההתראות. אני מבטיח לכם שזה בטיפול מול מערכת הפורומים, הם פשוט בחו"ל ולוקח להם זמן לענות ולטפל בזה...  מתנצל על חוסר הנוחות הזמנית!
  • Harrys

   שימו לב עדכון - הקליפ שהיה אמור להצטלם עם הראל סקעת נדחה ליום ראשון 27.8 בין 9:00-18:00 בגן מאיר בתל אביב   15/08/17

   אנחנו עדיין מחפשים בני/ות נוער מאיגי וחברים/ות שיבואו להצטלם. 
   חובה חובה חובה למלא את הטופס הבא >> https://goo.gl/forms/EDV8MmXaEJljnQy92 מתחת לגיל 18? חובה חובה חובה קודם להחתים את ההורים על האישור הזה >>http://igy.org.il/download.php?attachment&fid=122 , לשלוח את האישור למייל ido@igy.org.il ורק אז למלא את הטופס. בלי אישור הורים ומילוי הטופס אי אפשר להשתתף.

כל הפעילות

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית   

 1. Past Hour
 2. נחנק

  בכיף (:
 3. היום
 4. נחנק

  טנקס :)
 5. זוגיות עם תסמונת אספרגר

  טוב, אני בן אדם שמתעניין בדברים מהסוג הזה, ולמען האמת, הרבה מאוד ממי שאני מעריצה הם אנשים עם אוטיזם קל או תסמונת אספרגר. ברור שזה קשה יותר להיות איתם במערכת יחסים - צורת החשיבה שלהם שונה, מה שמקשה קצת על הצד השני להבין אותם. עם זאת, אנשים שיש להם תסמונת אספרגר או אוטיזם מתאפיינים במוח מהיר ותפקוד מצוין. לעתים קרובות הם גאונים. עכשיו, אחרי החפירה הזאת (כי אני מת על הנושא הזה), אני אגיד את דעתי. אני חושבת שמערכת יחסים כשאחד מהצדדים לוקה בתסמונת אספרגר כן תתקבל בנוח יותר בקהילה הגאה, כי זה המקום הכי מחבק שבו אתה אמור להתקבל הכי טוב. חוץ מזה, אני חושבת שכשבן הזוג הוא מאותו המין כמו שלך, זה די פשוט להבין זה את זה - הרבה בעיות דומות. יש זוג (אומנם ספרותי ובקרוב טלוויזיוני) של שני בנים, שאחד מהם לוקה בתסמונת אספרגר. הנער השני תמיד מנסה לגרום לו להרגיש כמה רגיל שאפשר, לא יוזם קשר עין או מגע עם בן הזוג שלו אם הוא לא רוצה ונותן לו בעצם הרגשה שהוא בסדר. שהוא מיוחד, לא שונה. אני אוהבת את שניהם, ואני אוהב גם את החבר של המשפחה שלנו, סול. גם הוא לוקה בתסמונת אספרגר, והוא ילד מקסים, נהדר וחכם. הנקודה שלי היא שהשוני שלהם מיוחד, ושכן - זה יתקבל באופן יותר מחבק בקהילה הגאה, לפחות לדעתי, כי אנחנו מורגלים לקבל את השונה ולהבין אותו.
 6. מציאת שלווה בעולם

  אה אז סבבה מעולה
 7. מציאת שלווה בעולם

  הוא לא הומופוב והוא יודע שאני מחבב אותו ויש בנינו קשר טוב ואני כרגע נשאר נאמן לחברה שלי
 8. נחנק

  היי , זה מה שקראתי באינטרנט , מקווה שיעזור לך הדברים האלו. 1. הוצאת הילד לאוויר קר בחוץ. להלביש אותו במעיל, ולטייל אתו במשך עשרים דקות לפחות (הקור מוריד את הבצקת בקנה). 2.אם לא קר בחוץ, כדאי לפתוח את המקפיא, ולתת לו לנשום את האוויר הקר. 3.אפשר להשתמש באדים קרים. אין להשתמש במכשיר אדים חמים (אדים חמים עלולים להחמיר את ההתקף). כאשר מצב הילד משתפר, אפשר להחזיר אותו לישון. 4.אם ההתקפים חוזרים במהלך הלילה, יש לחזור על הטיפול המפורט לעיל. אם הפעולות הללו אינן עוזרות, או שמתרשמים שיש לילד קושי בנשימה או בדיבור, יש לפנות מיד לקבלת עזרה רפואית דחופה ופה אתה יכול למצוא עוד מידע- https://m.doctors.co.il/articles/article.html?articleid=3097 תרגישי טוב!(: .
 9. מציאת שלווה בעולם

  כתבתי פה משהו , ואז נהיה לי תקלה אז אכתוב שוב מימה שאני זוכרת שכתבתי. לגבי החבר שלך אתה לא יכול לעשות כלום , כי כמו שכתבת הוא סטרייט. כתבת שהוא אוהב אותך , אתה מתכוון כחבר ולא מעבר נכון? אם אתה מבין שהאהבה שלך גדולה יותר אל החבר שלך , אז אני חושבת שאתה צריך לסיים את הקשר עם חברה שלך בעדינות ויפה ולהסביר לך את סיבת הפרידה. כי היא עלולה לחשוב שהיא עשתה משהו , ושהיא הרסה את הקשר (לא אתה ולא היא). זה שאתה נואש לא אומר שאתה צריך לעשות משהו , דברים עוברים בסוף גם אם לוקח להם הרבה זמן. אני יודעת שזה יהיה יותר קשה כשהוא איתך בחדר , אבל תנסה לא לתת לאהבה שלך כלפיו להשתלט ולעשות דברים. חשבת על לספר לו? הוא הומופוב? כשפורקים למישהו מה מרגישים כלפיו, על עצמך , זה מרגיש יותר טוב. אז למה שלא תעשה את זה? וכמובן שתבדוק לפניכן מה הוא היה חושב או עושה אם חבר שלו היה מאוהב בו , כדי שלא יתרחק ממך פתאום.
 10. מעוניינת להכיר אנשים מהצפון:)

  אני מנהרייה ואשמח להכיר אותך
 11. אז ככה אני בן 22 ביסקסואל ויש לי חברה אבל הבעיה שאני אוהב את חבר שלי שאיתי בהוסטל ואני והוא נהפוך בקרוב לשותפים לחדר ואני מאוד אוהב אותו והוא אותי אבל הבעיה שהוא סטרייט . אני קצת נואש מה לעשות?
 12. זוגיות עם תסמונת אספרגר

  אני יוצא עם גבר עם אספרגר בתפקוד גבוה, אם מסתכלים על זה מהצד אולי יש את החסרונות ואם אני מסתכל על זה מהמבט שלי... יש לי באופן אישי לאופי שלי הרבה יתרונות שלו יש אספרגר... זאת זוגיות מדהימה בעיניי שעונה על המון צרכים, זה קשר מאוד מכבד ומאוד פתוח מבחינת שיחות ארוכות, ונכון... לקח לי קצת זמן להבין כיצד להצחיק אותו אבל כיום שהוא צוחק איתי זה ממלא את ליבי ואני אפילו מחייך עכשיו שאני כותב על זה. יש לו סובלנות מדהימה לילדים שלי, אז מה אפשר לבקש יותר מזה. חוץ מזה לאספרגר יש כמה מעלות.. הם לא עושים חצי עבודה... או שלא עושים בכלל או שאם הם עושים משהו הם יעשו אותו הרבה יותר טוב מכולם... אם אתם מבינים למה אני מתכוון. אז לדעתי זה אינדיבידואלי... כל אחד ומה שמתאים לו... מקווה שעניתי לך על השאלה
 13. נחנק

  כן, זה ממש לא הולך להישמע לפי הכותרת. אני נחנק תרתי משמע. חולה בסטרידו. שלושה ימים. כן, זה אמור לעבור תוך שבוע, מה שאומר שנשארו לי רק עוד שלושה ימים (הידד?), אבל אני באמת ובתמים נחנקת בזמן הזה. שלא לדבר על העובדה שקצת קשה להירדם כשכל פעם שאני על הסף אני מתחיל להשתעל כמו איזה כלב ים (כלבי ים יקרים, אל תעלבו. אני נשמעת הרבה יותר גרוע מכם). ניסיתי כל דבר אפשרי לעצור את ההתפתחות של המחלה (אני עושה אנלציה פעמיים ביום (שאיפת אדים של מי מלח, למי שלא מכיר), אבל כלום לא עובד. אני ממשיך להיחנק בשלוש שעות האחרונות נונסטופ. וגם, לא ממש נוגע לנושא, אני קצת מתחיל לפתח הפרעות קשב וריכוז. לפחות לדעתי - אני לא מצליחה להתרכז כמו שצריך אם אין לי משהו בידיים, וקשה לי לסבול יותר מדי רעשים. שיט לא ו... נחנקתי שוב משיעולים. זה נהיה גרוע יותר כששוכבים, אז אני נחושה שלא לשכב במיטה שלי עד שאני לא אהיה עייף כמו הלייף. לפחות עוד שעתיים. מישהו יודע איך מטפלים בסטרידו? כי אם לא, אני כבר איחנק תוך פחות מיום. (אני בשלב השיא של זה, ודרמה קווין כמו המוות.)
 14. Yesterday
 15. בר לנשים

  היי, מישהי יכולה להמליץ על בר לסביות בתל אביב? אני מחפשת מקום צעיר לחגוג יומולדת 18 תודה לעונים
 16. קבוצת ווצאפ של הומואים?

  זה רק למי שרוצה ומי שמתאים לו
 17. קבוצת ווצאפ של הומואים?

  חחח גם אני בארון
 18. היי, אני א-מינית, ועל הספקטרום הא-רומנטי, וגם אני בערך בת 20... ואני חייבת להגיד שאני לא חושבת שקיימת תשובה פשוטה, או תשובה אחת נכונה, לשאלות שאת מעלה... אני יכולה להגיד לך שהכל יהיה בסדר ויסתדר, ואני באמת מאמינה ש*מתישהו* הכל יסתדר, אבל השאלה היא הרי מתי זה יקרה, מה יהיה עד אז, ומה יהיה בסופו של דבר... אז אני לא באמת אגיד את זה :/ בגדול בקטע של הזוגיות אחת השאלות היא גם אם את א-רומנטית או לא (זה לא באמת ישנה את המשך התשובה, אבל זה עשוי לשנות דברים לך באופן אישי בכל מה שנוגע לזוגיות) קיום של זוגיות (רומנטית או אפלטונית) כשאת א-מינית זה משהו שהוא לגמרי אפשרי, ויש לא מעט א-מיניים שנמצאים בזוגיות- זוגיות עם א-מיני.ת או זוגיות עם מישהו/י שהוא לא א-מיני. אני אף פעם לא הייתי באף זוגיות שהיא, אבל ממה ששמעתי... זוגיות כזו דורשת הרבה הקשבה, ומוכנות של הצדדים להתפשר מצד אחד, ולא לרמוס את הרצונות של עצמך מצד שני- אבל זה אפשרי לגמרי :) מהבחינה של משפחה וילדים- עם או בלי זוגיות- יש את האופציה של אימוץ / תרומת זרע / הורות משותפת... אבל אני לא יודעת מה איתך, לי זה עוד קצת רחוק בשביל באמת לחשוב על זה לעומק ולהתעמק בכל אחת מהאופציות... אז בקיצור, גם זוגיות וגם ילדים הם שני דברים שלגמרי אפשריים גם בשבילנו... "רק" צריך להבין עם עצמנו מה מתאים לנו ומה לא מתאים לנו, איפה אנחנו מוכנות להתפשר ולהתגמש- ואיפה הקווים האדומים שלנו... בכל מקרה... אם יש לך עוד שאלות, או שסתם בא לך לדבר... את לגמרי מוזמנת לכתוב פה עוד, וגם להירשם ולהתכתב בפרטי... :)
 19. מישהו שרק רוצה לדבר ?

  אני גם אשמח לשמוע את מה שיש לך להגיד :) אני אוהבת לשמוע על אנשים אחרים. על הבעיות והרגשות שלהם. אולי זה נשמע מוזר, אבל ככה אני לומד על עצמי ומלמדת את עצמי להתמודד עם הבעיות שלי וכישורים פסיכולוגיים נוספים. וכמובן, תמיד נחמד לדבר עם מישהו. אז כן, אני אשמח לשמוע את מה שיש לך להגיד. זה חשוב. תמיד כאן, טיילור :) (אני מרגיש רשמי, אבל זה מתאים פה)
 20. הרוב כאן בארון.. היתיי מציע למשהו קצת יותר אנונימי :)
 21. מלפני כמה שנים שאלתי פה שאלה כדי לבדוק אם אני א-מינית כי לאורך השנים תמיד ליוותה אותי הרגשה שאני פשוט לא נמשכת באמת לאף אחד. מכל הזמן שעבר אני מניחה שזה משהו קבוע וזה לא ׳יחלוף עם השנים׳. כשנמשכים אלי זה מוזר לי כי אני לא יודעת כלל מה הם מרגישים. מעולם לא חוויתי את מה שהם חווים. האמת, אני מקנאה שהם נמשכים ואנשים רגילים, בעוד שאני בפירוש לא. קשה לי לדמיין את עצמי נכנסת לזוגיות, מתנשקת ושוכבת מבלי רצון אמיתי לכך. איך אפשרי לעשות דבר כזה? בכל פעם כשמגיעים למצב אינטימי פשוט לזרום ולהתייחס אל זה כאל אקט ספורטיבי בין זוג רגיל? איך להתייחס אל זה בכלל? אני רוצה זוגיות ומשפחה אבל זה נראה לי לא ריאלי, בת 20, מה דעתכם?
 22. קבוצת ווצאפ של הומואים?

  אוקיי כל מי שרוצה שישלח לי הודעה בפרטי עם מספר הפלאפון שלו וברגע שנגיע ל 5 משתתפים לפחות אני אפתח את הקבוצה:)
 23. להלחם באבק (שיר- כניראה?)

  מחמאה אמיתית וכנה? לזה אתה מתכוון? אני אומרת לך את האמת , ואני לא מנסה לצאת נחמדה או משהו. כל מה שאני כותבת פה זה הכל אמת , ואני לא אומרת סתם בשביל שתרגיש טוב. אני באמת מתכוונת למה שכתבתי , אני לא חושבת שהייתה בנאדם שהוא עלוב ופתטי. אתה חושב שאתה בנאדם חרא? כתבת כמה בא לך לשמוע כמה אתה חרא אתה , אתה יכול לרצות שיגידו לך את זה אבל זה לא אומר שאנשים חושבים את זה עלייך. לא חושבת (: , מה התיאור לעלוב בשבילך?
 24. הי חברים יקרים חברי פורום אלוואן, איזה יופי לראות פורום כזה חשוב כאן. ממש שמחה לראותכם בתחילת השנה החדשה. היה פה פורום אבל כעת יש מדריך חדש ותחילת שנה בפתח וזו הזדמנות להחיות את הפורום ולנצל את הפלטפורמה הזאת לסיוע, לחיזוק, לחיבוק וכל מה שלהט"ב זקוק לה ובטח בתקופה הראשונה . אז מי אני? אני אירית, אמא מתהל"ה שמנהלת כבר מספר שנים בפורומים של איגי את פורום קבלת הורים. אההה. ואני אמא לבן הומו. כן לא סתם אני פה. רוצה לסייע לכם מול עניני ההורים ולתת מנסיוני. נכון אני לא מהמגזר אבל אני אמא ורגשות של אמא זה לא חשוב מאיפה היא . נכון שבמגזרים מסוימים יש קשיים הנובעים מהמסגרת של המגזר המסוים אבל הורים זה הורים ולכל הורה יש רגשות לילדיו ותמיד שווה לנסות ולחבר ולהסביר. ומה יותר חשוב ומקשר מאשר הורה שעבר את יציאתו של בנו מהארון? ואני פה איתכם ובשבילכם ואתם לא לבד בעניני הורים וילדים ונטיה מינית ויציאה מהארון והכל. חיבוק גדול ומחכה לשמוע מכם. אין בעיה להשמיע, הרי לא חיבים להיחשף. אפשר בשם בדוי. שיהיה לכם אחלה סופ"ש ואחלה ימים אחרונים לחופשת הקיץ. איתכם ובשבילכם, אירית
 25. להלחם באבק (שיר- כניראה?)

  זה לא שנמאס לי לשמוע דברים טובים, אני פשוט חושב שאני היחיד שיכול לתת לי מחמאה אמיתית (אני מכיר את עצמי הכי טוב). הייתי עלוב ופתטי, ומותר לך לחשוב את זה ומותר לך להגיד את זה. להגיד מחמאה רק בשביל שהצד השני ירגיש טוב עם עצמו זה מעייף (לפחות אותי). לא לדעת אם באמת מתכוונים לזה או אומרים את זה רק כדי לטפוח לך על האגו. אז לפעמים בא לי לשמוע כמה חרא אני. הנרקיסיזם שלי גם ככה פורח בזמן האחרון. מה גם, אם היית מכירה אותי אז כניראה שהיית חושבת שאני עלוב. זאת הייתה תקופה ממש הזויה.
 26. אני חייבת רק להגיב על משהו שמפריע לי פה קצת בניסוח (סליחה מראש אם משהו בהסבר קצת יפריע לך או לאחרים/ות) אומנם כנראה המשיכה שלך היא לנשים טרנסג'נדריות כמו שנאמר כאן מעליי (תשובה חלקית לגבי המשיכה כי בעצם יש פה 2 תחומים שונים),אבל הניסוח פה קצת לא הכי נוח שיש.. קודם כל,התחום הזה של "גבר שלובש בגדי נשים" (או ההפך),זה תחום שנקרא קרוס-דרסינג שבעצם מדובר באדם (גבר או אישה לצורך העניין) שפשוט מרגישים/ות מדי פעם את הצורך ללבוש בגדים של המגדר השני...זה לא משהו שהוא קבוע ובעצם זה לפי ההרגשה שלהם/ן,ממה שאני בסך הכל יודעת,לא מדובר בהרגשה של הצורך לעבור תהליך מגדרי מסוים והלבוש בעצם מספק מדי פעם את ההרגשה שדרושה לכל אחד ואחת אני מסבירה את זה כי בעצם לפי הניסוח זה קצת לא הכי מובן ונוח שיש ויכול להיווצר מצב (כמו שאני הרגשתי בקריאה ראשונה) שאולי אתה בעצם מקשר את הנושא לתחום הטרנסי (מצטערת אם טועה,זה פשוט מה שהרגשתי מעצם הניסוח של ההודעה) לגבי "שינו את מינם לאישה",שוב,הניסוח פה בעייתי ויכול ליצור מצב של פגיעה ממש לא נוחה בקהילה הטרנסג'נדרית כי אני מניחה שעל התחום הזה אתה שואל,מדובר בתהליך שינוי מגדרי,וכמובן פונים אל כולם/ן בהתאם למגדר/לשון פנייה שאותו/ה אחד/ת ביקשו מה שאני אומרת שכאילו אין דבר כזה "גבר ששינה את מינו לאישה",מדובר באישה לכל דבר וכך גם ההפך לגבי גברים,מה שהתהליך כולל בתוכו ואיך החיים של אותו/ה אחד/ת היו לפני...אין שום קשר למין והמגדר של אותו/ה אחד/ת,נשים טרנסג'נדריות הן נשים לכל דברים וגברים טרנסג'נדריים הם גברים לכל דבר מקווה שהניסוח וההסבר בסדר ושוב סליחה אם משהו פה קצת הפריע או היה לא נוח לך או לאחרים/ות,פשוט מדובר בכמה תחומים שקצת יצרו פה מערבולת בתוך הניסוח הזה והיה לי חשוב בתור אישה טרנסג'נדרית להסביר את זה.
 27. להלחם באבק (שיר- כניראה?)

  אני לא חושבת שאתה הייתה עלוב ופתטי , אני גם לא הכרתי אותך בעבר אבל עדיין יכולה להגיד את זה לפי מה שקראתי זה לא נראה כך שהייתה כמו שאתה חושב שהייתה. אני מכירה אותך , אם אפשר לומר מכירה , רק דרך זה שאני רואה שאתה מגיב פה. למה אתה לפעמים רוצה לשמוע כמה שאתה חרא ? ואתה לא , לא מכירה את האופי שלך , אבל זה מה שאני חושבת מבלי להכיר. נמאס לך לשמוע דברים טובים על עצמך?
 28. בת 19 , מהשרון, בעד להכיר מישהי . דברו איתי בפרטי
 1. לטעון פעילות נוספת