מעבר לתוכן

כל הפעילות

רשימה זו מתעדכנת אוטומטית     

 1. Past hour
 2. Amber Madison

  עצה

  היי (: , אם הן באמת חברות שלך ובאמת אוהבות אותך, הן יקבלו אותך לא משנה מה תהיי, באיזו דרך תבחרי, באיזה מקום תהיי בחיים שלך. אם הן לא מקבלות אותך כמו שאת, כנראה שכל הזמן הן חבשו מסכה ולא היו באמת חברות שלך. חברות יהיו איתך ברע ובטוב, יאהבו אותך תמיד, ילחמו עלייך, ירצו בחברתך, לא ירצו לאבד אותך. אם הן לא מקבלות את הקהילה אין למה להילחם על בנאדם שלא אוהב קהילה שלמה בגלל נטייה מינית. את תכירי בהמשך החיים אנשים נוספים, לא כל מי שנמצא איתך בבית הספר הוא גם ישאר (ואם ישאר,אז זה נדיר מאוד) , בית ספר הוא חלק מאוד קטן מהחיים ולאחר התיכון את מתחילה לחיות, להכיר אנשים חדשים, צבא, שירות לאומי, עבודה, התנדבות, ובכל דרך שתעשה לך טוב. תלחצי על אנשים שאוהבים אותך באמת, לא על אנשים שלא אכפת להם באמת ממך והם רק רוצים שתהיי מי שהם. אני חושבת שלפני שאת הולכת ואומרת לכולם מי שאת כדאי לבדוק מה בנוגע עם ההורים, זה חשוב. צריך לבדוק האם ההורים מקבלים ובעד, אם לא, זה קצת בעייתי ועדיף כרגע לא לפרסם למרות שאני לא בעד להסתיר אבל יש מיקרים שאין ברירה במיוחד בגיל מאוד צעיר. אם את יודעת שהם לגמריי בעד, אז לכי על זה. ושוב, כדאי לך לבדוק האם הם מקבלים רק בשביל להיות בטוחה. בהצלחה:)
 3. Today
 4. Shira321

  שאלה

  לא מצאתי קבוצה חברתית בירושלים בדף הפעילות של איגי, יש בכלל כזאת?
 5. Shira321

  עצה

  היי, אני בת 12 וחצי מירושלים ולאחרונה יצאתי מהארון בפני החברה בכי טובה שלי. היא קיבלה את זה סבבה, אבל יש לי עוד הרבה חברות טובות שלא אוהבות את הקהילה הגאה. ואני מפחדת לאבד אותם. מצד שני, אני רוצה לצאת מהארון בפני עוד אנשים, אני רוצה להיות מי שאני, ולא להסתיר את זה. למישהו/מישהי יש עצות?
 6. אני לא ממש יודע אם אני יוכל ללכת בלי שההורים שלי ישימו לב אני אחכה עוד קצת ואני מקווה שזה יחלים לבד
 7. אני לא מחבבת את הילדה הזאת במיוחד, אנחנו לא חברות, לא ידידות, אין לנו קשר מסוים. ראיתי אותה בוכה ואפשר לומר די כאב לי בשבילה, אז ניגשתי והבאתי לה גליל של טישו והייתי לצידה למרות שלא נחמד לי איתה. 

  עכשיו כשאני חושבת על זה, עוד כמה ימים היא תשכח מזה, ותחזור להתנהג בצורה לא נעימה. אז למה אני משקיעה?

 8. Amber Madison

  מבולבלת

  היי שוב, (: אני חושבת שאת לסבית, זה מה שאני מבינה לפי מה שאת כותבת. (:
 9. Amber Madison

  יציאה מהארון

  היי (: איזה משמח לדעת שאמא שלך קיבלה אותך כמו שאתה, שהיא אוהבת אותך בדיוק כמו שאתה ולא מנסה לשנות את מי שאתה. התגובה של אבא שלך מוכרת, זה ידוע שאנשים הומופובים כאשר קשה להם לקבל דבר שבעינהם הוא לא רגיל בשבילם אז הם ישר אומרים שאותו בנאדם מבולבל. מובן למה התגובה של אבא שלך גרם לך לכעס, הוא לא חייב לקבל אבל הוא כן חייב לכבד אותך. מה שחשוב שלפחות יש צד אחד בעניין שאיתך, שאוהב אותך. אם אתה מרגיש שדרך שיחה זה יעזור לך להוציא אצ מה שאתה מרגיש כי לא טוב לשמור בלב , תעשה את זה לצד אמא שלך. אם אתה יודע שאמא שלך תהיה איתך ותחזק אותך כשאבא שלך יגיד לך דבר לא לעניין. אם אתה יודע שזה דבר שיצור מריבה ענקית, כואבת, לא נעימה , תשאיר את העניין הזה פתוח. אם בסופו של דבר אתה מחליט להגיד לו את מה שאתה חושב ומרגיש, אל תצעק, תדבר, תדבר שהוא יבין תנסה להסביר לו, תגיד לו כל מה שאתה חושב אבל בצורה שהיא מכובדת ונעימה שלא תגרום לשיחה להתפוצץ. בנאדם שמתחיל עם צעקות וכעס וישר קם מהשיחה, זה בגלל שאין לו מה להגיד, שהוא מפחד אז הוא בורח בשביל שלא ישאלו אותו שאלה שהוא לא ידע מה לענות עליה.שיחשוב מה שהוא רוצה ושיגיד מה שהוא רוצה, זה לא אומר שהוא צודק או חכם , אתה לא חייב להסכים עם מה שהוא אומר לך. בהצלחה בהמשך (:
 10. אממ כמובן שנתתי כבוד לאותה She male ושאלתי אותו/ה לאיך לפנות אליו ואמרה כאישה... ממש נהנתי
 11. הייי אני סטרייט נמשך לנשים ורואה את עצמי מנהל את חיי הנשואין עם אישה, כדי ללדת ילדים ולהמשיך את סדר החיים אבל... 1. נמשך לגברים נשיים (התנסתי עם גבר שהוא גיי והוא מממש נשי) 2. וקיימתי יחסי מי עם She male מיפן עכשיו השאלה שלי מה ההבדל בין She male לאישה טרנסגרית ששנתה את מינה מגבר לאישה- גם ממך נמש לאישה כזאת ורוצה להיתנסות והאםנזה בסדר להיתנסות ולהישאר בחיים הסטרייטים? האם יש גברים ישראלים כאלה שאוהסים להתנסות בכל מיני חויות מניות... ומה אני נקרא...? תודה אשמח לשמוע תשובה
 12. Yesterday
 13. Alice in wonder land

  כאבים ממש חזקים בגב ובצלעות

  היי, לדעתי אפשר ללכת לרופא משפחה גם בלי ליווי ההורה, אם אתה מרגיש לא נוח. אבל את חייב לגשת היום בבוקר לרופא. תעדכן אחרי שהלכת. ואל תשים תחבושת עד אשר המקום מחלים.
 14. אמ הכאבים עדין ממש חזקים ואני לא ממש יודע איך להגיד להורים שלי שאני צריך ללכת לרופא אני פוחד
 15. Scary Monster

  יציאה מהארון

  היי לכולם.ן אני טרנס בן 17 ואני ממש כבר רוצה לצאת מהארון בפני אמא שלי בתור טרנס ביסקסואל ואני מאוד מפחד מהתגובה שלה...לפני שנה אמרתי לה שאני מרגיש כלוא בגוף של בת ושאני לא מרגיש בת ואז היא בכתה וגם אני בכיתי והיא חיבקה אותי ואמרה לי שהיא אוהבת אותי ותקבל אותי כמו שאני הבעיה היא שמאז היא לא דיברה על זה ולאחרונה היא סיפרה לאבא שלי על זה והוא ממש הומופוב ואמר לי:"את מבולבלת זה יעבור לך" וזה ממש עיצבן אותי ואני לא יודע מה לעשות בבקשה תייעצו לי מה לעשות
 16. היי אני מאור אני בן 14 מכרמיאל ואני ביסקסואל עכשיו אני אתחיל מהתחלה. ההורים שלי לא יודעים, בעצם אף אחד לא יודע. מלבד 3 בנות וילד שלא היה אמור לדעת! וכאן הכל מתחיל להסתבך סיפרתי לבנות שסיפרתי בפלאפון כי פחדתי מהתגובה שלהן, למרות שהן קיבלו את זה סבבה. ואז הילד הכי מציק בעולם! שהציק לילדה אחת מה3 הסתכל לי בפלאפון כשלא שמתי לב, הוא ראה את ההודעות ועכשיו הוא מציק לי עוד יותר, ואומר שאם אני אגיד משהו, הוא יספר לכולם! שאני בי מה שלא מתאים כי ההורים שלי לא יודעים. אז הוא מציק לי ולילדה הזאת יותר ואני הפסקתי להלשין עליו. אז היא התעצבנה עליי למה הפסקתי לספר מה הוא עושה לי, סיפרתי לה שהוא סוחט אותי, והיא קראה לי פחדן ואפס ושאני צריך לעשות משהו בנושא כי רק היא נדפקת מזה. מפה לשם יש טיול שנתי, ורציתי לספר לאבא שלי לפני הטיול. התברר לי שהמורה דיברה איתו, והיא סיפרה לו שאני מעשן. והוא לא רוצה לדבר איתי. עשיתי חושבים עם עצמי והחלטתי לא לספר, אבל הילדה הזאת עדיין סובלת בגללי. מה לעשות???
 17. The Shani

  קבוצת ווצאפ

  היי נועה (: פתחת קבוצה? כי אני פתחתי, אולי נאחד כוחות? (;
 18. פתחתי קבוצה חדשה! (: כל מי שרוצה מוזמנת לפנות בפרטי מתאים גם למי שבארון...
 19. השבוע האחרון
 20. some

  מבולבלת

  היי, התאהבתי במישהי אחת. אף פעם לא נמשכתי לגבר.
 21. Alice in wonder land

  יציאה מהארון

  היי, יציאה מהארון זה צעד גדול ומשמעותי. ואין אנו יודעים בהכרח לצפות כיצד ההורים יגיבו. קודם כל המון בהצלחה וכמה כייף שאת מרגישה בטוחה לגבי הזהות שלך. אני חושבת שאם את מרגישה נוח לספר קודם לאמא אז קחי אותה לשיחה אישית ואחר כך תעזרי בה ליצור הזדמנות לשבת עם אבא שלך. המון בהצלחה ותעדכני איך עבר.
 22. Alice in wonder land

  כאבים ממש חזקים בגב ובצלעות

  היי לאון בעיקרון גם ביינדר לא מאולתר רצוי לא לשים מעל 8 שעות. תחבושת אלסטית לא הייתי ממליצה לשים מעל שעתיים. ראשית עד שעובר הכאב אל תשים את התחבושת שוב כי זה ממש מסוכן. דבר שני במידה והכאב ממשיך גש בבקשה יום ראשון לרופא על מנת שיבדוק שלא נגרם נזק ו/או ימליץ על משחות מתאימות במידת הצורך.
 23. יום אחרי יום האהבה שמח לכולם חחחח שבת שלום☺
 24. שם:אלעד גיל:17 תאריך לידה:26.2.2002 אני נמשך בעיקר ל...:בנים ואני מגדיר את עצמי מבחינה מינית כ...:הומו אני (מחק את המיותר): בארון חלקית צבע שיער:שחור צבע עיניים:חום תחביבים:מוזיקה, צילום, חדר כושר, לבלות עם חברים, בגדים מוזיקה אהובה:פופ אומנים מוזיקאליים אהובים: אומני פופ מחק את המיותר והשאר רק את התכונות שלך: (אפשר להוסיף). אנרגטי, ביישן, שמח, מצחיק, זורם, ישנוני, רציני, רומנטי, חמוד, קמצן, עצבני, היפי, מטאליסט, רוקר, ילד פופ, שתקן, חופר, עוקצני, פרפקשן, חיי בסבבה, לידר, בוגר, ילדותי, עוזר לכולם, אכפתי, אופטימי. צבע אהוב:כתום מוטו:תהיה עצמך
 25. Amber Madison

  מבולבלת

  היי (: , התאהבת בעבר (לא נמשכת) בגבר?
 26. אימא שלי החליטה לפנק אותי. היא קנתה ארוחה במקדולנס והביאה לי. סתם ככה כי באלה כי לא יצא לנו לעשות קניות השבוע והמשלוח שהוזמן מהאינרט התעקב. ואכלתי את זה כי הייתי רעב

  עכשיו אני מרגיש כל כך חרא עם עצמי. אני שונא את עצמי על זה. למה הייתי חייב לאכול את זה? למה הייתי חייב לאכול בכלל? אם הייתי מצליח לשרוד היום בלי אוכל, הייתי מצליח לשרוד עוד כמה ימים בלי אוכל. אולי אז הייתי מצליח לרזות ולהראות טוב כמו כל (טוב לא כולם... רוב) הבחורים באונ'.

  אוקיי לא נורא לא סוף העולם

  יש עוד שלושה שבועות עד תחילת הסמסטר הבא. יש לי עוד צ'אנס לרדת במשקל. רק צריך להכניס לי למוח "ארוחה אחת ביום" כל הזמן עד שזה ייכנס לי למח. כולם אומרים שאני חכם. מקווה שהמוח שלי מספיק חכם בשביל זה.

  1. Amber Madison

   Amber Madison

   ומה אז היה קורה? היו עוברים ימים ללא אוכל, ומה אז? תמשיך כל החיים לא לאכול? כי הדרך משם למוות ככ קרובה, אין דבר כזה לא לאכול כל החיים, הגוף לא יכול לשרוד. 

   המוח לא מתפקד במצב כזה , הוא לא יכול, אתה לא תצליח להתרכז, לזכור דברים ולהתנהל כרגיל. המוח לא יכול להתקדם בלי אוכל. 

   ארוחה אחת ביום זה ככ לא טוב אהוב, זה ככ מזיק ♡ 

   אתה חייב לקבל עזרה , אבל ממש דחופה. 

   אני מקווה שישמו לב למצב שלך, אני מקווה שאמא שלך תתפוס את זה בזמן. 

   כי לאחר שיורדים במשקל , מעלים בסוף הכל כשחוזרים לאכול. זה ככ לא שווה את זה ואני יודעת ששום דבר שאגיד לא יעזור לך, אני מקווה ומאחלת שיהיה לך רק טוב , שתהיה מאושר, ותאהב את עצמך .

  2. תומס T

   תומס T

   לא חייב ימים ללא אוכל. ימים עם ארוחה אחת עד שארד במשקל ואז אחזור לאכול נורמלי. אבל במנות פחותות מקודם.

   אבל כמו שאני מכיר את עצמי אני לא אצליח. והמחשבות האובססיביות על משקל ימשיכו לרצות במוחי.

   איזו עזרה בדיוק אני צריך? פשוט כרגע לא קורה משהו שמצריך עזרה אז...

 1. לטעון פעילות נוספת
×